NIE AKTUALNE

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
apartament208
Pierwsze koty za płoty...
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 1 raz
Kontaktowanie:

Postautor: apartament208 » 30 kwie 2019, o 17:07

można skasować , już kupiłem dzięki
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, o 17:03 przez apartament208, łącznie zmieniany 1 raz.
Derek
Awatar użytkownika
TomRar
Elita forum...
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 12 razy

Postautor: TomRar » 1 maja 2019, o 09:33

Zajrzyj na hobbyking. Masz tam mnóstwo, albo chociaż trochę samolotów w różnych wariantach - KIT, PNP, RTF i pewnie jeszcze jakieś inne kombinacje. Jeśli byś kupił z magazynu EU to masz paczkę w kilka dni i bez ryzyka cła :)
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Podziękował: 296 razy
Podziękowano: 441 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 1 maja 2019, o 09:52

Mam kompletnego Hyperbip'a
Helikoptery
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Podziękował: 773 razy
Podziękowano: 547 razy

Postautor: aikus » 1 maja 2019, o 10:59

Tyle czasu sprzedawałem shininga za grosze, za cenę setupu... Gdzie żeś wtedy był... ??
Awatar użytkownika
dawo
Elita forum...
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: dawo » 1 maja 2019, o 12:12

Hyperbipe to bardzo fajny samolot - tylko nie wiem czy dobry na początek - w sensie czy gleby będzie łatwo naprawić.
1x450,V922, Protos mini, Protos 380, Protos 500,Trex 600, 2xCombat, FunCub, EFX racer, Extra 300, Katana mini, Skrzydło, 2xF16, quad 250 i QX 90, Hyper Bipe, Hawk EDF, Rad Jet, Akrobat Halowy,Bolt z Mavimodels, Himoto on Road, DX7S :)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Podziękował: 773 razy
Podziękowano: 547 razy

Postautor: aikus » 1 maja 2019, o 23:03

Dobra, słuchaj... sprawa jest do dogadania.
W sumie to Shinninga mogę nadal sprzedać, tyle, że teraz sprawa jest do dogadania z Artją bo on go ma pożyczonego w celach treningowych, zeby się oswoić z akrobatem przed wystartowaniem spalinową konstrukcją.

Jakby co, to poniżęj wklejam treść oryginalnego ogłoszenia (chyba już się poszło gonić bo olałem, nie odświeżałem i ... )

FPV polatane, oswojone, akrobat swoją rolę spełnił, zyskał nową dziurę w skrzydle (do przeprowadzenia kableka do zasilania kamery - nic wielkiego)... i nawet jeśli kiedyś wrócę do FPVki w akrobacie to będzie to inny akrobat, bo wady shininga (jego rozmiar) pozostały jego wadami.
Zatem przywracam ogłoszenie w prawie oryginalnej formie:

[...]
Mowa o tym:

viewtopic.php?f=156&t=7123&hilit=shining

dziś w ABC-RC już nie dostępny, za to dostępny na ali:

https://pl.aliexpress.com/item/Shining- ... 76148.html

U mnie zbudowany, przerobiony i wyposażony zgodnie z opisem w wątku.
Cena całości - 150 złotych, czyli w cenie setupu.
Nie pamiętam jaki regiel tam siedzi pod tymi plastrami - jakiś 40A z hamulcem, fajnie działa, nie grzeje się w każdym razie nawet przy ostrym lataniu w upały, nie zrywa synchronizacji - wszystko super tip top.
Aha, plastry na dziobie trzymają tylko i wyłącznie kable w kupie, nic innego ;)
Jakoś tak na szybko zrobiłem i tak zostało.

Za dodatkowe 50 złotych zostawiam odbiornik FlySky.

Odbiór osobisty - free (Reguły, Ursus ew. inne - do ustalenia).
Wysyłka możliwa, ale będzie qrewsko droga :>

Ceny oczywiście do negocjacji.

Real foto:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 249 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 1 maja 2019, o 23:36

Szukasz jakiegoś piankowca, czy czegoś większego?
Awatar użytkownika
apartament208
Pierwsze koty za płoty...
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 1 raz
Kontaktowanie:

Postautor: apartament208 » 12 maja 2019, o 17:01

Dzięki Panowie , już kupiłem , można wykasować pozdrawiam wszystkich lataczy
Derek

Wróć do „Supermarket - kupię”