Witam :)

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
bulos
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 1
Rejestracja: 13-05-2023

Postautor: bulos » 13 maja 2023, o 13:07

Witam, jestem mieszkańcem Katowic. Modelarstwo jest moją pasją. Aktualnie pracuje nad modelami wieży ciśnień w Katowicach. Tworzę te obiekty w skali 1:82. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 13 maja 2023, o 18:02

Jak byłem mały to w moim mieście była jeszcze działająca wieża ciśnień. Zawsze mnie mocno fascynowało co tam jest... w moim dziecięcym umyśle było tam jakoś bardzo dużo rur, pomp tłoków i jakaś magia się tam działa... Wszystko to chodziło i pompowało wode:)

Teraz oczywiście wiem jak proste urządzenie to jest, ale ... mam pytanie o te Twoje modele: One ... jakoś działają?
Nie, żebym deprecjonował jeśli nie - absolutnie! Po prostu ... jak o tym myślę, to w sumie chętnie bym coś takiego zbudował, ale raczej byłby to działający model sieci wodociągowej, z pompą, filtrami, wieżą ciśnień i kranami....
... a Ty piszesz o modelu w skali 1:82, więc zakładałbym raczej, że to po prostu makieta wieży...
... ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć jedno z drugim :)

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości