[K] JST-ZH - wtyczkę satelitki

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
mwx
Elita forum...
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 92 razy

Postautor: mwx » 12 sty 2018, o 01:17

Szukam jakiegoś urwanego/zcioranego przewodu od satelitki.

Przyda mi się 3,3V na pokładzie, a nie chce mi się lutować stabilizatora, step-downa, diód ani innego wynalazku.
Maciej
Latające muzeum: 600NSP Brain2, FrankenBelt CPX FBL, HS Emax X-450
Debil 380
T8FG, 9CAP
krety na JuTubach
Awatar użytkownika
MacGyverek
Elita forum...
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 95 razy

Postautor: MacGyverek » 12 sty 2018, o 09:15

Się pogubiłem w tym twoim zapytaniu. Mam wtyczkę i pin do zaciśnięcia na przewód. Dostępne są również w tme.eu.

Wysyłka droższa niż cały kabel z wtyczką.
Flota: Syma107G, Walkera LadybirdQR, Align TREX 450L + MSH Brain, Align TREX 250DFC + MSH uBrain, ALZRC Devil 380 + MSH Brain, DJI Spark Combo, HeliQuad 3D, ESA
Radio: Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0.0
Awatar użytkownika
mwx
Elita forum...
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 92 razy

Postautor: mwx » 12 sty 2018, o 10:38

MacGyverek pisze:Wysyłka droższa niż cały kabel z wtyczką.

Właśnie o to chodzi, że szukam lokalnie albo z jakąś wysyłką w biednej kopercie, bo wewnętrzny Poznaniak/sknera nie pozwala mi kupić wtyczki za 3PLN i wysyłać jej za 20 :vhappy:
Maciej
Latające muzeum: 600NSP Brain2, FrankenBelt CPX FBL, HS Emax X-450
Debil 380
T8FG, 9CAP
krety na JuTubach

Wróć do „Supermarket - kupię”