Dzień dobry

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Mentalista
Stały bywalec...
Posty: 101
Rejestracja: 20-03-2015
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Mentalista » 22 mar 2015, o 21:35

Cześć,

dziękuję, chętnie skorzystałbym z takiego zaproszenia, tym bardziej, że u Was obrodziło Protosami. Rozmawiałem kiedyś nawet z Twoim kolegą Jackiem (mam nadzieję, że nic nie pomyliłem) o Protosie 500, którego on ma. Byłem bardzo zdecydowany na "pięcetkę" dla siebie, ale w ostatniej chwili szarpnąłem się na wagon części, pakietów, łopat, serw, regulatorów do maszynek, które mam (sam nie wiem, skąd u mnie taki napad racjonalizmu). Ale co się odwlecze, to nie... ;)
Awatar użytkownika
StRess
Domownik forum...
Posty: 252
Rejestracja: 01-10-2014
Lokalizacja: Grudziądz
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: StRess » 23 mar 2015, o 18:53

Jarek ma Protosa MAX, to ja jestem właścicielem 500-ki ;)
Protos 500 FBL
Futaba T8J
Aikus pisze:Panie Boze, nie pozwol zeby po mojej smierci moja zona sprzedala moje helikoptery za tyle za ile jej powiedzialem, ze je kupilem...
Mentalista
Stały bywalec...
Posty: 101
Rejestracja: 20-03-2015
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Mentalista » 23 mar 2015, o 23:10

Dałbym sobie rękę uciąć, że mój rozmówca był z Grudziądza, ale widocznie coś mi się pomieszało. W każdym bądź razie pewne jest to, że Ty masz Protosa 500 (między innymi) ;)

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości