Pozegnanie z heli

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
Witkacy
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 9
Rejestracja: 21-06-2018
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Witkacy » 27 cze 2018, o 17:29

Hej, Jestem Krzysztof z Gdyni

Wpadlem do was w sumie bardziej zeby sie pozegnac z helikopterwym hobby. Latalem sporo pomiedzy 2011-2016. Potem czas sie skonczyl i od ponad roku wszystkie moje heliki leza w szafie i sie kurza. Z nadejsciem nowej wiosny stwierdzilem ze na pewno u kogos innego przydadza sie bardziej i wystawilem wszystko na sprzedaz. Swego czasu bylem na forum epheli ale widze ze ono juz nie istnieje wiec zalogowalem sie u was. Bede probowal wystawic moje ogloszenia w dziale supermarket (do admina: przyjalem do wiadomosci ze dzial supermarket jest dla aktywnych uzytkownikow ale jak ja mam brac udzial w zyciu forum jak ja juz nie latam? Wpadlem tylko bo moze komus sie moje sprzety spodobaja i ktos z aktywnych uzytkownikow cos sobie kupi)

Pozdrawiam

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości