Rotortech 560 Ultimate

Nie ma takiej łopaty co by się do kreta nie dokopała
Awatar użytkownika
Pietrek
wcześniej: Piotr G
Posty: 970
Rejestracja: 13-07-2015
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 51 razy

Postautor: Pietrek » 28 mar 2021, o 20:07

Hej.
Tak sobie pomyślałem, że poza wpisem na fejsowej grupie to wrzucę i tu kilka zdań. Raz, że tam zaraz wszystko zginie w gąszczu wszystkich postów a dwa, że nie każdy ma fejsa. A może i trzy bo w silumie może też ktoś będzie je testował i bedzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami. :)

Czyli tak... wpadłem pomysł żeby wydać parę złotych i nabyć drogą kupna u Piotra S łopaty RT560 ultimate. :) Skusiłem się bo chciałem porównać je do klasycznych RT560, które mamy w kicie XLpower 550.

Póki co wylatane tylko kilka pakietów na jednych i drugich więc dużo nie jestem w stanie napisać. Loty zrobiłem na tych samych ustawianiech braina, zmieniając tylko łopaty.

Pierwsze wrażenie (bo tylko to mogę napisać po dosłownie kilku wylatanych pakietach) to różnica w ich nawzwijmy to dynamice/szybkości. Klasyczne RT są spokojnymi łopatami, ultimate wyraźnie szybsze. Na to właśnie liczyłem i potwierdzilo się to co opisują na HF. I to mi się w nich podoba ale nie podoba mi się oczywiście ich cena. ;)

Jeszcze słowo o ich malowaniu. Przy słonecznym dniu fajnie się mienią w locie dzięki drobinkom brokatu (nie wiem czy tak to się nazywa :) )po dwóch stronach łopat, które dają super efekt.

Póki co to tyle co mogę napisać po pierwszych lotach. :)
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 28 mar 2021, o 20:33 przez Pietrek, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam...
Piotr
--------------
nie potrafię ale spróbuję się nauczyć...
XL power 380 / XL power 550 / DX9 / Traxxas e-revo 1:16
Awatar użytkownika
Clad
Elita forum...
Posty: 838
Rejestracja: 16-06-2019
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 93 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Clad » 28 mar 2021, o 20:24

Wyglądają mega :kopara: :thumb:
Alzrc x360, T-rex 550E, T-rex 600E, Aurora 9X
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 28 mar 2021, o 21:36

No, ładniusie. Następnym razem się zamienimy i porównamy je z ażurami
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7200
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 30 mar 2021, o 09:18

Pietrek pisze:. Loty zrobiłem na tych samych ustawianiech braina, zmieniając tylko łopaty.


Pietrek pisze:Pierwsze wrażenie (bo tylko to mogę napisać po dosłownie kilku wylatanych pakietach) to różnica w ich nawzwijmy to dynamice/szybkości.


Czyli na tych poprzednich łopatach Brain zgłaszał że nie jest w stanie osiągnąć zadanych szybkości rotacji? hmm
Awatar użytkownika
Pietrek
wcześniej: Piotr G
Posty: 970
Rejestracja: 13-07-2015
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 51 razy

Postautor: Pietrek » 30 mar 2021, o 18:32

Czyli na jednych i drugich lata po prostu inaczej przy tych samych ustawieniach braina :)
Pozdrawiam...
Piotr
--------------
nie potrafię ale spróbuję się nauczyć...
XL power 380 / XL power 550 / DX9 / Traxxas e-revo 1:16

Wróć do „Łopaty, łopatki i śmigła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości