KST Lynx DS213X - 760us Micro Tail Ogonówka 560Hz

Gdy je o coś prosisz, wzruszają ramionami...
Awatar użytkownika
dawo
Elita forum...
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: dawo » 2 maja 2018, o 16:58

Odnowie temat - zamontowałem serwo w Protosie 380 gdzie wcześniej miałem tgy306g - w sumie na tarczy też mam takie, na Turnigy ogon ogóle mi lekko rybkował niezależnie od obrotów, pewnie grzebiąc w ustawieniach Braina dałoby radę skorygować jego zachowanie ale wcześniej doszło serwo Lynxa/Kst. Po zamontowaniu podniosłem czułość ogona o jakieś 30% i oscyluje ustały od pierwszego lotu - oczywiście przy podmianie sprawdzałem pracę mechaniki czy się nie tnie. Męczyłem model na maximum moich umiejętności - nie są za wielkie - ale przy przejściu z kątów max na min ogon nie puścił a szarpałem dynamicznie :) Na razie jestem zadowolony.
Musze jeszcze dodać że mam ustawione 6v na Becu bo to max tgy306g wiec serwo ogonowe nie działa u mnie net na swoim minimum 6,5v :D ale działa bardzo dobrze.
3x450,V922, Protos mini, Protos 500,Trex 600, 2xCombat, FunCub, EFX racer, Extra 300, Katana mini, Skrzydło, F16, quad 250, DX7S :)

Wróć do „Serwa”