WLtoys - V977

Wszystkie maluszki do polatania w domu i w hangarze. Chociaż wiele z nich potrafi też poszaleć na dworze...
Awatar użytkownika
Buszmen
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 65
Rejestracja: 23-11-2014
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Buszmen » 19 sty 2017, o 19:49

gusto pisze:Masz może na sprzedaż zaprogramowane ESC. hmm
Manualnie dam rade ale z programowaniem u mnie jest lipa.

Amator ze mnie :oops:, nie prowadzę sprzedaży, ale chętnie służę radą.

gusto pisze:Manmark własnoręczny tuning daje sporo satysfakcji. ;)

Na końcu - tak, ale wkur...a "po drodze", jak coś nie idzie gładko
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 19 sty 2017, o 20:00

Buszmen pisze:
miruuu pisze:Możesz kupić tez xk120 i tego upgradu nie potrzebować.



XK K120 ma śliczne, białe śmigiełko w ogonku, z bezszczotką ładnie by się prezentowało :idea: A`la Trex 150x

Tylko ona nie jest tak potrzebna w moim odczuciu.
Awatar użytkownika
Buszmen
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 65
Rejestracja: 23-11-2014
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Buszmen » 19 sty 2017, o 21:08

miruuu pisze:
Buszmen pisze:
miruuu pisze:Możesz kupić tez xk120 i tego upgradu nie potrzebować.



XK K120 ma śliczne, białe śmigiełko w ogonku, z bezszczotką ładnie by się prezentowało :idea: A`la Trex 150x

Tylko ona nie jest tak potrzebna w moim odczuciu.


Ahaa... :thumb: https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=jak+tak+to+spoko
Awatar użytkownika
MaRCin96
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 29
Rejestracja: 04-12-2016
Lokalizacja: Poznań

Postautor: MaRCin96 » 18 lut 2017, o 15:55

Witam !
Helik dotarł, jestem pozytywnie zaskoczony.
Za te pieniądze dostajemy dosyć sporo, aczkolwiek wykonanie aparatury jest najwyżej poprawne..
Trochę już wylatałem, ale niestety zaliczyłem kreta i skrzywiłem rurkę gwintowaną która trzyma obydwie łopaty. Ma któryś z was ten element na sprzedaż albo wie gdzie go dostać ?
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2912
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 18 lut 2017, o 16:14

Wyprostuj, nie powinno być z tym problemów.

tapatalk
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1
Awatar użytkownika
zbig
Stały bywalec...
Posty: 231
Rejestracja: 02-01-2015
Lokalizacja: Montreal-Kanada
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 5 razy

Postautor: zbig » 18 lut 2017, o 16:27

MaRCin96 pisze:Witam !
Helik dotarł, jestem pozytywnie zaskoczony.
Za te pieniądze dostajemy dosyć sporo, aczkolwiek wykonanie aparatury jest najwyżej poprawne..
Trochę już wylatałem, ale niestety zaliczyłem kreta i skrzywiłem rurkę gwintowaną która trzyma obydwie łopaty. Ma któryś z was ten element na sprzedaż albo wie gdzie go dostać ?


prostujesz kombinerkami i latasz dalej ,sprawdz tylko czy wkrety dobre ,idealnie nalezy uzyc kleju do gwintu.
ta niby rurka gwintowana ;) to podstawowa czesc zamienna ,miedzy innymi i nalezy miec w zapasie zeby nie czekac tygodniami na wymiane.
Awatar użytkownika
Damdodo
Elita forum...
Posty: 918
Rejestracja: 16-03-2016
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 297 razy
Podziękowano: 46 razy

Postautor: Damdodo » 18 lut 2017, o 16:27

MaRCin96 pisze:Witam !
Helik dotarł, jestem pozytywnie zaskoczony.
Za te pieniądze dostajemy dosyć sporo, aczkolwiek wykonanie aparatury jest najwyżej poprawne..
Trochę już wylatałem, ale niestety zaliczyłem kreta i skrzywiłem rurkę gwintowaną która trzyma obydwie łopaty. Ma któryś z was ten element na sprzedaż albo wie gdzie go dostać ?

Jak wyprostowanie nie pomoże, a raczej powinno ;) , to najlepiej banggood... W Polsce te części kosztują relatywnie dużo za dużo :mad2:
G500 SPORT, Protos 380, Protos mini 6s, Goblin Fireball, Oxy2, V977, iX12, DX7, RF7.5

"Mądrość przychodzi z wiekiem, czasami jednak wiek przychodzi sam..."
Awatar użytkownika
MaRCin96
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 29
Rejestracja: 04-12-2016
Lokalizacja: Poznań

Postautor: MaRCin96 » 18 lut 2017, o 18:31

Owszem, jakoś idzie to syprostować, ale to musi być idealnie proste, bo inaczej będzie się helik trząsł
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 18 lut 2017, o 21:25

E tam ja prostowalem często łapiąc za okucia i wystarczało :)
Drgawki zaczynają przeszkadzać dopiero gdy wpływają na gyro ogona. A tak to olać...
Awatar użytkownika
MaRCin96
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 29
Rejestracja: 04-12-2016
Lokalizacja: Poznań

Postautor: MaRCin96 » 18 lut 2017, o 23:18

Okej, udało się :D jakoś tam lata :P
Zabawa jest przednia, ale bez symulatora, lotów 3D chyba nie dam rady ogarnąć :(
Pazzini

Postautor: Pazzini » 19 lut 2017, o 00:29

Cześć:) poczytałem, powertowałem, polatałem i nabyłem 977 latam..., próbuję latać, jak dla mnie świetna zabawa, 3D nie umiem - BRAK ODWAGI. Dziś przekonałem się ze potrafi być niebezpieczny (cięta rana kciuka prawego ;) i tu koledzy i koleżanki mam zapytanie, a propo symulatora, planuje kupić aparaturę devo 7 lub 10 i zgrać z 977 wiem male przeróbki trza zrobić... ale tu kolejne pytanie co polecacie bardziej jakies sugestie??? chciałbym to przede wszystkim pod symka podłączyć i później wykorzystywać w 977 i produktach Walkera :)
Awatar użytkownika
zbig
Stały bywalec...
Posty: 231
Rejestracja: 02-01-2015
Lokalizacja: Montreal-Kanada
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 5 razy

Postautor: zbig » 19 lut 2017, o 14:47

MaRCin96 pisze:Okej, udało się :D jakoś tam lata :P
Zabawa jest przednia, ale bez symulatora, lotów 3D chyba nie dam rady ogarnąć :(



No jak to ,juz 3 dni latasz i jeszcze nie 3D :o cos slaby jestes ;)
Awatar użytkownika
MaRCin96
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 29
Rejestracja: 04-12-2016
Lokalizacja: Poznań

Postautor: MaRCin96 » 19 lut 2017, o 20:23

haha :D nie mam jeszcze ogarniete :D
Nie no, po prostu boję się rozwalić modelu.. najpierw muszę opanować normalne latanie tym szaleńcem,bo nie jest to takie proste.

A pytanie do posiadaczy..
Na zębatce główniej, na wale jest jakieś zabezpieczenie ? Bo mam ten problem że zębatka przeskakuje, przez co helik nie jest tak dynamiczny jak powinien być.
Awatar użytkownika
Buszmen
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 65
Rejestracja: 23-11-2014
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Buszmen » 19 lut 2017, o 20:57

Pazzini pisze:Cześć:) poczytałem, powertowałem, polatałem i nabyłem 977 latam..., próbuję latać, jak dla mnie świetna zabawa, 3D nie umiem - BRAK ODWAGI. Dziś przekonałem się ze potrafi być niebezpieczny (cięta rana kciuka prawego ;) i tu koledzy i koleżanki mam zapytanie, a propo symulatora, planuje kupić aparaturę devo 7 lub 10 i zgrać z 977 wiem male przeróbki trza zrobić... ale tu kolejne pytanie co polecacie bardziej jakies sugestie??? chciałbym to przede wszystkim pod symka podłączyć i później wykorzystywać w 977 i produktach Walkera :)


Trudno doradzać, jak się nie wie jakie są Twoje oczekiwania :?: Opcja "budżetowa" to Devo 7E z softem Deviation i dodatkowym modułem NRF24L01 (trochę drożej z modułem 3in1 lub 4in1). Po przeróbce podłączysz do symka (Phoenix) zwykłym kablem USB. Uzyskasz pełne programowanie krzywych, można zainstalować dodatkowe programowalne przełączniki i powiększyć 2-krotnie zasięg. Używam jej do Walker: Master CP i V120D02S oraz do WL-toysów V977 i V931. Na razie tylko zbindowałem z odbiornikiem DSM2/DSMX pod przyszłe wykorzystanie do quada FPV (czekam na części) oraz na próbę z odbiornikiem E-Sky 731. Jestem zadowolony, bo jak dotąd w niczym mnie nie ogranicza :lol: Nie mogę nic powiedzieć o przerabianej Devo 10, bo jej nie mam.
Awatar użytkownika
MaRCin96
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 29
Rejestracja: 04-12-2016
Lokalizacja: Poznań

Postautor: MaRCin96 » 21 lut 2017, o 17:14

Nikt nie boryka się z problemem spadającej i "wyrobionej" zębatki na wale głównym ?
Czy może klej do gwintów zdał by egzamin ?
Awatar użytkownika
kajan
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 51
Rejestracja: 08-09-2015
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 5 razy

Postautor: kajan » 21 lut 2017, o 17:25

MaRCin96 pisze:Nikt nie boryka się z problemem spadającej i "wyrobionej" zębatki na wale głównym ?
Czy może klej do gwintów zdał by egzamin ?

Jasne, że tak. Średnio po 3-4 kretach. Ale ja wymieniam zębatkę na nową. Moim zdaniem ona lekko pęka. Weź pod uwagę, że nową z trudem można założyć, czasami używam młotka lub naprawdę dużej siły więc moim zdaniem klejenie nie na wiele się zda choć słyszałem, że niektórzy CA traktują i na trochę wystarcza ;)
v977, v950, XK110, HK450, Turingy x9, RF7.5 ;)
Awatar użytkownika
Buszmen
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 65
Rejestracja: 23-11-2014
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Buszmen » 21 lut 2017, o 19:07

kajan pisze:
MaRCin96 pisze:Nikt nie boryka się z problemem spadającej i "wyrobionej" zębatki na wale głównym ?
Czy może klej do gwintów zdał by egzamin ?

Jasne, że tak. Średnio po 3-4 kretach. Ale ja wymieniam zębatkę na nową. Moim zdaniem ona lekko pęka. Weź pod uwagę, że nową z trudem można założyć, czasami używam młotka lub naprawdę dużej siły więc moim zdaniem klejenie nie na wiele się zda choć słyszałem, że niektórzy CA traktują i na trochę wystarcza ;)


Można np. założyć wał od V931 i zablokować zębatkę za pomocą śrubki. Temat zębatki i wału już był wcześniej na forum i rozgryzany i wałkowany :mrgreen:
Awatar użytkownika
bizon220
Elita forum...
Posty: 694
Rejestracja: 21-04-2015
Lokalizacja: Komorów
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 25 razy

Postautor: bizon220 » 22 lut 2017, o 00:31

Ja używałem białej od v933 z linka w pierwszych postach i przez 1000 kretów zmieniłem może 2szt. Przy krecie zsuwała się z wału i tyle.
Ciężko było ją założyć przy pierwszym montażu, ale potem bezobsługowa i nie pękała jak oryginał.
Pozdrawiam
Krzysiek

XL 550, Gaui X3 380
Bixler 3, EasyCube, Acromaster
Quad 220 FPV, Mobilna 7, Mavic Pro
Traxxas Slash 4x4, Rustler 4x4
Taranis
Awatar użytkownika
MaRCin96
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 29
Rejestracja: 04-12-2016
Lokalizacja: Poznań

Postautor: MaRCin96 » 25 lut 2017, o 11:52

Dzięki wielkie !
Awatar użytkownika
Dax
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 24
Rejestracja: 29-01-2015
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował: 3 razy

Postautor: Dax » 9 mar 2017, o 09:02

Witam,

co się dzieje z częściami do v977, praktycznie wszędzie są braki w częsciach.

Brakuje mi mechanizmu sterującego serwami, poziomej gwintowanej rurki ze śrubkami ktora jest między łopatami oraz na niej jest taki stożek który wypadł jak wypadła ta mała gówniana śrubka której nawet zegarmistrz nie miał :masakra: :plask:

Chińczycy nie mają, na allegro to jest w takich cenach że się zastanawiam nad nowym helikiem całym :plask:

Zastanawiam się też czy są produkowane jakieś mikrusy które można zbindować z apką FlySky tak jak v911? Chodzi mi o 6CH
[V911] + [V977} + [FlySky FS-i6]

Wróć do „Mikro heliki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 2 gości