Radio do samochodu

Bo i takie istnieją...
Awatar użytkownika
Wiktor
Elita forum...
Posty: 953
Rejestracja: 02-05-2010
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 130 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: Wiktor » 10 mar 2019, o 19:28

ogólnie to mam remo smax szczota rtr od prawie dwóch lat. wyjechane ma ponad 10 pakietów bo samochód jest jaki jest. chciałbym go przerobić na Bl i się zastanawiam jakie radio wybrać. generalnie to zależy mi na ustawianiu limitu gazu czyli taki austar ax6s już styla tylko się zastanawiam czy takie Flysky GT5 nie jest przypadkiem sensowniejsze.
coś doradzicie? ważne dla mnie tak jak pisałem regulacja gazu (limit) bo dzieci też coś próbują oraz by nie był na wydziwiany pakiet tylko AA
w bolidzie wymieniłem te ówniane amorki na upgradowe z oliwą i trzyma się to o wiele lepiej, wsadziłem stary pakiet 3s z helika i

... jeździ jak szalony ale po 5 minutach silnik parzy... szczota się nie nadaje
a bl to będzie 2838 3600kv racerstar czy coś takiego
Awatar użytkownika
dawo
Sknerus
Posty: 2134
Rejestracja: 06-10-2014
Lokalizacja: Piastów
Podziękował: 46 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: dawo » 10 mar 2019, o 19:39

Silnik czy szczotkowy czy bezszcztkowy będzie się grzał, to kwestia obciążenia i doboru samego silnika do modelu jak i samych zębatek w przełożeniu. Mam Rustlera z silnikiem bezszczotkowym i tez się grzeje że dotknąć się nie da :) najważniejsze żeby dymek nie poleciał :thumb:
Heli: 450, V922, 2x250, Protos 380, Protos 500, 2 x XL POWER 550
Samoloty: 2 x Combat, FunCub, MX-S, Sebart Katana 50E, Skrzydło, 2xF16, Hyper Bipe, Hawk EDF, Rad Jet, Akrobat Halowy,Bolt Mavimodels, ASW28 Volantex, E-flight v900 i Mini EDGE 540, Kwarciński Micron 150,
Drony: quad 250 i QX 90,
Samochodziki: Traxxas Rustler i 2 x Rustler 4x4, Slash 2wd, Summit, Arrma Typhon i Infraction 6s
DX9 G2 :)

Wróć do „Pozostałe modele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość