Esky - Big Lama

Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8004
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 15 lip 2013, o 21:20

To moze ep3 w przyszlym tygodniu?
Helikoptery
Fuwa
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 21
Rejestracja: 07-07-2013

Postautor: Fuwa » 15 lip 2013, o 21:26

wojtekr pisze:To moze ep3 w przyszlym tygodniu?

Proszę o wytłumaczenie bo nie zrozumiałem tego ep3
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8004
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 15 lip 2013, o 22:01

Jak jestes z warszawy to może spotkajmy sie sie na palacowej (ep3) i zobaczymy. Zwlaszcza jak miruu moze
Helikoptery
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 16 lip 2013, o 05:25

Ep3 to nazwa lotniska najbliższego z Ursynowa. Znajduje się przy palacowej. Poniżej w stopce masz link do mojego bloga. Wejdz w zakladke lotniska i tam znajdziesz dokladny opis jak dojechać.
Co do mojego wypadu na lotnisko to będzie zależeć od dzidziola ale spróbować można. Chyba ze wczesniej spotkamy się gdzieś na osiedlu...
Fuwa
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 21
Rejestracja: 07-07-2013

Postautor: Fuwa » 17 lip 2013, o 14:21

Stety niestety model jest jeszcze u nich odebrać go nie mogę bo jadę nad morze a ich serwisant ma urlop i od poniedziałku weźmie się za model
Gruka
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 10
Rejestracja: 11-04-2011
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Gruka » 2 cze 2015, o 17:31

Po długiej nieobecności na forum,jak i długim nie użytkowaniu mojej big lamy przyszedł ten dzień na reaktywację. Niestety do wymiany mam zębatkę A( o ile dobrze widzę w tej chińskiej instrukcji, czyli tą górną). Oczywiście byłoby super ale jak zwykle są przeszkody. Udało mi się zdemontować zębatkę B(dolną), wyjąć wał wewnętrzny. Problem pojawia się przy odkręceniu wału, konkretnie szlak trafia gwint na imbusie. O ile ta mała śrubka i wał jest taka sama jak na wewnętrznym a zapewne tak jest bo wewnętrzny by nie wyszedł, to jest problem. Jak to odkręcić? Rozwiercić raczej nie bardzo bo wjadę przez wał :-) a może w ogóle nie muszę tego rozbierać tylko mocniej wyjąć zębatkę? Będę wdzięczny za pomoc

Wróć do „Esky”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości