Olbrzymie zniżki w JRAmericas no modele JR

Sklepy znane i polecane, organizacja zakupów zbiorowych. Napotykane problemy i jak sobie z nimi poradzić.
Awatar użytkownika
Kosmo
Stały bywalec...
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Kosmo » 6 gru 2017, o 17:48

No dobra, ale koniec produkcji tego modelu to tak na 100% już ?? Bo widzę tu jakieś wątpliwości... :)

Fajny model, cena wysoka (pomijając obecną promocję), to i chętnych mało...
Awatar użytkownika
radios24
Elita forum...
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: radios24 » 6 gru 2017, o 19:40

Kosmo pisze:No dobra, ale koniec produkcji tego modelu to tak na 100% już ?? Bo widzę tu jakieś wątpliwości... :)

Fajny model, cena wysoka (pomijając obecną promocję), to i chętnych mało...

Tak jak słusznie napisał windcatcher JR nie napisało że zaprzestaje produkcji części i kitów dotychczasowo produkowanych modeli jR Forza 450. Firma oficjalnie jedynie potwierdziła że nie będzie już dalej rozwijać działalności związanej z modelami RC heli, co nie jest równoznaczne z zaprzestaniem produkcji modeli i części do dotychczasowo produkowanych modeli. JR oficjalnie napisał że każdy model posiada pełne wsparcie w części do 2lat od zakończenia produkcji. Teoretycznie produkcja się nie zakończyła... Ja przyjąłem pesymistyczną wersję że tak i stąd mój wniosek że części będą robione do 2019 (co naturalnie na 99% nie jest prawdą bo będzie to dłuższy okres)
COMPASS CHRONOS | FORZA 450EX
Xnova Motors team | MS Composit team
http://www.yellowhammer.pl

Paweł Trznade
Awatar użytkownika
radios24
Elita forum...

Postautor: radios24 » 6 gru 2017, o 19:44

Jeszcze napiszę że taka obniżka cen w JR na forze 450 to nie jest pierwszy raz... średnio raz do roku to widzę :D Pierwszą forze też tak kupiłem tyle że wtedy w ciut starszej wersji (nie EX)

Paweł Trznade
Awatar użytkownika
mwx
Elita forum...
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 85 razy

Postautor: mwx » 7 gru 2017, o 00:13

Ok, spekulacje na bok, do wyjaśnienia najważniejsza kwestia - jaka masa RTF bez aku?
Maciej
Latające muzeum: 600NSP Brain2, FrankenBelt CPX FBL, HS Emax X-450
Debil 380
T8FG, 9CAP
krety na JuTubach
Awatar użytkownika
Pan Byku
Elita forum...
Podziękował: 73 razy
Podziękowano: 44 razy

Postautor: Pan Byku » 7 gru 2017, o 08:02

Na stronie napisali approx 901gram z pakietem. A że zalecają pakiet minimum 1250mah i nie wiadomo o jaki konkretnie chodzi i te potrafią się różnić znacząco, a także należy wziąć pod uwagę, że producent ściemnia, to takie 950 to minimum. :)
Sie lata.
Pan Buhaj
RC addicted
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Podziękował: 1340 razy
Podziękowano: 597 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 7 gru 2017, o 08:35

Zapewne uwzględnili tez najlżejszy regiel, silnik, jedna satelitke ;) i serwa z docietymi kablami na wymiar. Nie pije do tego modelu. Taka praktyka stosowana jest chyba przez wszystkich producentów :)
Pozdrawiam, Mirek

Trex 470LM - cieszy... | Trex 500X - przyszedł... | Reaktor 3D - jest co bić | Firstar - mały ale wariat ;) | Szybolek - zrobiony, oblatany, do sprzedania... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa
Awatar użytkownika
radios24
Elita forum...

Postautor: radios24 » 7 gru 2017, o 10:38

Moja Forza z Xnową i HW60A (czyli chyba najcięższy setup) i pakietem gensace 1250mAh ważyła 950g, co daje jak nic 200g mniej niż takie gaui :wall2: Jestem w stanie uwierzyć w to deklarowane 900g z reglem i silnikiem JR

Paweł Trznade

Wróć do „Zakupy nie tylko za waluty”