Dzien dobry

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
miszcz_waw
Elita forum...
Posty: 577
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: miszcz_waw » 13 maja 2010, o 06:55

Witam wszystkich o poranku w nowym miejscu. :geek:

"szeregowy" :D - a we wojsku mnie nie chcieli... :D
Piotrek
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 13 maja 2010, o 08:26

Nie chcieli? Z korzyścią dla Ciebie tylko ;)

Witam na pokładzie!

Luke
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!
Awatar użytkownika
Destiny
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 81
Rejestracja: 07-03-2010
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Destiny » 13 maja 2010, o 08:50

Witam i pozdrawiam.
HK 450, w środku siedzi: RRX2701, Assan GA 410 PRO, Turnigy DS480, 3x SG 90, ESC od CopterX 450.
Oblatany.
Blade
Stały bywalec...
Posty: 168
Rejestracja: 25-04-2010
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 4 razy

Postautor: Blade » 14 maja 2010, o 21:07

Witaj mistrzu na nowym forum. Miło Cię tu widzieć. Nie biczujemy tu coprawda zbanowanych użytkowników ale jest za to dużo miejsca do pisania o helikach. Mam nadzieje, że podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami i będzie nam się miło pisało.
Awatar użytkownika
miszcz_waw
Elita forum...
Posty: 577
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: miszcz_waw » 14 maja 2010, o 22:20

Blade pisze:Nie biczujemy tu coprawda zbanowanych użytkowników ale jest za to dużo miejsca do pisania o helikach.

Uważasz ze ankietę utworzyłem dla własnej przyjemności? Działasz tak jak działasz, masz styl jaki masz a mi nic do tego. Publicznie nigdzie tego nie oceniałem i nie zamierzam. Wole za to postawić sprawę jasno a nie bić piane czy czytać niekończące się dyskusje.

Blade pisze:Mam nadzieje, że podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami i będzie nam się miło pisało.


I ja mam taka nadzieje! Wierz mi lub nie ale tylko tego szukam i sobie życzę. Doświadczenia jeszcze mało ale wszystko w swoim czasie.
Piotrek
Blade
Stały bywalec...
Posty: 168
Rejestracja: 25-04-2010
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 4 razy

Postautor: Blade » 14 maja 2010, o 23:17

Pozwól, że w dobrej wierze mimo wszystko nie będę się wdawał w takie polemiki czy osąd Twojego działania. Masz swoje sumienie a my tutaj jesteśmy na forum o śmigłowcach RC. Postarajmy się trzymać tego tematu i pisać w przyjacielskiej atmosferze. Mysle, że to jest możliwe ;)
Pozdrawiam

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości