Shark-rc.pl

Sklepy znane i polecane, organizacja zakupów zbiorowych. Napotykane problemy i jak sobie z nimi poradzić.
Awatar użytkownika
Jazz
Lider forum...
Posty: 2960
Rejestracja: 02-10-2014
Lokalizacja: Ozarow mazowiecki
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 188 razy

Postautor: Jazz » 23 maja 2015, o 18:43

Pozyskiwanie części z demontażu ich z modeli to nie jest to samo co nowe.
Pomysł na biznes tyleż prosty co bez przyszłości - wiadomo ze czesci zawsze wychodza drozej niz z nich zlozony model, wiec kolega planuje rozbierac modele na czesci.
Legalnie sie tak da ? to juz pytanie do osob majacych firmy.
Kupujesz model x , a sprzedajesz czesc a,b,c itd. - a skad prowadzac firme wezmiesz dowod zakupu na te czesci ?
Jesli ktos poprosi o fakture , to wystawisz ja na co ?
Awatar użytkownika
Artu
Fochmen
Posty: 3469
Rejestracja: 09-01-2011
Lokalizacja: 52°38'25''N, 20°56'31''E
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 414 razy

Postautor: Artu » 23 maja 2015, o 18:58

Mam pomysła na biznesa :dance:
Będę importował całe kontenery części, modeli, akcesori z USA, jako mienie przesiedlencze, i będę to legalnie :vhappy: sprzedawał z dużym zyskiem, ale taniej niż w sklepach...
Ciekawe kiedy CBA, Służby Celne i inni smutni Panowie zapukają do mych, i współpracujących ze mną osób drzwi hmm :swir:
Myślę, że kupującymi również się zainteresują :grin2:
Pozdrawiam, Artur
"...rzeczy niemożliwe do zrobienia robią ci, którzy o tym nie wiedzą"
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 23 maja 2015, o 20:58

..............
Ostatnio zmieniony 9 lip 2015, o 20:35 przez Sharkens24, łącznie zmieniany 1 raz.
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 23 maja 2015, o 21:10

Sharkens24 pisze:chciałem na start poznać opinie pilotów o tym co myślą o takim rozwiązaniu jak możliwość zakupu części znacznie taniej ... dajmy na to serwa liniowe do 130X, 3 nowe serwa w sklepie 219 zł i co płytki ze ścieżkami się wytrą i serwo jest do kosza ... a tutaj to samo za 153 zł ... aż 60 zł taniej na element który się mechanicznie po 100/200 lotach zużyje.. kto oprócz hobby ma rodzinę i musi ją utrzymać sam zdecyduje co jest dla niego lepsze ... a poza tym jasne i wiadome jest to że wszystkie szczegóły wkrótce same się pojawią w regulaminie, w czasie pracy sklepu... mało tego to nie jest sklep z produktami zaczynającymi się od kilku tysięcy tylko od kilku złotych dlatego kolegów z największą krytyką zapraszam uprzejmie na zakupy już niebawem i przekonanie się na sobie że to co chce robić jest z wielką intencją dla pilotów i mam nadzieję że dzięki mnie co 10 osoba mająca problem z wydatkami na modele zostanie z nami mając możliwość latania taniej ...


Szczyt popularności 130X już przeminął. Ci którzy go kupili i poznali raczej spluwają za siebie, a często uważają ten model za nie sprzedawalny. Mnie się nie chce bawić w handele, więc Bladek leży w pudełku z bombkami i w tym roku już robił za gwiazdkę. To taka moja prywatna inscenizacja legendy o Mikołajku na choince, a zarazem wyraz mojego stosunku do tego bubla :mrgreen:
Reasumując, jeśli kogoś było stać na zakup 130X, raczej ma czym latać zamiast niego. A jeśli uparł się pozostać przy tym modelu, to wpakował w jego upgrady 3x tyle co w dniu zakupu stocka, byle tylko uciec od codziennych trosk. Czy to jest właśnie ten biedny człowiek, któremu zrobi różnicę 30% ceny na częściach niewiadomego pochodzenia? hmm
Oczywiście psinco mi do tego jak ten interes będzie się kręcił, tak czy siak musi się kręcić na tyle żeby pokryć chociaż podatki i ZUS nawet nie generując zysku, ale to już Twój problem. Modelarze i piloci mają nieco inne zmartwienia, jednym z nich jest - jak pozbyć się Bladego, i tu spadłeś mi jak z nieba :)
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
Wiktor
Elita forum...
Posty: 953
Rejestracja: 02-05-2010
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 130 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: Wiktor » 23 maja 2015, o 21:42

Artu pisze:Mam pomysła na biznesa :dance:
Będę importował całe kontenery części, modeli, akcesori z USA, jako mienie przesiedlencze, i będę to legalnie :vhappy: sprzedawał z dużym zyskiem, ale taniej niż w sklepach...
Ciekawe kiedy CBA, Służby Celne i inni smutni Panowie zapukają do mych, i współpracujących ze mną osób drzwi hmm :swir:
Myślę, że kupującymi również się zainteresują :grin2:

najpierw będziesz musiał być ich posiadaczem 6mcy w stanach a następnie nie będziesz mógł ich sprzedać w Polsce przez rok lub 2... i gdzie tu biznes?
Awatar użytkownika
Artu
Fochmen
Posty: 3469
Rejestracja: 09-01-2011
Lokalizacja: 52°38'25''N, 20°56'31''E
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 414 razy

Postautor: Artu » 23 maja 2015, o 21:45

Sharkens24 pisze:Człowiek dał informacje... Coś ala reklamę... To wszystko a wy go mieszacie z błotem.. Robicie z niego przestępce albo niewiadomo jakiego oszusta...

Sorry, ale jak słyszę, a właściwie czytam, że ktoś oferuje części z nowych modeli rozbieranych na części:
Sharkens24 pisze:modele będą nowe natomiast nie wszystkie z oficjalnej dystrybucji...
...Modele będą kupowane nowe, w Polsce i nie tylko i rozbierane na części,
I jak napisane było na pierwszym info części Mechaniczne będą 20% taniej...
...Natomiast elektronika będzie 30 % taniej

To co mamy sobie o tym myśleć hmm

Wiktor pisze:najpierw będziesz musiał być ich posiadaczem 6mcy w stanach a następnie nie będziesz mógł ich sprzedać w Polsce przez rok lub 2... i gdzie tu biznes?

Spoko, na siebie nie będę tego "ściągał" :grin2: Przyjadą pomiędzy "pierzynami" i celnik ich "nie zobaczy ;)"

Wiktor, przecież jaja sobie robię...:vhappy:
Pozdrawiam, Artur
"...rzeczy niemożliwe do zrobienia robią ci, którzy o tym nie wiedzą"
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 5 wrz 2017, o 07:59

Dla wszystkich tych którzy latają dronami wyścigowymi zapraszam do przetestowania śmigieł i ram LYNXa opinie zbierają rewelacyjne i cenowo bardzo przystępne :)

Obrazek

http://shark-rc.pl/20_lynx-fpv-innovations
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 24 lis 2017, o 08:40

Witam tak tanio jeszcze nie było ! Zapraszam na BLACK FRIDAY tylko przez 3 dni modele OXY HELI tańsze o 20% i wszystkie części OXY HELI i tuningi LYNX tańsze o 15%. Bon rabatowy wyświetla się w koszyku wystarczy go dodać do zamówienia i po sprawie :) zapraszam tych co lubią latać taniej ;)

Zapraszam na www.shark-rc.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 23 lis 2018, o 00:09

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BLACK FRIDAY WEEK !!!

Obrazek

Obrazek
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
Maniek
Domownik forum...
Posty: 334
Rejestracja: 27-05-2017
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Maniek » 26 maja 2019, o 19:53

Można spodziewać pojawienia się zębatek głównych do Oxy 2 na stanie czy w najbliższym czasie może być ciężko?

Wróć do „Zakupy nie tylko za waluty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron