XK K110

Wszystkie maluszki do polatania w domu i w hangarze. Chociaż wiele z nich potrafi też poszaleć na dworze...
Awatar użytkownika
h00jraq
Pierwsze koty za płoty...

Postautor: h00jraq » 17 cze 2020, o 22:05

Piotr_T pisze:Tak, to to złącze. Tylko nie wiem, czy piny będą pasować z innego typu złącza do tego Molexa.

Pozdrawiam,
Piotr.

Hmm chyba nie rozumiem. Chciałem przelutować tą wtyczkę do baterii z wtykiek PH2.0 bo one mają inny wtyk. W ten sposób nie musze zmieniać złącza w helliku. Ostatecznie jednak prościej po prostu kupić SLS albo coś innego w PL i zmienić polaryzację.
Awatar użytkownika
Piotr_T
Elita forum...
Podziękował: 40 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Piotr_T » 17 cze 2020, o 23:23

To, co pokazałeś w linku, to sam plastik, bez styków elektrycznych. W sklepach modelarskich (np. rc4max) dostaniesz uzbrojone wtyczki Molex, w których co najwyżej będziesz musiał zmienić biegunowość (żeby kolorki się zgadzały) i podlutować je do akumulatorów. Ale po co się męczyć - tu masz https://www.akumulatoryrc.pl/pl/p/SLS-X ... 7V-20C/482
Z tego, co moje ślepe oczy widzą, to nawet nie trzeba będzie zmieniać polaryzacji we wtyczce, a gabaryty są takie, jak trzeba. No i te 20C SLS-a to 20C (Goo mają niby 30C, ale... z większymi szansami na to, że w praktyce będzie to wyraźnie mniej, choć nadal na tyle dużo, żeby helik latał jak trzeba).

Pozdrawiam,
Piotr.
Wirniki - Protos Mini 325 3S, WLT V977
Skrzydła - LIDLolek w wersji RC-Electric
4-Śmigła - Xiaomi Fimi A3
Koła - WLT A979
FlySky FS-I6X
Awatar użytkownika
h00jraq
Pierwsze koty za płoty...

Postautor: h00jraq » 19 cze 2020, o 15:28

Dzięki.
Na próbę wezmę Gensa i SLSa i zobaczę jak będą latać.

Wróć do „Mikro heliki”