Cześć - Łódź

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
czarobest
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 22
Rejestracja: 09-09-2017
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 5 razy

Postautor: czarobest » 9 wrz 2017, o 18:06

Cześć :D,

na imię mam Czarek, lat 18, jestem z Łodzi. Modelarstwem zajmuję się od końca 2015 roku, wtedy to skończyłem i oblatałem mój pierwszy model samolotu - ToTo - 0. Od tamtego czasu zrobiłem kilka modeli, jak na razie wszystkie samemu. Drugim był Ultimate Nac, potem delta do lotów FPV (niestety popsuła mi się kamerka i od jakiegoś czasu nie mam możliwości latać), aż w końcu pierwszy model spalinowy i również pierwszy drewniak - Wicherek 15. Jak widać same samoloty, choć mam jeszcze CX-10 i Floureona H101 oraz szczotkowego quada na ramie ze sklejki, dlatego też udzielałem i udzielam się raczej na sąsiednim forum modelarskim - pfmrc.

Zawsze coś mnie chyba ciągnęło do modelarstwa, dawno temu marzyłem o samochodzie - dokładnie HPI Firestormie, niestety nigdy nie było pieniędzy na autko. I tak po długim czasie wziąłem się za samoloty które mają mniejszy próg cenowy - przynajmniej na początku :). Jeśli chodzi o helikoptery - do tej pory w życiu miałem dwa. Pierwszy miał około 40 centymetrów długości - chyba, mały byłem jeszcze :) - i pojedyncze łopaty. Skończył po jednym locie, powodem było to, że byłem bardzo napalony i wyszedłem w zimę, poleciałem wysoko do góry i nagle zaczął spadać, tak teraz przypuszczając stracił zasięg - był chyba na podczerwień :masakra: . Kiedy spadł podszedłem i w momencie w którym chciałem go podnieść zaczął kręcić łopatami którymi dostałem po nogach, prawdopodobnie w wyniku zwarcia - śnieg. Nie udało się go już uratować. Drugi śmigłowiec to trzy kanałowy mikrus z dwoma śmigłami - prosta zabawka, łatwa w pilotażu i nie dająca jakiś dużych możliwości.

Ale właśnie w ten piątek odebrałem używany model WLtoys v977, ten z możliwością podłączenia do komputera - co bardzo mi się przyda zważając na to, że do mojej Sanwy nie mogłem znaleźć odpowiedniego kabla. Na razie pogoda pozwala tylko na zawisy w domu, prosty zawis nie sprawia mi problemu w trybie 6G jak i 3D możliwe, że przez to że trochę latałem tym szczotkowym quadem w trybie pół-acro. Jednak z lataniem pewnie będzie gorzej, tylko cały czas wieje...

Po za modelarstwem, mocno kręci mnie motoryzacja. Interesuję się też astronomią, elektroniką. Lubie tęż pojeździć na rowerze.

Ale się rozpisałem, jeśli ktoś tu dotarł to fajnie :D , a jeśli ktoś chciałby jeszcze zobaczyć moje modele to w sygnaturce jest link do YouTuba gdzie są z nimi filmy :D.
Widzę że sygnaturki nie ma pod pierwszym postem, ale w drugim niżej już jest ;).
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2017, o 10:01 przez czarobest, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 9 wrz 2017, o 18:22

Hej, to Ty? :D
Udało Ci się w końcu dotrzeć na lotnisko?

Nooo i witamy w klubie :)
Awatar użytkownika
czarobest
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 22
Rejestracja: 09-09-2017
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 5 razy

Postautor: czarobest » 9 wrz 2017, o 18:42

Zgadza się to ja :D
Wstyd się przyznać, nie... Dlatego zakładam tu konto i robię sobie powiadomienia z tematu z Łodzi i jak tylko będę mógł i pogoda pozwoli to się wybiorę, może też z v977 żeby ktoś mi pokazał co i jak :).
Mój kanał YouTube (moje modele, loty, itp) https://www.youtube.com/user/TheCzarobest
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Rafules
Elita forum...
Posty: 1234
Rejestracja: 01-03-2016
Lokalizacja: Września
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Rafules » 9 wrz 2017, o 18:47

Witam :)
Goblin 580 Raw
Goblin 420 Raw
Goblin 500 Sport
Blade 180 Infusion x 2
Spektrum Nx8
Awatar użytkownika
PiotrR
Stały bywalec...
Posty: 218
Rejestracja: 22-06-2016
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1 raz

Postautor: PiotrR » 9 wrz 2017, o 21:25

Cześć, witaj na forum
Pozdrawiam Piotr
-----------------------------
Goblin 500, T-rex 600ESP FBL,
fajne skrzydlaki(czymetrowe) oraz Graupner MZ-24
Awatar użytkownika
El Grey
Stały bywalec...
Posty: 248
Rejestracja: 12-08-2016
Lokalizacja: Miasto stołeczne Łódź
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: El Grey » 10 wrz 2017, o 05:58

Powitać kolejnego Łodziaka ;)
CX 450pro v5 DFC, CX 450 Black Angel, Protos 380, Goblin 380, Goblin 500, PA Extra 260 SPEKTRUM DX8 G2
Awatar użytkownika
marek_c4
Lider forum...
Posty: 1956
Rejestracja: 23-10-2014
Lokalizacja: Swarzędz
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 57 razy
Kontaktowanie:

Postautor: marek_c4 » 10 wrz 2017, o 09:12

Witaj na forum :thumb:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1496
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 100 razy
Podziękowano: 111 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 12 paź 2017, o 20:17

Łódź rośnie w siłę!! Gdzie fruwasz? Bieszczadzka? Brus? Jeszcze gdzie indziej? :P
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC
Awatar użytkownika
czarobest
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 22
Rejestracja: 09-09-2017
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 5 razy

Postautor: czarobest » 30 paź 2017, o 18:09

zborecque pisze:Łódź rośnie w siłę!! Gdzie fruwasz? Bieszczadzka? Brus? Jeszcze gdzie indziej? :P

Kurczę dopiero teraz zauważyłem odpowiedź, wybacz.
Latam blisko siebie nad polem :D . Okolice Nowosolnej. Ostatnio miałem mało czasu, a i pogoda w ogóle nie dopisuję, ale bardzo chętnie polatałbym w końcu z kimś. Po pierwsze dlatego że skłoniłoby mnie to może do częstszego latania, a po drugie przydałby się ktoś kto pokazałby co i jak szczególnie w lataniu helikiem, bo przyznam, że go kupiłem i średnio nim na razie niestety latałem. A może znajdzie się jeszcze jakiś "samolociarz" :), bo właśnie buduję krzyżaka do 3D i pewnie przydałby się podpatrzeć na żywo jak ktoś lata. No i oczywiście z kimś zawsze raźniej. A właśnie niedawno odebrałem prawko więc już jestem bardziej mobilny i łątwiej mi będzie się zebrać na jakąś miejscówkę.
Mój kanał YouTube (moje modele, loty, itp) https://www.youtube.com/user/TheCzarobest
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1496
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 100 razy
Podziękowano: 111 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 30 paź 2017, o 18:13

czarobest pisze:
zborecque pisze:Łódź rośnie w siłę!! Gdzie fruwasz? Bieszczadzka? Brus? Jeszcze gdzie indziej? :P

Kurczę dopiero teraz zauważyłem odpowiedź, wybacz.
Latam blisko siebie nad polem :D . Okolice Nowosolnej. Ostatnio miałem mało czasu, a i pogoda w ogóle nie dopisuję, ale bardzo chętnie polatałbym w końcu z kimś. Po pierwsze dlatego że skłoniłoby mnie to może do częstszego latania, a po drugie przydałby się ktoś kto pokazałby co i jak szczególnie w lataniu helikiem, bo przyznam, że go kupiłem i średnio nim na razie niestety latałem. A może znajdzie się jeszcze jakiś "samolociarz" :), bo właśnie buduję krzyżaka do 3D i pewnie przydałby się podpatrzeć na żywo jak ktoś lata. No i oczywiście z kimś zawsze raźniej. A właśnie niedawno odebrałem prawko więc już jestem bardziej mobilny i łątwiej mi będzie się zebrać na jakąś miejscówkę.


Ano widzisz, trzaby się zgadać, ja jestem z okolic Olechowa, więc blisko w sumie.
U mnie to głównie heliki i lekko ścigacze. Samolotami bardzo mało latałem, ale to nie znaczy, że wcale. Chodzi za mną od jakiegoś czasu jakieś nieduże Akro :)
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości