Rcforever.pl

Sklepy znane i polecane, organizacja zakupów zbiorowych. Napotykane problemy i jak sobie z nimi poradzić.
Awatar użytkownika
Jazz
Lider forum...
Posty: 2960
Rejestracja: 02-10-2014
Lokalizacja: Ozarow mazowiecki
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 188 razy

Postautor: Jazz » 15 maja 2016, o 16:22

Jak zajrzałem do tego działu to byłem pewien że wątek o tym sklepie juz musi byc - a tu zonk, nie znalazłem.
Trochę się zdziwiłem.
Mój post będzie podsumowaniem kilkunastu ostatnich zakupów - a były one dość duże bo brałem czasem z kolegą i było to radio, odbiorniki, serwa, regulatory silniki i części - czyli dość dużo różnych rzeczy.
po 1 -ceny.
Robiłem przegląd w necie gdzie najtaniej znajdę daną rzecz w PL i za granicą , następnie przekazuje zapytanie z moimi wynikami do Adama -i blać za każdym razem dostaję ofertę z najlepszą ceną.
Przebija cene w sklepach PL i EU, a jest co namniej tak samo atrakcyjna jak w krajach poza EU.
I to bez jakiejś gównianej promocji że najpierw w danym sklepie musze kupić model zeby łaskawie dostać 10% zniżki.

po 2 - rozliczenie
Do zakupu dostaje za każdym razem paragon, dodatkowo zawsze na życzenie fakture - nie ma to wpływu na cenę ( a w niektórych sklepach powoduje to że trzeba zapłacić więcej , bądź otrzymuje się fakturę po tygodniach bądź nigdy)
Pomijając ewentualne rozliczenia bez dowodu zakupu cięzko jest poprostu pamiętać od którego dnia biegła gwarancja.
Pominę fakt że paragon to zasrany obowiązek sprzedawcy.

po 3 - szybkość i sprawność obsługi
Jak pytam na kiedy będzie cos załatwione, to zawsze jest to załatwione w tym czasie , mam informacje zwrotną czy wszystko przebiega ok, kiedy zostalo wyslane etc.
raz byla obsuwa - odbiorniki mialy przyjsc w piatek, i zuwagi na obsuwe z sciagnieciem od dystrybutora 1 dzien sie wydluzylo - sklep wyslal na swoj koszt kurierem z dostawa w sobote.
Oczywiscei kontaktujac sie wczesniej i uzgadniajac szczegoly.
Nie ma ze o czyms zapomnial, ze nei odpisuje, ze nie odbiera telefonu i nie oddzwania - po prostu profesjonalne i zyczliwe podejście.

po 4 - elastycznosc
Jak cos potrzebuje z poza tego co jest na stronie (czyli 90% przypadków :-) ) , to nigdy nie usłyszalem "nie opłaci się", "kiedys to sprawdzę" , "nie mam tego w ofercie" itd.
Zawsze dostaję ofertę, z informacja za ile i na kiedy moglo by byc sciagniete.

Reasumując - jeśli ktos chce cos kupić, powinien sprawdzić ile to kosztuje w różnych sklepach i uderzyć z info do rcforever.
WTedy się dowie ile może zaoszczędzić kasy.
I czasu - bez czekania tygodniami aż ktoś o nim będzie pamiętał, wydzwaniania , przypominania się i na końcu zorienowania się czasem że zaszła pomyłka i dostalo się cos innego.

Ale ja myslę że dużo osób o tym wie od dawna, bo jak zacząłem rozmawiać to okazało się że od dawna już kupuja w tym sklepie - tyle że o tym nie mówią głośno.
Dlaczego? myslę że każdy doskonale wie.

Może to przydluga opinia, ale zbieralem sie do niej tez długo aby upewnić się co do wniosków.
Tym bardziej że wczesniej nasłuchałem się sporo nie przychylnych opinii z jednego z źródeł - ale okazało się to źle pojmowaną konkurencją rynkową.

Bo konkuruje sie właśnie tymi punktami co wymieniłem.
Pominąłem 5 punkt - czyli uprzejmość, bo to pewien standard od którego odstaje niewiele sklepów.

Zamówiłem więc kit g650, w najlepszej cenie (która nawet mnie zaskoczyła, a lubie dobrze negocjować) i krótkim terminie , dogodnym dla mnie.
Awatar użytkownika
dismalK
Domownik forum...
Posty: 272
Rejestracja: 29-09-2015
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 20 razy

Postautor: dismalK » 15 maja 2016, o 16:37

Potwierdzam wszystko w 100% :approve:
Zrobilem kilkanascie zamowien u Adama. Nie byly to powalajace kwoty. Zazwyczaj akcesoria typu, lozyska walka, srubki, lopaty, jakies pierdy elektroniczne, czujniki itp... Zawsze rzeczowo i na temat. Potwierdzenie wplyniecia zamowienia, potwierdzenie, ze zamowienie wyszlo - rewelacja. Ostatnie moje zamowienie mimo poznej juz godziny, po telefonie do Adama zostalo wyslane jeszcze tego samego dnia!
Raz zdarzyla sie pomylka: dostalem lacznik podporek do t-rexa 550 zamiast 500. Po telefonie na drugi dzien mialem juz wymieniony towar (element za 25zl) zanim zwrocilem ten nieprawidlowy.
Co do cen i negocjacji rowniez potwierdzam. Kumpel, ktory wlasnie spdzedal G700 zamowil w najlepszej (lepszej niznza za granica i w PL) Goblina Blackthunder...

Polecam sklep i pozdro dla Adama :thumb:
"...nawet Diabeł ma swojego Anioła, który stara mu się umilić piekło..."
Black Thunder 700, Scorpion, Spektrum iX12, Msh Brain, VTX Blades...
Awatar użytkownika
ocean_wro
Elita forum...
Posty: 1453
Rejestracja: 28-12-2013
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 31 razy
Podziękowano: 71 razy

Postautor: ocean_wro » 15 maja 2016, o 16:55

Generalnie potwierdzam wszystko co było już pisane. Oprócz miliona rzeczy do dziadka rexa, które swego czasu kupowałem w zasadzie tylko tam, zakupiłem u Adama również i swojego G700C. Nie było problemem sprowadzić do niego silnik i regiel od msh. Wszystko skomponowane w jedno zamówienie, wszystko na czas i na pewno.

No tyle, że Adam obiecał mi koszulkę od SAB-a i się nie wywiązał. Ot , mała łyżka dziegciu, ale jak opinia ma być obiektywna to ten dziegć tez musi być :-)

pozdrawiam

Paweł
Protos Mini 6S brain
Extra 300S Multiplex
DJI Mavic Pro
Quad 250 FPV naze32
RealFlight G6.5
Spektrum DX9
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 15 maja 2016, o 17:53

Ja rowniez nie moge powiedzieć zlego slowa na sklep Adama.
Zatanawiam sie tylko czy nie zmienic nazwy dzialu na "Opinie za rabaty"
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2049
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 15 maja 2016, o 17:55

Potwierdzam, 99%zakupów robię właśnie w rcforever.pl
,właśnie dlatego że Adam ma najlepsze ceny oraz termin realizacji zawsze dotrzymany zgodnie z ustaleniami. Nawet zeczy których nie ma w ofercie jest w stanie załatwić, jak dla mnie 100%profesjonalizmu. Polecam wszystkim
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
PiotrS
Olimp forum
Posty: 3786
Rejestracja: 19-06-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 161 razy
Podziękowano: 238 razy
Kontaktowanie:

Postautor: PiotrS » 15 maja 2016, o 17:59

Kupowanie u Kenobiego nie jest obowiązkowe ;) Gdyby to był pojedynczy wpis to byłby jak najbardziej OK.
Ja jednak widzę od dłuższego czasu szerzej zakrojoną akcję zniechęcania do rcmaniaka.

Nie podoba mi się to Jazz.
XLPower i Protos rc-heli.pl
Awatar użytkownika
Jazz
Lider forum...
Posty: 2960
Rejestracja: 02-10-2014
Lokalizacja: Ozarow mazowiecki
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 188 razy

Postautor: Jazz » 15 maja 2016, o 18:37

Sklepy zachęcają bądź zniechęcaja do siebie tym co opisałem - nie podałem nazwy żadnego konkretnego sklepu konkurencyjnego.
Jeśli przeciwieństwo tego co podałem kojarzy Ci się z czyms konkretnym, to widocznie takie masz doświadczenia.
Jest wiele różnych sklepów, i do każdego z nich mozna przyłożyć te same kryteria.

Ja odpowiadam tylko za swój własny wpis , inni maja swoje własne spostrzeżenia, i odniosłem je do merytorycznych kryteriów.
Nie musi Ci sie podobać.
Celowo pominąłem inne.
A jest ich nie mało - skoro poruszyłeś temat, to powiem Ci tak - nikt inny tak bardzo nie zniechęca do zakupów jak sam sklep.
Chcesz podyskutować - zróbmy to w wątku o tym sklepie do którego sie odnosisz.
Awatar użytkownika
Wiktor
Elita forum...
Posty: 953
Rejestracja: 02-05-2010
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 130 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: Wiktor » 15 maja 2016, o 20:21

Jest ok.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2016, o 09:02 przez Wiktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niebochod
Elita forum...
Posty: 715
Rejestracja: 26-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 42 razy
Podziękowano: 45 razy

Postautor: niebochod » 16 maja 2016, o 00:14

Ja z zakupów też zawsze byłem zadowolony. Zawsze wszystko zgodnie z ustaleniami itd. Natomiast miałem okazję też testować reklamację wadliwej kabinki i to nie taką oczywistą. Sam zaskoczony byłem sposobem jej realizacji. Od zgłoszenia do nowego egzemplarza u mnie w domu na wymianę przesłanego kurierem z drugiego końca świata minęły jak dobrze pamiętam 3 dni!!
Awatar użytkownika
marek_c4
Lider forum...
Posty: 1956
Rejestracja: 23-10-2014
Lokalizacja: Swarzędz
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 57 razy
Kontaktowanie:

Postautor: marek_c4 » 22 maja 2016, o 05:57

W zasadzie wszystko zostało już napisane - mogę się tylko dołączyć do pochlebnych opinii dotyczących sklepu Rc-Forever :thumb:
Pozdrawiam
Lasiek
Domownik forum...
Posty: 295
Rejestracja: 07-04-2015
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Lasiek » 22 maja 2016, o 08:54

I ja sie pod tym podpisze
pozdrawiam Bartek

heliki : G 380 k bar, G 570 k bar, G 500 k bar, G 700 kbar, G 700 brajan;
GauiX3 x2 k bar; Gaui x3 brajan, ALZRC 380 k bar, Agile 5.5 k bar
samoloty: Edge540 1,9m 35cm Edge 540 2,2m 55cm, yak 55, quantum observer FPV
dron: 250
radia: spektrum dx8 i dx6
Awatar użytkownika
subframe
Stały bywalec...
Posty: 140
Rejestracja: 17-10-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 16 razy

Postautor: subframe » 22 maja 2016, o 11:47

Też lubię tam kupować zwłaszcza, że mają przesyłki w paczkomatach, a na stronie towar prezentują w widoku siatki, dzięki czemu szybko można odnaleźć co potrzeba.
Niestety strona ta ostatnio trochę wolniej działa, no i są długoterminowe braki w częściach Tarota..
pozdrawiam
Subframe
450PRO DFC, V977, 250GT
Me-109, Cessna 182
Awatar użytkownika
Jazz
Lider forum...
Posty: 2960
Rejestracja: 02-10-2014
Lokalizacja: Ozarow mazowiecki
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 188 razy

Postautor: Jazz » 14 lip 2016, o 08:15

Jest dostepny w super cenie regulator hw 60a v4 ::
//rcforever.pl/product-pol-2795-Regulator-obrotow-HobbyWing-Platinum-V4-60A.html
269 zl podczas gdy na banggoodzie to raptem kilka zl taniej (263,5).
Takze cena super jak na dostepnosc w polsce (w innych sklepach w polsce chca nawet 380zl).
Jak sie napisze do sklepu to w rownie atrakcyjnych cenach mozna kupic inne regulatory hw i czas realizacji to okolo 4-5 dni wiec nadal szybciej niz od chinczykow ale praktycznie w ich cenach .
Awatar użytkownika
Galo82
Elita forum...
Posty: 659
Rejestracja: 16-08-2016
Lokalizacja: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 15 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Galo82 » 13 wrz 2016, o 09:55

I ja się przyłączam, przez swoją głupotę.. znalazłem adres i pojechałem do sklepu.. a tu bloki , i zonk, dzwonie do sklepu, dowiaduje się ze nie ma stacjonarnego.. tłumaczę i przepraszam, właściciel mówi że coś zaradzimy zaprasza mnie do siebie, i normalnie sprzedaje wszystko co potrzebuje.. !!, i do tego mały rabacik :)

Polecam jak najbardziej !!
2 x XL Power 380 I XL Power 550 I OXY4max I OXY2 SH I
Fr-Sky X-lite Pro
Awatar użytkownika
MASA
Lider forum...
Posty: 2050
Rejestracja: 01-08-2014
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 34 razy
Podziękowano: 60 razy
Kontaktowanie:

Postautor: MASA » 13 wrz 2016, o 12:11

Co fakt to fakt, Adamowi D należy podziękować za to jak traktuje klientów... nie za rabaty
FireBall
G380
T470LM
GH425
G570
G770
Brain1-2, BeastX Plus, DX8, DX9 DSMX
Awatar użytkownika
Artu
Fochmen
Posty: 3469
Rejestracja: 09-01-2011
Lokalizacja: 52°38'25''N, 20°56'31''E
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 414 razy

Postautor: Artu » 13 wrz 2016, o 12:15

Jak ktoś "pracuje w tym", czym się pasjonuje, to zazwyczaj tak jest. Krzysiek też "tak ma" :thumb:
Pozdrawiam, Artur
"...rzeczy niemożliwe do zrobienia robią ci, którzy o tym nie wiedzą"
Awatar użytkownika
El Grey
Stały bywalec...
Posty: 248
Rejestracja: 12-08-2016
Lokalizacja: Miasto stołeczne Łódź
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: El Grey » 13 wrz 2016, o 14:37

Też mam okazje kupować w RCForewer od kilku latek i zawsze wszystko grało, no jak wyżej inne sklepy powinny brać przykład od Adama :grin2: In Post to na prawdę super wygodne rozwiązanie, a nie to co niektóre firmy kurierskie, którym nawet nie chce się podjechać tylko wysyłają paczki do punków odbioru :( i czasami nawet nie informują o tym fakcie...
PS.
Pewnikiem Adam może spodziewać się teraz zwiększenia zamówień nietypowych :D Ciekawe jak on na to ;)
CX 450pro v5 DFC, CX 450 Black Angel, Protos 380, Goblin 380, Goblin 500, PA Extra 260 SPEKTRUM DX8 G2
Awatar użytkownika
d_adam
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 42
Rejestracja: 26-02-2010
Lokalizacja: Bytom
Podziękowano: 7 razy
Kontaktowanie:

Postautor: d_adam » 14 wrz 2016, o 15:29

Dziękuje Panowie ;)

Robię co w mojej mocy. Czasami jest na prawdę ciężko ale zrobię wszystko, aby spełnić oczekiwania każdego :piwo2:
Awatar użytkownika
Jazz
Lider forum...
Posty: 2960
Rejestracja: 02-10-2014
Lokalizacja: Ozarow mazowiecki
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 188 razy

Postautor: Jazz » 16 paź 2016, o 22:19

Rapidy sa tez i tutaj :
http://rcforever.pl/firm-pol-1475780527 ... posit.html
I chyba we wszystkich mozliwych rozmiarach .
Ceny tez chyba dobre .
Konkurencja widac nie spi:-)
Awatar użytkownika
Adam12
Elita forum...
Posty: 1285
Rejestracja: 31-10-2015
Lokalizacja: Podhale
Podziękował: 81 razy
Podziękowano: 74 razy

Postautor: Adam12 » 5 lis 2016, o 10:28

I ja pochwalę. Nie dostałem zamówionych łopat, przeoczenie przy pakowaniu. Jeden tel i łopaty migiem doszły. Ba, przy okazji kupiłem jeszcze coś tam z rabatem i wyszła z tego darmowa wysyłka. Bardzo dziękuję :nw:
XL Power 380; Volantex Saber; Spektrum DX8

Wróć do „Zakupy nie tylko za waluty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości