Aplikacja / Bazka online do zarządzania flotą RC i częściami zapasowymi

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Posty: 16899
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Podziękował: 1540 razy
Podziękowano: 748 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 28 sty 2018, o 17:27

A no to mi wystarczy. Bo ja właśnie chciałem sobie ułożyć chronologicznie a dodawał będę te które mi się przypomną w różnej kolejności. ..
Mirek

Trex 470LM - cieszy... | Devil X360 - tak jakoś wyszło... | Oxy 2 - mały, ale wariat... | 2x Beta 75 Pro 2 - whoopie! | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Frsky Horus X10S - działa | Fat Shark HDO
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 9056
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 789 razy
Podziękowano: 556 razy

Postautor: aikus » 28 sty 2018, o 19:56

Kurde... genialna sprawa, jak dla mnie to głównie ze względu na potencjalną wspólna bazę części zamiennych - wiadomo jak to czasami ratuje dupę.
Pytanie tylko kiedy ja będę miał czas, żeby skatalogować i wprowadzić to co mam na stanie... Bez tego trochę głupio by było korzystać z tego co ktoś udostępnia ...
No ale dobra - projekt jest, Zboralski powinien dostać karton dobrego browaru... z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o dalsze ;)

:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1301
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 94 razy
Podziękowano: 97 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 1 lut 2018, o 22:08

Wrzuciłem przed chwilą wersję 0.9.4 :-)
Nie będę na razie aktualizował głównego posta tego tematu, ot, kilka pierdółek:
- można już dodawać nowe dane słownikowe z poziomu dodawania nowego modelu/części (wybieramy ostatnią pozycję -- Dodaj Nowe --)
- no i poprawione już to niesławne ustawianie głównego zdjęcia modelu, który został utworzony bez żadnych zdjęć :)

Wszystko widać zresztą w "O Programie".
Jak będzie więcej poprawek to zbiorczo zaktualizuję główny post, a w międzyczasie prośba o potestowanie i zgłaszanie jak coś się psuje po aktualizacji :-)
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC (1) | Tarot 450 PRO FBL (2) | Hisky HCP100S | "AFRONAZA" 250 Racing Quad FPV | "AFRONAZA" 180 Racing Quad FPV | 2x Kombat Skrzydełko | DX9 Black Edition
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1301
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 94 razy
Podziękowano: 97 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 25 lut 2018, o 20:12

Hello!

Przed chwilka pojawiła się wersja 0.9.5.
Oprócz kilku drobnych poprawek wizualnych i bugfixów wersja 0.9.5 wprowadza dużą funkcjonalność: mianowicie rejestrowanie lotów.
W dużym skrócie: każdy model teraz posiada swoją listę lotów. Każdy lot rejestruje się za pomocą małego wizardzika, dostępnego z głównego menu:
Klikamy "Rejestruj Lot" > Wybieramy model > zaznaczamy pakiety + opcjonalnie wypełniamy pola (czas, lokacja, komentarze) > rejestrujemy > po rejestracji jeszcze możemy zrobić upload jakichś plików (fotki, logi itp.) ale nie musimy tego robić teraz (pliki można dodawać do lotu później). Na dniach jeszcze chcę przygotować małą poprawkę, która pozwoli na "podpowiadanie" czasu lotu i lokacji z domyślych, wcześniej ustawionych wartości.
Wchodząc do widoku szczegółowego modelu - jest tam tabelka z lotami, każdy lot można "otworzyć" aby zobaczyć szczegóły + edytować. Edytować można prawie wszystko: usuwać i dodawać załączniki, zmieniać czas itp. Nie można tylko edytować daty wykonania lotu, modelu i pakietów. Zakładam, że te wprowadzane są z wizarda jeszcze na polu :) Docelowo jednak pewnie pojawi się opcja edycji czasu i pakietów. Zastanawiam się nad możliwością edycji modelu (bo to de facto oznacza przepięcie lotu z modelu do modelu)... zobaczymy jak się przyjmie, ja mam zamiar cały sezon sobie tak właśnie loty rejestrować (przynajmniej helikom, quady i skrzydełka prawdopodobnie odpuszczę, mikrusy pewnie też).

Oczywiście aby rejestrować pakiety - trzeba je też w bazie umieścić. Pakiety to są zwykłe części - tyle, że trzeba danej części zaznaczyć "akumulator" + wypełnić (opcjonalnie) kilka dodatkowych pól (że np. LiPo, że 60C, że 3S itp.). Pakiety mają zliczane ilości lotów + dla każdego pakietu można podać "z palca" liczbę wcześniejszych lotów (np. gdy kupiliśmy pakiet używany, albo wiemy ile pakiet latał wcześniej zanim zaczęliśmy liczyć w bazie). Więc w widoku szczegółów pakietu otrzymamy łączną liczbę lotów: loty "wcześniejsze" wpisane z palca + wszystkie loty zapisane w bazie.

Myślę, że za jakiś czas pojawi się też np. całostronicowy widok tylko samych lotów (danego modelu) + eksport danych do CSV/XLS + jakieś podsumowanie czasu "ile model spędził w powietrzu" :-)

Pozdro!

PS. Dawać znać jakby co się krzaczyło. Robiłem parę prób atomowych, kilka bugów znalazłem i wyeliminowałem (jeden wpadł mi nawet już PO opublikowaniu :P ).
PS2. Loty widać "w cudzych bazach". Możecie zobaczyć to na przykładzie modeli usera "example". W lotach "cudzych" widać tylko załączniki "obrazkowe". Jeśli załącznikiem będą pliki inne niż obrazki - nie będzie ich widać.
PS3. W którejś-tam-wersji jeszcze chcę dorobić możliwość uploadowania filmów, albo lepiej - dodawania linków do filmów na YT, które będą automatycznie "zagnieżdżane" w widoku lotu aby można było od razu sobie obejrzeć film.
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC (1) | Tarot 450 PRO FBL (2) | Hisky HCP100S | "AFRONAZA" 250 Racing Quad FPV | "AFRONAZA" 180 Racing Quad FPV | 2x Kombat Skrzydełko | DX9 Black Edition
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1301
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 94 razy
Podziękowano: 97 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 11 mar 2018, o 12:56

Przed chwilą opublikowałem wersję 0.9.6, która wnosi:
- filtrowanie listy części (można sobie ograniczyć wyświetlanie tylko do danego modelu, danego magazynu, samych akumulatorów, samych części na sprzedaż)
- filtrowanie części działa też przeglądając bazy innych (ale tylko filtrowanie akumulatorów i co ma na sprzedaż)
- wprowadziłem możliwość ustawienia domyślnego czasu lotu (per model) oraz domyślnej lokalizacji lotów (w zakładce Profil). Jeśli zostanie coś tam podane - to rejestrując lot z automatu zostanie wpisany czas lotu oraz miejsce. Można sobie zatem np. dla X3 ustawić 3:30 + na stałe lokalizację "Pałacowa" :) Oczywiście rejestrując lot można zmienić tą lokalizację na inną - jednorazowo. Zresztą zawsze można sobie dane lotu wyedytować później :-)
- aplikacja jest już dostępna po HTTPS. Oczywiście wcześniej też była - bo home.pl zapewnia https, ale ponieważ certyfikat SSL używany do szyfrowania nie był wystawiony na mnie (co niby nie ma znaczenia, bo i tak jest to bezpieczna transmisja) to większość przeglądarek i tak o tym ostrzegała. Teraz już jest certyfikat wykupiony, i "kłódeczka" na pasku powinna być zielona. Oznacza to, że nawet jak użyjecie swojego prywatnego hasła - to nikt go nie jest w stanie wam podsłuchać. A u mnie w bazie jest bezpieczne. Kto mi nie wierzy mogę udostępnić kod źródłowy :)

Zachęcam do korzystania i do informowania o bugach w razie co. Ja już chyba zabieram się za rozpoczynanie sezonu powoli. Dotarło do mnie, że zmarnowałem styczeń i luty na katowanie BF1, pracę i NIC nie porobiłem przy modelach. Każda próba "zasiąścia" do pogrzebania przy flocie RC kończyła się stwierdzeniem "a, może jeszcze poprawię trochę aplikację - żeby była na sezon". Obecnie wydaje mi się, że ma ona już wszystko co jest mi potrzebne do latania (spis modeli, spis części, rejestrowanie lotów, co umożliwi mi wyeliminowanie stawiania kropek na pakietach :D). Resztę drobiazgów będę dopisywał już w miarę sezonu jak będzie pogoda słaba czy coś. Na pierwszy ogień pójdzie na pewno eksport części na sprzedaż do formatu BBCode - żeby szybciutko wklejać na forum.
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC (1) | Tarot 450 PRO FBL (2) | Hisky HCP100S | "AFRONAZA" 250 Racing Quad FPV | "AFRONAZA" 180 Racing Quad FPV | 2x Kombat Skrzydełko | DX9 Black Edition
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1301
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 94 razy
Podziękowano: 97 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 9 paź 2018, o 19:21

Kurde, naszukałem się gdzie jest ten temat na forum, bo już dłuższy czas nic tu nie aktualizowałem a okazało się, że jest przyklejony. No bardzo mi miło :)

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda: taki mały annoucement: na dniach opublikuję wersję 1.0, brakuje mi dosłownie kilku drobiazgów, ale wiem, że potem nie usiądę już do rozwijania projektu przez dłuższy czas i chcę go maksymalnie dopracować już teraz.

Dam znać w międzyczasie co się pozmieniało (opublikowana wersja teraz to 0.9.9, wnosi sporo różnic, więc względem niej wersja 1.0 nie będzie jakimś dużym przełomem, ale ogólnie apka nieco się rozbudowała w stosunku do tego co było na początku roku). Zresztą zainteresowani mogą też poczytać o nim w changelogu dostępnym w zakładce "O Programie". Na rozwój projektu wpłynął też fakt, że jak się zaczął sezon to postanowiłem na własnej skórze wypróbować aplikację i spisać co mnie osobiście denerwuje lub czego mi brakuje, i po zakończeniu sezonu (a jak niektórzy wiedzą, ja jestem ciepłolubny i tak od września/października latam sporo mniej - więc czasu po pracy nieco więcej zostaje) postanowiłem dokończyć aplikację.

Tak żeby nie przedłużać: moduł zliczania lotów sprawdził się świetnie, wytrackowałem kilka bugów i nieścisłości, które już są wyeliminowane. System spisywania zadań też okazał się świetnym pomysłem: na szybko na polu można zanotować sobie co się zauważyło, a potem na spokojnie w domu do tego usiąść. Bazę części wykorzystywałem w dużo mniejszym stopniu niż zakładałem, ale planuję się z tym przypilnować przez najbliższą zimę. Być może w przyszłym roku dopracuję jeszcze bazę części :-) chociaż już w obecnej postaci spełniła w 100% moje oczekiwania. W przyszłym sezonie chciałbym bazę części rozbudować o narzędzia wspierające "społeczność części" - czyli jakieś proste moduły wyszukujące po nazwach lub numerach SKU podobne części u innych userów (zastanawiałem się nad globalną bazą części, taką gdzie sama część jest taka sama dla wszystkich, a user tylko sobie wpisuje ile tego ma szt. u siebie - ale to może się okazać dużo bardziej karkołomne, wszak wersji różnych części jest od zarąbania, i czasem sami się w nich gubimy, IMHO powstałby bałagan; a tak to mam pomysł na jakieś proste AI, które np. gdy zobaczy że przy mojej części "Wał główny TAROT 450" jest 0 szt. - to podpowie mi kto ma COŚ PODOBNEGO u siebie i mogę w razie czego zagadać czy pożyczy :) )

Ze smaczków, i takich teaserów: w wersji 1.0 pojawi się taka podsumka (coś w rodzaju dashboardu, czy też infografiki) personalnej statystyki lotów, osobiście bardzo mi się to podoba i mobilizuje mnie wręcz żeby latać więcej:

screen_zbrc.JPG


Prezentowane wyżej statsy są autentyczne i dotyczą mojego obecnego sezonu. Planuję, aby były one widoczne przez userów nawzajem poprzez przeglądanie sobie nawzajem baz. Być może dojdzie przełącznik "ukryj mój dashboard" jeśli ktoś chce udostępniać innym tylko swoją bazę do wglądu ale nie statystyki.

:)

stay tuned ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC (1) | Tarot 450 PRO FBL (2) | Hisky HCP100S | "AFRONAZA" 250 Racing Quad FPV | "AFRONAZA" 180 Racing Quad FPV | 2x Kombat Skrzydełko | DX9 Black Edition
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Posty: 16899
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Podziękował: 1540 razy
Podziękowano: 748 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 9 paź 2018, o 20:03

Jeśli chodzi o bazę części to w sumie byłoby fajnie skądś zaciągnąć. Wiem, że niektóre części się zmieniają, są upgrady itp i to komplikuje sprawę, ale zawsze można zostawić pole na komentarz własny typu "alu upgrade czy cus".

Na głęboką wodę bym się nie pchal, ale dla jakiegoś modelu jednego mógłbyś spróbować czy zadziała.

Ja dały czas czekam na wersję 2beta pod androida ;)
Mirek

Trex 470LM - cieszy... | Devil X360 - tak jakoś wyszło... | Oxy 2 - mały, ale wariat... | 2x Beta 75 Pro 2 - whoopie! | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Frsky Horus X10S - działa | Fat Shark HDO
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 3105
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 252 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 11 paź 2018, o 11:41

16 modeli i 78 części na sprzedaż za łączną kwotę 58PLN - BIORĘ!
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1301
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 94 razy
Podziękowano: 97 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 14 paź 2018, o 12:08

miruuu pisze:Jeśli chodzi o bazę części to w sumie byłoby fajnie skądś zaciągnąć. Wiem, że niektóre części się zmieniają, są upgrady itp i to komplikuje sprawę, ale zawsze można zostawić pole na komentarz własny typu "alu upgrade czy cus".

Na głęboką wodę bym się nie pchal, ale dla jakiegoś modelu jednego mógłbyś spróbować czy zadziała.

Ja dały czas czekam na wersję 2beta pod androida ;)


Spoko, coś pomyślę przez kolejny sezon. Tak jak pisałem - w tym sezonie zależało mi bardziej aby dopracować same modele i zliczanie lotów. Części trochę odpuściłem, ale zacznę to powoli nadrabiać. Widmo przeproszenia się z JAVĄ i środowiskiem SDK do Androida objawia się przede mną coraz bardziej - być może popełnię jakiś projekt apki mobilnej ;-)

mwx pisze:16 modeli i 78 części na sprzedaż za łączną kwotę 58PLN - BIORĘ!


Hah, faktycznie trochę to mogło wprowadzać w błąd, ale już w ostatecznej wersji zostało trochę poprawione:

scr.JPG


:-) Teraz już ładnie widać CO DOKŁADNIE jest na sprzedaż i za ile :)Nic to, miło mi niniejszym poinformować, że wersja 1.0.0 została zdeplojowana i zawiera praktycznie wszystko to co w niej planowałem. Z wyjątkiem sekcji HELP, ale tutaj pomyślałem, że w wolnej chwili napiszę skrócony tutorial, i go wrzucę zarówno tutaj na forum, jak i gdzieś w aplikacji. Zresztą w sekcji "O Programie" pozwoliłem sobie zawrzeć podziękowania dla HT + podlinkować niniejszy temat dla zainteresowanych szczegółami.

Myślę, że jakieś drobne błędy mogą się jeszcze trafiać - jak coś to byłbym zobowiązany gdybyście je zgłaszali (choćby i tutaj nawet).

Wracając jeszcze do tutoriala - apka jest raczej samowyjaśniająca się :) ale może taki dokument nieco rozjaśni jaki był zamysł jej wykorzystania.

Poniżej wklejam taki mini-mikro-tutorial, bez screenów itp., może komuś się na szybko przyda:

ZBRC Model Manager v. 1.0.0 - Jak korzystać?

1. Tworzenie konta / logowanie
- otwórz aplikację przechodząc tutaj
- zaloguj się, lub kliknij link "Nie mam konta" aby założyć nowe konto
- tworzenie konta jest podobne do wielu innych tego typu serwisów: podajesz login, email, hasło, potwierdzasz kod otrzymany mailem
- po zalogowaniu się możesz zajrzeć do zakładki "Mój Profil" dostępnej po prawej u góry po rozwinięciu menu
- w "Mój Profil" ustawisz awatar, zobaczysz jak można udostępniać swoją bazę, możesz ustawić sobie PIN szybkiego logowania
(PIN szybkiego logowania jest opcjonalny - pozwala się zalogować za pomocą zdefiniowanego przez Ciebie krótkiego kodu liczbowego, logowanie takie będzie dostępne pod warunkiem, że na danym komputerze już się logowałeś wcześniej w sposób normalny za pomocą loginu/hasła + nie było żadnych prób nieudanego logowania + nie logował się w międzyczasie inny użytkownik na tym komputerze)

2. Ustawianie słowników
- zanim zaczniesz pracę z programem - rozwiń menu po lewej
- przejrzyj 5 "żółtych" kategorii słownikowych, część już będzie miała ustawione jakieś przykładowe dane
- zaktualizuj sobie słowniki, aby program wiedział np. jakie masz magazyny części (np. pudełko IKEA 1, pudełko po OXY, skrzynka etc), w jakich lokalizacjach latasz, itp.
- jeśli zapomnisz o jakimś producencie, magazynie, rodzaju pakowania i stopniu zużycia - możesz je dodawać dynamicznie podczas dodawania części, więc nie musisz się obawiać że o jakimś zapomnisz
- podczas wpisywania nowego lotu nie ma możliwości dodania lokalizacji - więc lokalizacje Twoich lotów uzupełnij możliwie szybko :)

3. Dodawanie modeli
- w zakładce modele będziesz mieć na początku pusto (lub tylko jeden model przykładowy)
- na górnej belce jest link "Nowy Model", użyj go aby dodawać nowe modele do bazy
- podczas dodawania / edycji modelu możesz upuszczać zdjęcia i pliki aby dodać je do danego modelu jako galerię lub załączniki (program automatycznie rozpozna typ pliku i przypisze go do galerii albo do załączników). UWAGA! Po upuszczeniu plików pojawi się zielony pasek postępu uploadu. Jeśli dojdzie on do końca - to jeszcze nie musi oznaczać, że pliki się zapisały na serwerze. Poczekaj, aż pod paskiem pojawią się nazwy wgrywanych plików zanim klikniesz "Zapisz"
- do modeli możesz przypisywać zadania do zrobienia. Jeśli jakieś zadanie oznaczysz jako "uziemiające" - to model będzie "uziemiony" :) Czyli wyświetli się na żółto i nie będzie można zarejestrować dla niego lotu. Jeśli takie zadanie usuniesz albo oznaczysz jako wykonane - model znowu będzie "na biało" :)
- modele, których już nie masz - możesz oznaczyć jako "archiwalne". Dostają wtedy kolor niebieski i lecą na dół listy. Zawsze to miła pamiątka i możliwość przejrzenia co się miało w historii
- jeśli pamiętasz kiedy dany model dołączył do Twojej floty - możesz wyedytować datę dodania do bazy (ikonka przy tej dacie). Przyda się to do statystyk - program może obliczyć na tej podstawie ile mniej-więcej ten model w ogóle latał (na podstawie na bieżąco rejestrowanych lotów)

4. Części
- jest to lista podobna do tej z modelami
- części mają dość rozbudowany formularz - można podać dość sporo parametrów
- części możesz oznaczyć jako "akumulator" - wtedy dojdzie kilka dodatkowych pól, które możesz uzupełnić (Np. pojemność, C, napięcie itp.). Dopiero oznaczenie jako "akumulator" wyświetli tą część jako akumulator podczas rejestrowania lotów
- części możesz przypisywać do modelu/modelu (podczas rejestracji lotu wyświetlą się tylko te akumulatory, które przypisałeś do tego modelu)
- używając filtrów możesz szybko wyświetlić np. części tylko na sprzedaż, części dla danego modelu, same akumulatory etc.
- możesz podać cenę sprzedaży części, ale dopóki danej części nie oznaczysz jako "na sprzedaż" to nie wyświetli się w filtrze "części na sprzedaż". Cena wtedy jest informacją dla Ciebie (na liście pojawia się bladym szarym kolorem).
- upload fotek i załączników jest podobny jak w modelach. Pamiętaj tylko, że części nie mają typowej galerii. Jak dodasz wiele zdjęć - tylko jedno będzie widoczne w "profilu części"

5. Loty
- każde rejestrowanie lotu to taki krótki 3-krokowy wizardzik: klikasz "rejestruj lot", z listy modeli wybierasz ten, dla którego rejestrujesz lot (modele są posortowane tak, ze ostatnio "latany" jest na górze, nie widać modeli archiwalnych czy takich, które są "uziemione"), następnie dostajesz listę pakietów przypisanych do tego modelu (możesz zaznaczyć wiele pakietów, albo jeden, albo żaden). Klikasz "rejestruj lot" i to wszystko. Lot jest zapisany do bazy. Będzie go widać w statystykach tego modelu i tego akumulatora. Możesz opcjonalnie dograć jakieś pliki (np. fotki z tego lotu, albo logi), ale możesz to zrobić też później. Każdy lot można edytować.

6. Bajerki
- jeśli chcesz szybko dodać jakąś część podobną to innej - otwierasz tą część i na belce u góry jest opcja "utwórz nową podobną"
- każdy model ma generator kodu BBCode i HTML - możesz sobie go wygenerować i wstawić opis modelu na forum lub na innej stronie
- podobnie jest z częściami - tylko tutaj generator BBCode i HTML działa tylko dla części oznaczonych jako "na sprzedaż". Dodatkowo bierze pod uwagę filtry. Jeśli ustawisz filtr na jakiś konkretny model - to generator utworzy kody dla wszystkich części oznaczonych na sprzedaż + jednocześnie przypisanych do tego modelu (czyli np. możesz szybko wygenerować kod do części na sprzedaż dla samych helików - żeby wystawić ogłoszenie na forum helikowym) :D
- dashboard na stronie głównej podsumowujący różne statystyki, porejestruj trochę lotów żeby było coś widać :)
- możliwość przeglądania baz innych userów, opcja będzie miała sens jak ludzie będą dodawać swoje spisy części :-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC (1) | Tarot 450 PRO FBL (2) | Hisky HCP100S | "AFRONAZA" 250 Racing Quad FPV | "AFRONAZA" 180 Racing Quad FPV | 2x Kombat Skrzydełko | DX9 Black Edition

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości