[K]Tryby do SAVOX SH-0255MG i ALIGN DS410M

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Arkos
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 40
Rejestracja: 30-05-2016
Lokalizacja: Nysa
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Arkos » 30 lis 2019, o 10:04

Witajcie, wiem, że zawsze można na Was liczyć ;) w związku z tym mam prośbę o pomoc, gdzie mogę kupić w miarę tanio tryby do serw SAVOX SH-0255MG i ALIGN DS410M.
Robiłem porządki na modelarni i znalazłem parę takich serw, a szkoda je wyrzucić, mogą się kiedyś przydać ;)
Pozdrawiam !

Wróć do „Supermarket - kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości