Co dziś zrobiłeś ze swoją (nie tylko) latającą maszyną

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Adam12
Elita forum...
Posty: 1292
Rejestracja: 31-10-2015
Lokalizacja: Podhale
Podziękował: 84 razy
Podziękowano: 74 razy

Postautor: Adam12 » 30 kwie 2024, o 17:57

Polatałem, chodzi toto całkiem przyjemnie. Dołożyłem na ogon ślizg z rurki weglowej żeby pianki nie szarpać i usztywniłem popychacz kierunku, bo miękki jak diabli. Na razie podwozie jest, ale perspektywicznie będę chciał wymienić na jakieś z pręta stalowego, bo lotnisko marne i szarpie okrutnie tymi kółkami. RTF wyszło 610g z pakietem 1300 mAh - nie za lekko i dobrze, bo u mnie powiewa w zasadzie zawsze.

PM1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
XL Power 380; ParkMaster Pro; Spektrum DX8
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15970
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1688 razy
Podziękowano: 1002 razy

Postautor: aikus » 4 maja 2024, o 20:24

No... Panowie i Panie...
Długo nic nie pisałem bo nie było o czym. a dziś jest.
Dziś nadszedł ten dzień, że odkurzyłem apkę, ożywiłem akumulatorek w niej... Przetarłem z kurzu X3 i wykonałem 3 loty.
Pierwszy w zaciszu Artjowego przybytku gdzieś tam pod Warszawą, dwa kolejne na umierających Regułach.
Przy tej okazji zastanawiam się, czy dopóki na maszcie nie ma anten nie ożywić jeszcze Nowego Pasa na ten jeden sezon, ale mniejsza o to, Najważniejsze, że pamiętam jak się trzyma apkę i do czego służą drążki.
Mam też po do przyjeżdżać do Wincentowa.
Tak długiej przerwy jeszcze nie miałem... i do tego momentu miałem naprawdę w whoy obaw i wątpliwości. Nie miałbym pary, żeby uczyć się wszystkiego od zera.
Ale nie jest tak źle. Przeciwnie, jest .... prawie bardzo dobrze!
Ależ mi ... było dobrze....

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości