Witam.

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
Jerzyk
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 10
Rejestracja: 23-07-2017
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jerzyk » 23 lip 2017, o 18:15

Witam i pozdrawiam wszystkich.

Na imię ma Jurek jestem z Konstancina pod Warszawą.
Modelarstwem zainteresowałem się jeszcze w latach 80-tych, ale to były modele papierowe i plastikowe (kasa była a składnica harcerska w Warszawie świeciła praktycznie pustkami). Potem miałem pierwszy kontakt z modelami spalinowymi na uwięzi a w międzyczasie byłe tez modele pływające.
Myślę, że teraz to już pozostanę przy modelach R\C (kasy mało ale sprzętu pod dostatkiem)
Jest to moja druga rejestracja na tym forum pierwsze było jakiś rok temu. Poprzednio tylko czytałem i rozwiązywałem tak swoje problemy z helikopterami RC, (czytaj „brak aktywności z braku wiedzy”) więc może dlatego mnie wyrejestrowało z forum.
Od tamtej pory wiele się zmieniło z symulatora Phoenix R\C z aparaturą DX6i (dalej latam na smyku i aparaturze), przesiadłem się na Blade 230S. Bardzo fajny helikopter do polatania wkoło domu (mój ściąga przy starcie do tyłu i trochę w prawo ale to nie jest problem i dryfuje na wietrze ale o tym też koledzy pisali na forum).
Od jakiegoś miesiąca jestem ( szczęśliwym ) posiadaczem Blade Trio 360 cfx i tu jest pies pogrzebany. Ten problem to opiszę na forum bo już nie daję sam rady („brak wiedzy”).

Do zobaczenia na forum.
Jurek.
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 23 lip 2017, o 18:46

Witamy Jurku na forum!

Jeśli posiadasz również trochę sprzętu z "poprzedniej epoki" nie jeden tutaj chętnie poogląda fotki i posłucha nieco na ich temat... :)

Miłej zabawy. A no i na Pałacową daleko nie masz - zapraszamy! Na polu pomoc wychodzi najłatwiej...
Awatar użytkownika
Rafules
Elita forum...
Posty: 1234
Rejestracja: 01-03-2016
Lokalizacja: Września
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Rafules » 23 lip 2017, o 18:51

Witam :)
Goblin 580 Raw
Goblin 420 Raw
Goblin 500 Sport
Blade 180 Infusion x 2
Spektrum Nx8
Awatar użytkownika
Jerzyk
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 10
Rejestracja: 23-07-2017
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jerzyk » 23 lip 2017, o 19:17

Dziękuję za przyjęcie do grona fanów.
Miruuu to prawda nie mam daleko na Pałacową ale z zawodu jestem kierowcą i jak wpadam do domu to jak tornado i tak samo szybko znikam. W Konstancinie też mamy lotnisko widziałem tam Kolegów modelarzy ale to było jakiś czas temu (Lotnisko Obory).
Jak będzie chwila czasu to nie omieszkam zajrzeć a na razie tylko internet mnie ratuje.
Awatar użytkownika
Jerzyk
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 10
Rejestracja: 23-07-2017
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jerzyk » 23 lip 2017, o 19:45

Miruuu.
Wracając do modeli z tamtej epoki to zostawiłem sobie modele papierowe („Mały Modelarz” można je było kupić w siedzibie L.O.K w Warszawie na tyłach dawnego kina „Moskwa” i chyba jeszcze można), które grzecznie czekają na wolny czas niezbędny do tego typu modelarstwa.
Jeśli chodzi o plastikowe modele latające i pływające to one nie przetrwały tak długo ale zostało mi tylko trochę książek z dziedziny modelarstwa.

Pozdrawiam.
Jurek.
Awatar użytkownika
marek_c4
Lider forum...
Posty: 1956
Rejestracja: 23-10-2014
Lokalizacja: Swarzędz
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 57 razy
Kontaktowanie:

Postautor: marek_c4 » 25 lip 2017, o 18:26

Witaj na forum :thumb:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
PiotrR
Stały bywalec...
Posty: 218
Rejestracja: 22-06-2016
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1 raz

Postautor: PiotrR » 28 lip 2017, o 13:14

Cześć, witaj na forum
Pozdrawiam Piotr
-----------------------------
Goblin 500, T-rex 600ESP FBL,
fajne skrzydlaki(czymetrowe) oraz Graupner MZ-24

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości