elektronika - helpdesk

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 31 sie 2023, o 15:08

Właśnie.... może by tak właśnie robić.... przynajmniej mi się nie będzie pieprzyło...
utopia
Stały bywalec...
Posty: 116
Rejestracja: 11-01-2012
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: utopia » 31 sie 2023, o 16:05

No widzisz załapałeś. Tak jeszcze nie robiłem ale raz już trawiłem lustrzane odbicie bo zye6alem
Jedni twierdzą ze jestem hoojem inni przeciwnie że anioł . Wszyscy mają rację. Traktuję ludzi z wzajemnością. ;-)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 31 sie 2023, o 20:24

Tak se jeszcze myśle... bo przyszły już te ... jak się nazywa... no te wszystkie zabawki do trawienia, w tym papier termotransferowy, więc zrobię na tym, ale ...
.... o tych szmatławcach... tak myśle... czy one czasem nie zostawią jakiegoś gówna na grzałce?
Bo kiedyś, jeszcze za czasów pracy w serwisie widziałem i rozbierałem i naprawiałem drukarkę laserową z piecem zaklejonym na amen roztopionym plastikiem.
Laska chciała drukować na folii... ale użyła nie tej folii co trzeba (mniejsza o to, czy z braku właściwej, czy z pomyłki). Folia się pięknie owinęła na grzałce, po czym oczywiście to było wszystko gorące, więc się roztopiła i elegancko zakleiła cały piec - cały piec do wymiany.
...
No i ... gdybym miał swoją drukarkę to bym się tak nie martwił, ale jak mam komuś drukarkę spieprzyć ... hmm hmm hmm
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7200
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 31 sie 2023, o 21:39

Nic mi się nie działo z drukarką. Ale kto wie, może kiedyś byli lepsze szmatławce niż teraz :dk:
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 1 wrz 2023, o 00:05

No były... Bravo było, Popcorn był... i był taki trochę nielegalny - Twój Weekend.
Bo te jeszcze bardziej takie jak Playboy czy coś takiego to w ogóle było nielegalne.
A teraz to ja nie wiem co jest...
:)
utopia
Stały bywalec...
Posty: 116
Rejestracja: 11-01-2012
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: utopia » 1 wrz 2023, o 09:35

Nie miałem nigdy doświadczeń że szmatławcami ;)
w sensie robienia obwodów. Zawsze używalem wyłącznie białego błyszczącego papieru do xero i laserów ( zasadniczo to jeden pies jak to nazywają ). Pięknie się odmacza i nie zrywa tonera .
Jedni twierdzą ze jestem hoojem inni przeciwnie że anioł . Wszyscy mają rację. Traktuję ludzi z wzajemnością. ;-)

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron