Lizard95

Dział dla tych co wierzą, że rozmiar się nie liczy.
Awatar użytkownika
przemek
Elita forum...
Podziękował: 77 razy
Podziękowano: 78 razy

Postautor: przemek » 17 gru 2017, o 19:04

Dzisiaj probowalem troche latac na plecach i oto moje nieudolne proby nagrane telefonem z odbiornika ROTG01:
https://youtu.be/v1_QTJheJv4
W momencie zejscia z plecow zaczyna miotac nim jak szatan ;) ale nie bardzo mam pomysl i energie na szlifowanie ustawien.
Niestety przy ostatnim pakiecie na chwile po uzbrojeniu FC zrobil reboot i od tamtego momentu nie kreci jeden silnik, czyli latanie mam juz na jakis czas z glowy. Szkoda, bo to naprawde fajny quad.
Protos Mini i dlugo nic :)
Awatar użytkownika
dawo
Elita forum...
Podziękował: 15 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: dawo » 17 gru 2017, o 19:28

Eeee pokombinuj Przemek z softami może trochę - jakieś inne wersje oprogramowania i pewnie ruszy ten nieruchliwy silnik ;) no chyba że coś się upaliło.
3x450,V922, Protos mini, Protos 500,Trex 600, 2xCombat, FunCub, EFX racer, Extra 300, Katana mini, Skrzydło, F16, quad 250, DX7S :)
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Podziękował: 1357 razy
Podziękowano: 605 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 28 gru 2017, o 14:33

Jest szansa, że dzisiaj lub jutro dojdą goggle. Teoretycznie ma je mój listonosz, ale wczoraj miał też żele pod silniki i póki co nie ma ich ani w skrzynce ani na poczcie...
Tak czy siak w weekend mam nadzieje polatam w końcu...
I tu mam pytanko. W trybie "air" lizard zachowuje sie w zupełności poprawnie (co nie przeszkodziło mu w zrobieniu dziury na suficie i ścianie... :masakra: ). Z ciekawości chciałe ustawić tryb Hover żeby zobaczyć czy w ogóle działa, ale działa bardzo wujowo. Ściąga go mocno w lewo... da się to jakoś skorygować?
Pozdrawiam, Mirek

Trex 470LM - cieszy... | Trex 500X - przyszedł... | Reaktor 3D - jest co bić | Firstar - mały ale wariat ;) | Szybolek - zrobiony, oblatany, do sprzedania... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa
Awatar użytkownika
przemek
Elita forum...

Postautor: przemek » 28 gru 2017, o 15:19

Znaczy tryb angle?
U mnie w angle tez po chwili zaczynal mocno dryfowac i dosyc mocno grzaly sie tez silniki. Od momentu, kiedy zorientowalem sie, ze w air wszystko dziala jak trzeba, angle w ogole nie mam. Polecam ;)
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 28 gru 2017, o 15:29

Ja w trybie Hver tak mam. Generalnie nie zamierzam na nim latać, ale myślałem pod kątem młodej skoro nadajnik w ręce już zmieści.
A czym się różni Hover od angle?
Pozdrawiam, Mirek

Trex 470LM - cieszy... | Trex 500X - przyszedł... | Reaktor 3D - jest co bić | Firstar - mały ale wariat ;) | Szybolek - zrobiony, oblatany, do sprzedania... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa
Awatar użytkownika
przemek
Elita forum...

Postautor: przemek » 28 gru 2017, o 20:21

A to jest w ogole Hover? :D
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 28 gru 2017, o 20:34

No kurde, tak się u mnie to nazywa. Przecie sam widziałeś u mnie :)
Pozdrawiam, Mirek

Wróć do „Wielowirnikowce - Racers”