Kamera internetowa

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3710
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 4 lut 2021, o 12:42

Zbiera mi się trochę zdalnych szkoleń i rozważam zanabycie kamery internetowej. Jesteście w stanie coś polecić czy brać najtańszą, pierwszą z brzegu?
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 4 lut 2021, o 13:10

Można poszaleć ale nie wiem czy jest sens. Większość spotkań w robocie mam online i wąskim gardłem zazwyczaj jest i tak VPN albo czyjes łącze w domu więc nawet stockowa laptopowa kamerka wydaje się aż za dobra ;)
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3710
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 4 lut 2021, o 13:28

rzecz w tym że ja używam laptopa na docku + duży monitor i nie chce mi się go ustawiać obok i otwierać. Choć w sumie dla tych kilku spotkań mogę się przemęczyć...
Przemyślałem. Thx.
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
redb
Elita forum...
Posty: 820
Rejestracja: 24-08-2010
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 60 razy

Postautor: redb » 4 lut 2021, o 13:29

Jeśli to nie są jakieś kursy nagrywane, które potem będą dostępne na platformie dla pierdyliarda widzów to bym nie szedł w super kamerkę. Jeśli masz mieć sporo onlineowych to bym się bardziej nad dobrymi słuchawkami z mikrofonem zastanowił. Na głośnikach i micro z lapka nie bazuj bo to szajs. Każdy ma jakieś swoje preferencje, mnie najbardziej pasują lekkie, plasikowe z mikrofonem na pałąku bo po kilku godzinach dziennie nie boli mnie głowa ani uszy ;)
‐------------------‐----------
Hurricane 425 | Belt CP vel. trup | Dron homemade | XL 380 | XL 700
Taranis X9 lite S
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 4 lut 2021, o 13:51

Ze słuchawek mi się sprawdzają Aftershokz. Przewodzenie kostne nie zapewnia może super jakości dźwięku, ale jest dość praktyczne bo nie ograniczają mojego kontaktu z otoczeniem (całkowicie odsłonięte uszy) no i nie dotykają mnie w ucho, czego nie lubię, tym bardziej gdy się je trzyma na głowie dłużej.
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3710
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 4 lut 2021, o 14:26

słuchawki pikuś - mam Bose QC35 choć jeszcze nie testowałem ich z PC w dwie strony.
w pracy - pikuś bo dock jest na biurku więc już ustawiłem sobie kamerę w lapku i hula
gorzej w domu bo docka mam pod blatem i musiałbym odpiąć lapka od docka - ale chyba tak zrobie. Za rzadko mam te onlajny żeby coś poważniejszego kombinować.
Dzięki za sugestię i naprowadzenie mnie na dobry tor.
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
redb
Elita forum...
Posty: 820
Rejestracja: 24-08-2010
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 60 razy

Postautor: redb » 4 lut 2021, o 14:52

Jak masz stację pod biurkiem to się pilnuj, żeby przypadkiem kamery nie włączyć. :D


Edit:
Te Bose to wlaśnie taki rozmiar, który mnie osobiście meczy bo po całym dniu albo mnie bolą małżowiny albo góra głowy od pałąka ;) Pewnie kwestia mojego nieforemnego baniaka ;)
‐------------------‐----------
Hurricane 425 | Belt CP vel. trup | Dron homemade | XL 380 | XL 700
Taranis X9 lite S

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron