Strefahobby.pl

Sklepy znane i polecane, organizacja zakupów zbiorowych. Napotykane problemy i jak sobie z nimi poradzić.
Awatar użytkownika
jedrus
Elita forum...
Posty: 599
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 69 razy
Podziękowano: 63 razy

Postautor: jedrus » 2 wrz 2010, o 19:31

Widzieliście ww.? Protos, Gaui... ciekawe, co? Aligan już chyba nie będzie one and only and the best...
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 2 wrz 2010, o 20:04

A niech im na zdrowie idzie.
Ciekawe, kiedy będzie przymierzalnia? Align poszedł w tekstylia o czym skrupulatnie donosi EpHeli...

Luke
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3708
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 2 wrz 2010, o 22:37

Luke Skywalker pisze:Ciekawe, kiedy będzie przymierzalnia? Align poszedł w tekstylia o czym skrupulatnie donosi EpHeli...
Luke
"Robi Ci się lepiej po takich drobnych złośliwościach?" :)

Lepiej uważaj bo...
Jeansy to trochę za oficjalnie jak na ten sport moim zdaniem...
:?
więc jak następnym razem będziesz się wybierał na EPxx to...
bardziej trafionym pomysłem byłby zwykłe krótkie spodenki.
:wow2:
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 3 wrz 2010, o 20:05

Dobra, sam chciałeś. Podążając za najnowszymi "tryndami" w weekend wystąpię na EPxx w bermudach w kwiatki. I chociaż będzie to zdecydowanie przed godziną 23, sceny będą drastyczne.
Aby pozostać w zgodzie z prawem i ze względu na możliwość oglądania tego przez osoby nieletnie, walnę se na tyłku czerwony kwadrat.

:thumb:

Luke
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3708
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 3 wrz 2010, o 21:16

Luke Skywalker pisze:Dobra, sam chciałeś.
To nie ja chciałem tylko zobaczyłem niedawno "gdzieś" w sieci...
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 7 wrz 2010, o 12:28

Ramotny pisze:"Robi Ci się lepiej po takich drobnych złośliwościach?" :)

Też mi się obiło o oczy :banana: Chyba nawet wiem do kogo to było kierowane :twisted:

Myślę, że Align powinien pomyśleć o tym samym produkcie, które wytwarza z celulozy firma Regina - wydaje mi się, że jakość będzie w tym przypadku wystarczająca znając obecne standardy producenta T-Rex'ów.
T-Rex 700 Nitro LE
DX7
Awatar użytkownika
sqymon
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 50
Rejestracja: 28-04-2010
Lokalizacja: Poznań / Wągrowiec
Podziękowano: 2 razy

Postautor: sqymon » 8 wrz 2010, o 20:09

jestem zszokowany taką informacją... niestety bannera SH nie wiediząłem bo bannerkiller dobrze działa :)

zawsze "A" było jedyne słuszne wg SH, a co teraz? ktore bedzie jedyne słuszne?? wszystkie 3? nie no tak nie można przecież.... :twisted:

a tak na poważnie to moze panowie z SH poszli po rozum do głowy i stwierdzili ze krytyka wszystkiego innego niz "A" działa dokładnie odwrotnie, tak jak płachta na byka....
z drugiej strony to prawdopodobnie czysta ekonomia, protosa sam bym chciał miec, wielu ma juz GAUI, a w PL jako takiego dystrybutra tych marek raczej nie ma, wiec jak bedzie dobre zaopatrzenie, dobre ceny to kasa sama sie sypie...

jakby nie patrzec to napewno dobry krok ze strony SH, duzo lepszy niz zaklinanie sie ze "A" jest jedyne słuszne... :thumb:
HK450 V2 - szuka mocy: Typhoon 2218H -> Align 430L -> TP 2415-07T -> Turnigy 450/500 H2223
HK-6X 2,4GHz

Łopaty do góry
_________________
heli eventy - www.rcspot.pl
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3708
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 8 wrz 2010, o 20:56

sqymon pisze: protosa sam bym chciał miec, wielu ma juz GAUI, a w PL jako takiego dystrybutra tych marek raczej nie ma

Owszem są przynajmniej dwa: Helishop (GAUI i MSH) i Arthobby (GAUI: http://www.arthobby.pl/index.php?page=5&kat_id=157) oba w Warszawie (nie/stety). Co więcej ceny w Arthobby w porównaniu z zagranicą są (były) na prawdę dobre choć czasem z częściami krucho (jednakże w SH też różnie z częściami bywało).
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
strefahobby_pl
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 2
Rejestracja: 11-09-2010

Postautor: strefahobby_pl » 11 wrz 2010, o 17:27

Witam Szanowną Loże Szyderców :)

Oczywiście powyższe sformułowanie jest żartobliwe i proszę nie odbierać tego dosłownie , choć w sumie biorąc pod uwagę ciężki i specyficzny humor jaki reprezentuje jeden z Ojców Założycieli czyli Łukasz znany wszystkim pod pseudonimem Luke Skywalker to chyba nie powinienem mieć o to obaw ;)

Otóż chciałbym rozwiać wszelkie spekulacje na temat jakoby moja firma kiedykolwiek rozpowszechniała informację że ALIGN jest THE BEST !!!

Owszem uważam że Align oferuje najlepsze helikoptery w przedziale cenowym w którym je sprzedajemy , ale to chyba nie to samo...

Na dowód tego w ciągu najbliższych miesięcy będziemy mieli w ofercie wszystkie marki helików jakie maja szanse spotkać się z zainteresowaniem na polskim rynku , oczywiście w najlepszych mozliwych cenach :evil: .

Jak macie jakieś pytania Panowie chętnie odpowiem , ale błagam trzymajcie fason i poziom dyskusji

Pozdrawiam Serdecznie

Robert Abramczyk
Awatar użytkownika
edek
Elita forum...
Posty: 582
Rejestracja: 25-02-2010
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 44 razy

Postautor: edek » 11 wrz 2010, o 18:13

strefahobby_pl pisze:Otóż chciałbym rozwiać wszelkie spekulacje na temat jakoby moja firma kiedykolwiek rozpowszechniała informację że ALIGN jest THE BEST !!!


Ja bym uwiezyl,gdyby nie te blachy.... :mrgreen: :lol:

Tak czy inaczej to dobrze,ze sie "otworzyliscie"...
exTeam Gaui
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 11 wrz 2010, o 18:21

strefahobby_pl pisze:Witam Szanowną Loże Szyderców :)

Oczywiście powyższe sformułowanie jest żartobliwe i proszę nie odbierać tego dosłownie , choć w sumie biorąc pod uwagę ciężki i specyficzny humor jaki reprezentuje jeden z Ojców Założycieli czyli Łukasz znany wszystkim pod pseudonimem Luke Skywalker to chyba nie powinienem mieć o to obaw ;)

Otóż chciałbym rozwiać wszelkie spekulacje na temat jakoby moja firma kiedykolwiek rozpowszechniała informację że ALIGN jest THE BEST !!!

Owszem uważam że Align oferuje najlepsze helikoptery w przedziale cenowym w którym je sprzedajemy , ale to chyba nie to samo...

Na dowód tego w ciągu najbliższych miesięcy będziemy mieli w ofercie wszystkie marki helików jakie maja szanse spotkać się z zainteresowaniem na polskim rynku , oczywiście w najlepszych mozliwych cenach :evil: .

Jak macie jakieś pytania Panowie chętnie odpowiem , ale błagam trzymajcie fason i poziom dyskusji

Pozdrawiam Serdecznie

Robert Abramczyk



Dzień dobry!!!
Chciałem tylko powiedzieć, że to PIERWSZA Twoja wypowiedź od bardzo długiego czasu, którą da się przeczytać!
Dyskusja w takim (fajnym) tonie, rzeczowa i lekkim jajem o zabarwieniu szyderczo - humorzastym to to, czego nam trzeba.
Zapraszamy częściej, pisz, co będziesz miał ciekawego u siebie na półkach!

Zdrówka!
Ojciec Założyciel od Skywalkerów

PS.: Redakcja zastrzega sobie prawo do pociągnięcia lekkiej szydery bez uprzedzenia... :lol:
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!
strefahobby_pl
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 2
Rejestracja: 11-09-2010

Postautor: strefahobby_pl » 11 wrz 2010, o 19:16

Luke Skywalker pisze:
strefahobby_pl pisze:Witam Szanowną Loże Szyderców :)

Oczywiście powyższe sformułowanie jest żartobliwe i proszę nie odbierać tego dosłownie , choć w sumie biorąc pod uwagę ciężki i specyficzny humor jaki reprezentuje jeden z Ojców Założycieli czyli Łukasz znany wszystkim pod pseudonimem Luke Skywalker to chyba nie powinienem mieć o to obaw ;)

Otóż chciałbym rozwiać wszelkie spekulacje na temat jakoby moja firma kiedykolwiek rozpowszechniała informację że ALIGN jest THE BEST !!!

Owszem uważam że Align oferuje najlepsze helikoptery w przedziale cenowym w którym je sprzedajemy , ale to chyba nie to samo...

Na dowód tego w ciągu najbliższych miesięcy będziemy mieli w ofercie wszystkie marki helików jakie maja szanse spotkać się z zainteresowaniem na polskim rynku , oczywiście w najlepszych mozliwych cenach :evil: .

Jak macie jakieś pytania Panowie chętnie odpowiem , ale błagam trzymajcie fason i poziom dyskusji

Pozdrawiam Serdecznie

Robert Abramczyk



Dzień dobry!!!
Chciałem tylko powiedzieć, że to PIERWSZA Twoja wypowiedź od bardzo długiego czasu, którą da się przeczytać!
Dyskusja w takim (fajnym) tonie, rzeczowa i lekkim jajem o zabarwieniu szyderczo - humorzastym to to, czego nam trzeba.
Zapraszamy częściej, pisz, co będziesz miał ciekawego u siebie na półkach!

Zdrówka!
Ojciec Założyciel od Skywalkerów

PS.: Redakcja zastrzega sobie prawo do pociągnięcia lekkiej szydery bez uprzedzenia... :lol:


Łukasz ja jestem dyslektykiem i bardziej nad poprawność ortograficzną przedkładam sobie treść ( przekaz) ale fakt zainstalowałem sobie wreszcie polski słownik , ale rozumiem Cie każdy ma jakieś fobie. Tak na marginesie ty piszesz piękną polszczyzną ale treść to już bardziej nadaje się do jakichś bajek dla dzieci jak to ostatnio poczytałem , ale to juz moja subiektywna ocena :D

Obiecuję że będę pisał częściej , szczególnie w tematach gdzie pojawia się moja firma , lub w momentach gdy poziom "szyderczości " będzie przybierał niebezpieczny dla Was samych poziom ;)

Pamiętaj że fajnie jest być sędzią w nie swojej sprawie , lub śmiać się gdy temat drwiny nie dotyczy Ciebie.
Zobaczymy jak będziesz to znosił gdy role się odwrócą ?!?

Pozdrawiam

P.S.
Szkoda że nie macie opcji komentarzy pod newsami i komentarzami które sami umieszczacie , chętnie bym się do niektórych ustosunkował :lol: .
Kto sieje wiatr , zbiera burze...
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 11 wrz 2010, o 20:10

strefahobby_pl pisze:Łukasz ja jestem dyslektykiem i bardziej nad poprawność ortograficzną przedkładam sobie treść ( przekaz)

Ale ja nie przypominam sobie, abym osobiście krytykował Twoją ortografię. W moim ostatnim poście mówiłem WŁAŚNIE o treści!

strefahobby_pl pisze:(...) ale treść to już bardziej nadaje się do jakichś bajek dla dzieci jak to ostatnio poczytałem , ale to juz moja subiektywna ocena :D

I bardzo dobrze! Każdy ma swoje zdanie i prawo do wyrażania opinii.
Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził ;) Ważne dla mnie, żeby tych zadowolonych było statystycznie więcej, niż niezadowolonych.

strefahobby_pl pisze:Obiecuję że będę pisał częściej , szczególnie w tematach gdzie pojawia się moja firma , lub w momentach gdy poziom "szyderczości " będzie przybierał niebezpieczny dla Was samych poziom ;)

Powtórzę, że z przyjemnością będziemy widzieć tu Twoje wypowiedzi.
Ja pozwolę sobie pozostać przy swoim stylu pisania 8-)
Statystyki google'a są oceną, którą codziennie dostaję i drogowskazem na przyszłość.

strefahobby_pl pisze:Pamiętaj że fajnie jest być sędzią w nie swojej sprawie , lub śmiać się gdy temat drwiny nie dotyczy Ciebie.
Zobaczymy jak będziesz to znosił gdy role się odwrócą ?!?

Ale ja nie sędzia, tylko domorosły publicysta :lol: Po prostu, oprócz podania informacji na temat jakiegoś wydarzenia, produktu itp. przekazuję, jaki mam do tego stosunek. Jak wcześniej zauważyłeś, czynię to w mniej lub bardziej uszczypliwy / żartobliwy / złośliwy / neutralny sposób. Niezależnie od firmy, marki, osoby. Jestem jednak przekonany, że umiem wyczuć tę subtelną granicę...
Co do mojej skromnej (acz dużej) osoby: mam spory dystans wobec samego siebie. To bardzo poprawia atmosferę i stosunki międzyludzkie. Strzelaniu focha mówimy stanowcze "nie".

strefahobby_pl pisze:Szkoda że nie macie opcji komentarzy pod newsami i komentarzami które sami umieszczacie , chętnie bym się do niektórych ustosunkował :lol:

Właśnie taki był zamysł forum. Jest coś na portalu o czym chcesz pogadać, czynisz to na "back-office" ;)

Zdrówka!
Zatroskany Ojciec Prześmiewca
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!
Awatar użytkownika
jedrus
Elita forum...
Posty: 599
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 69 razy
Podziękowano: 63 razy

Postautor: jedrus » 11 wrz 2010, o 20:24

strefahobby_pl pisze:Otóż chciałbym rozwiać wszelkie spekulacje na temat jakoby moja firma kiedykolwiek rozpowszechniała informację że ALIGN jest THE BEST !!!
Eeee, no w to, to nikt na tym forum nie uwierzy, ale zrozumiałe jest, że punkt widzenia zależy... i życie nie stoi w miejscu... itp. itd. ;)


strefahobby_pl pisze:Owszem uważam że Align oferuje najlepsze helikoptery w przedziale cenowym w którym je sprzedajemy , ale to chyba nie to samo...
No z tym dałoby się polemizować, ale przecież nie o to tu chodzi :rotfl:


strefahobby_pl pisze:Na dowód tego w ciągu najbliższych miesięcy będziemy mieli w ofercie wszystkie marki helików jakie maja szanse spotkać się z zainteresowaniem na polskim rynku , oczywiście w najlepszych mozliwych cenach :evil:
Bardzo fajny pomysł - taki one-stop-shop. Na pewno ciekawe będzie obserwować jak na to zareaguje rynek, jak spadną (?) ceny... :thumb:


strefahobby_pl pisze:Jak macie jakieś pytania Panowie chętnie odpowiem

1. Poza Gaui i Protosem - co jest w kolejce?
2. Co z akcesoriami "dookoła" helikowymi - czy planujecie znacząco poszerzyć ofertę, czy raczej koncentrować się na helikach jako takich?


strefahobby_pl pisze:Obiecuję że będę pisał częściej , szczególnie w tematach gdzie pojawia się moja firma , lub w momentach gdy poziom "szyderczości " będzie przybierał niebezpieczny dla Was samych poziom ;)
Trzymamy za słowo - każdy rzeczowy głos w dyskusji jest bezcenny :thumb: choć fajnie by było zobaczyć posty Kolegi nie tylko w ww. sytuacjach.


strefahobby_pl pisze:Szkoda że nie macie opcji komentarzy pod newsami i komentarzami które sami umieszczacie , chętnie bym się do niektórych ustosunkował :lol:

Ale przecież jest opcja komantarza/założenia tematu na forum gdzie można prowadzić dyskusję
Chcesz porozmawiać na ten temat? Wejdź na -> Forum Heli-Team.pl
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3708
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 11 wrz 2010, o 20:36

Cieszę się że wreszcie do nas Robercie zawitałeś! :)
strefahobby_pl pisze:jestem dyslektykiem i bardziej nad poprawność ortograficzną przedkładam sobie treść ( przekaz) ale fakt zainstalowałem sobie wreszcie polski słownik , ale rozumiem Cie każdy ma jakieś fobie.
Jeśli dbałość o poprawną polszczyznę, okrutnie kaleczoną przez internet, można nazwać fobią to rzeczywiście mamy fobię - oby udzieliła się ona wszystkim odwiedzającym nasz serwis.
strefahobby_pl pisze:(..)treść to już bardziej nadaje się do jakichś bajek dla dzieci
Każdy mierzy swoją miarką... :)
strefahobby_pl pisze:Obiecuję że będę pisał częściej
No wreszcie :P
strefahobby_pl pisze:Szkoda że nie macie opcji komentarzy pod newsami i komentarzami które sami umieszczacie , chętnie bym się do niektórych ustosunkował :lol: .
Jak napisał Luke - na forum masz dużo więcej miejsca... :)
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
chorus
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 50
Rejestracja: 07-07-2010
Podziękował: 3 razy

Postautor: chorus » 11 wrz 2010, o 20:47

strefahobby_pl pisze:będziemy mieli w ofercie wszystkie marki helików jakie maja szanse spotkać się z zainteresowaniem na polskim rynku , oczywiście w najlepszych mozliwych cenach :evil: .


Czy Kasama też pod to podchodzi ?
Robert
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 14 wrz 2010, o 07:12

Strefa z tego co mi wiadomo, i jest to informacja z pierwszej ręki, ma zamiar wycofać się ze spalin bo "nie schodzą". Trochę obciach - sklep modelarski, który chce się liczyć na rynku powinien mieć w ofercie spaliny. Rozumiem, że jak gacie po tacie by schodziły to też by były w ofercie SH?
T-Rex 700 Nitro LE
DX7
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3708
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 14 wrz 2010, o 10:31

Czy ja wiem.... w sumie spaliny robią się trochę dla "koneserów" - jednak nawet wielcy zaczynają latać wyłącznie na prądzie...
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 14 wrz 2010, o 12:59

Nie do końca się z Tobą Grzesiu zgodzę... Wcześniej nie było wyboru. Do niedawna śmigłowce RC klasy 50-90 istniały tylko w wersji spalinowej ze względu na brak odpowiednio lekkiego źródła prądu. Obecnie wybór istnieje i stąd można odnieść wrażenie że wielu pilotów zrezygnowało ze spaliny.
T-Rex 700 Nitro LE
DX7
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 14 wrz 2010, o 13:05

Wydaje mi się, że obaj mówicie dokładnie to samo, tylko innymi słowami :hammer: .
Ł.

PS.: Beierku miły... czytałeś moją wiadomość do Ciebie? Dzięki... :nw:
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!

Wróć do „Zakupy nie tylko za waluty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości