Ładowarka SkyrcQ200

Wszystko o barach mlecznych dla naszych pakietów...
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8004
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 12 maja 2018, o 17:05

aikus pisze:... Gdzie kupiłeś? Może trafiłeś jakąś podróbę...??


Podróba imitacji sztucznej skóry? :D
Helikoptery
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 12 maja 2018, o 17:43

A i owszem. Skyrc to jakaś tam marka. Mzoze nie gornopolkowa, ale znana. Ładowarka Skyrc to nie podróbka. Jak sobie w domu wystrugam ładowarkę i napisze na niej Skyrc to bedzie to podobka.
Awatar użytkownika
armagedon
Domownik forum...
Posty: 477
Rejestracja: 26-09-2014
Lokalizacja: Myszków
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: armagedon » 12 maja 2018, o 23:02

Jak każda ładowarka ma swoje wady i zalety. Jedną z istotnych wad tej ładowarki jest brak możliwości ładowania pakietów 7s i oczywiście moc. Nie podzielam krytyki felka, gdzie za wadę wymienia gniazdo przewodu AC (producent daję takowy przewód w zestawie więc w czym problem)
Następnie wada to praca wentylatora że niby zbyt głośna ( chyba kolega nie słyszał pracy wentylatora C60)
Następnym słabym punktem ładowarki ma być chłodzenie, też mi się ciężko zgodzić , ponieważ nie zauważyłem jakiegoś problemu z tego tytułu. Wentylator i wylot cieplego powietrzna umieszczony w prawym górnym rogu a wlot na samym dole blisko radiatora, i nawet leci ciepłe powietrze z wentylatora. Czy my aby na pewno mówimy o tej samej ladowarce!!!!


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Rex 100
Tarot 450pro
Goblin 700 speed
Goblin 700 ważka
Mikado 800
Aurora9
Pozdrawia.Sebastian S.
Awatar użytkownika
felek
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 10
Rejestracja: 07-05-2018
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: felek » 16 maja 2018, o 21:18

No to wychodzi na to że jestem skrzywiony :D
Jeśli chodzi o wejście AC to wg mnie jest mniej popularne niż C14 ale może to wynika z moich osobistych doświadczeń.
Podróba ... no w sumie właśnie tak wygląda - lubię jak sprzęt sprawia wrażenie konkretnego produktu. Tutaj tego nie widzę.
Co do wentylacji i temperatury to musimy popatrzyć do środka. Jak będę miał czas to rozpakuję gamonia (z tego tandetnego plastiku :obrazony: ).
Blade 230S RTF. PROTOS 500. zniszcze większe jak się nauczę

Wróć do „Ładowarki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości