Graupner Bell 212 Twin Jet

Miło patrzeć, trudniej zrobić...
Awatar użytkownika
kwiatek
Elita forum...
Posty: 678
Rejestracja: 16-12-2016
Lokalizacja: solec kujawski
Podziękował: 11 razy
Podziękowano: 32 razy

Postautor: kwiatek » 3 lut 2018, o 07:36

Witam kolegów.
Czy ktoś z szerokiego grona forumowiczów miał doczynienia z tą machiną z lat 70 tych?
Mój znajomy jest w trakcie składania tego cacka i przyda się każda rada
Gaui x7 T-Rex 470 l taranis x lite pro
Awatar użytkownika
marek_c4
Lider forum...
Posty: 1956
Rejestracja: 23-10-2014
Lokalizacja: Swarzędz
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 57 razy
Kontaktowanie:

Postautor: marek_c4 » 3 lut 2018, o 08:12

Super wieści :thumb: - może znajomy zamieściłby jakieś fotki / filmiki dotyczące budowy modelu :?:

Fajnie było by podglądać jak inni budują makiety - na mnie działa to motywująco w chwilach gdy mnie wena opuszcza ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kwiatek
Elita forum...
Posty: 678
Rejestracja: 16-12-2016
Lokalizacja: solec kujawski
Podziękował: 11 razy
Podziękowano: 32 razy

Postautor: kwiatek » 3 lut 2018, o 08:49

I tu jest kłopot kolega jest z mielca ja z pod Bydgoszczy a on nie jest czlonkiem forum nie ma na to czasu jak twierdzi szuka osób które .mialy lub mają taki model
Gaui x7 T-Rex 470 l taranis x lite pro
Awatar użytkownika
marek_c4
Lider forum...
Posty: 1956
Rejestracja: 23-10-2014
Lokalizacja: Swarzędz
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 57 razy
Kontaktowanie:

Postautor: marek_c4 » 3 lut 2018, o 15:07

kwiatek pisze:I tu jest kłopot kolega jest z mielca ja z pod Bydgoszczy a on nie jest czlonkiem forum nie ma na to czasu jak twierdzi szuka osób które .mialy lub mają taki model

Rozumiem - brak czasu to taka choroba dzisiejszych czasów, jednak ujawniając się publicznie ze swoim modelem, zwiększyłby szanse na spotkanie kogoś kto dłubie w takim samym modelu ... nie żebym namawiał na rejestrację na forum czy cuś, ale może jednak kolega by się przełamał ;)

Wydaje mi się że prowadzenie foto relacji z budowy, pomogło by w rozwiązywaniu problemów na bieżąco.
Pozdrawiam

Wróć do „Makiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości