KST Lynx DS213X - 760us Micro Tail Ogonówka 560Hz

Gdy je o coś prosisz, wzruszają ramionami...
Awatar użytkownika
dawo
Sknerus
Posty: 2134
Rejestracja: 06-10-2014
Lokalizacja: Piastów
Podziękował: 46 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: dawo » 2 maja 2018, o 16:58

Odnowie temat - zamontowałem serwo w Protosie 380 gdzie wcześniej miałem tgy306g - w sumie na tarczy też mam takie, na Turnigy ogon ogóle mi lekko rybkował niezależnie od obrotów, pewnie grzebiąc w ustawieniach Braina dałoby radę skorygować jego zachowanie ale wcześniej doszło serwo Lynxa/Kst. Po zamontowaniu podniosłem czułość ogona o jakieś 30% i oscyluje ustały od pierwszego lotu - oczywiście przy podmianie sprawdzałem pracę mechaniki czy się nie tnie. Męczyłem model na maximum moich umiejętności - nie są za wielkie - ale przy przejściu z kątów max na min ogon nie puścił a szarpałem dynamicznie :) Na razie jestem zadowolony.
Musze jeszcze dodać że mam ustawione 6v na Becu bo to max tgy306g wiec serwo ogonowe nie działa u mnie net na swoim minimum 6,5v :D ale działa bardzo dobrze.
Heli: 450, V922, 2x250, Protos 380, Protos 500, 2 x XL POWER 550
Samoloty: 2 x Combat, FunCub, MX-S, Sebart Katana 50E, Skrzydło, 2xF16, Hyper Bipe, Hawk EDF, Rad Jet, Akrobat Halowy,Bolt Mavimodels, ASW28 Volantex, E-flight v900 i Mini EDGE 540, Kwarciński Micron 150,
Drony: quad 250 i QX 90,
Samochodziki: Traxxas Rustler i 2 x Rustler 4x4, Slash 2wd, Summit, Arrma Typhon i Infraction 6s
DX9 G2 :)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 6 cze 2018, o 22:15

No! Dobra, przyszedł czas i na mnie.
Ale nie nie, nie to, żebym specjalnie rozbierał swoją gaukę żeby przetestować serwo - nie nie. Po prostu składałem drugą - exKulową.
No i miałem dylemat... czy ładować tam MKSa który wiem, że jest zaje**sty i w ogóle super hiper, czy może tego LYNXa.
No i wsadziłem Lynxa.
Napięcie awioniki 5,5V, bo pozostałe serwa do TGY306, więc no mercy, ma być 5,5V i ma być zaje**scie albo serwo idzie do żyda.
I powiem krótko: JEST zaje**scie.
Geometria taka jak w MKSie (długość orczyka).
Czułość sporo niższa, ale to raczej ze względu na to, że w Gaublinie mam dłuższe łopatki i wyższe ratio na ogon. W X3 mam wszystko stockowe.
Tak czy siak, po ustawieniu czułości ogólnej jest naprawdę bardzo dobrze. Zero rybkowania, zero dryfu, uciekania ogona i tak dalej (no oczywiście w granicach możliwości fizycznych modelu, ale tych nie szukałem, bo tym modelem zwłaszcza nie chcę zaliczyć kretyna.
Jest dobrze.
Można kupować to serwo.

Wróć do „Serwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości