[K] satelitki spektrum DSMX

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Artja
Olimp forum
Podziękował: 246 razy
Podziękowano: 419 razy

Postautor: Artja » 9 lut 2019, o 00:08

Witam,
Kupię satelitki DSMX najchętniej 2 lub 4 szt naraz. Interesują mnie tylko oryginalne odbiorniki, Orange itp nie wchodzą w gre
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
gcze
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 1 raz

Postautor: gcze » 9 lut 2019, o 00:18

Chyba nie ten dział. Myślałem, że ktoś sprzedaje tanio, a tu taka lipa ;-)
XK K110 | Mini Titan | jumper T12
Awatar użytkownika
Artja
Olimp forum
Podziękował: 246 razy
Podziękowano: 419 razy

Postautor: Artja » 9 lut 2019, o 00:43

Tak, sorry, Miras już dostał prośbę o przeniesienie, ale śpiewa jeszcze z chórem w piwnicy, zatem chwilę ten bałagan potrwa :)
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
Pavelsky
Pierwsze koty za płoty...
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 3 razy

Postautor: Pavelsky » 10 lut 2019, o 10:17

Pw :)
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Podziękował: 1475 razy
Podziękowano: 706 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 11 lut 2019, o 11:09

lepiej pozno niez wcale. zrobione :)
Pozdrawiam, Mirek

Trex 500X - trex ratio :) | Trex 470LM - cieszy... | Devil X360 - tak jakoś wyszło... | Oxy 2 - mały, ale wariat... | Beta 75 Pro 2 - że też mi się drona zachciało.... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Frsky Horus X10S - działa

Wróć do „Supermarket - kupię”