Bocznica

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19689
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 10 lip 2018, o 04:43

Todmay, popraw interpunkcje. Mylisz kropki z przecinkami. Przyjrzyj się uważnie swojemu wpisowi i przeedytuj go.

Ps. Ja po wojence z taka jedną podarowałem jej swojego węgorza. Coś nas jednak łączy.
Awatar użytkownika
PiotrS
Olimp forum
Posty: 3786
Rejestracja: 19-06-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 161 razy
Podziękowano: 238 razy
Kontaktowanie:

Postautor: PiotrS » 10 lip 2018, o 06:12

Todmey pisze: przeproś mnie a ja uczynię to samo,


Kurna, co za bezczelny typ.
XLPower i Protos rc-heli.pl
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2055
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 10 lip 2018, o 10:19

ja to bym dał banana na miejscu administratorów za łamanie przepisów forum ,z tego co pamiętam chamstwa w takim stopniu się nie toleruje.można być chamem ale na swoim podwórku, to forum rządzi się jakimis prawami które należy przestrzegać
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2911
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 10 lip 2018, o 10:25

Z tego co pamiętam wszystkie osobliwe typy obrażały się na wszystkich i same znikały z forum.

Tapatalk
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19689
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 10 lip 2018, o 10:29

Oj tam od razu banana. Pozwól się nowemu koledze samemu pogrążyć... :rotfl2:
Awatar użytkownika
Pietrek
wcześniej: Piotr G
Posty: 970
Rejestracja: 13-07-2015
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 51 razy

Postautor: Pietrek » 10 lip 2018, o 10:33

Panowie to trzecia strona przepychanek z jakimś pajacem. Po co?
Skoro nie potrafi normalnie się zachować to sugeruję zablokować jego, usunąć te wpisy i niech pozostanie tylko to co istotne w tym wątku.

Albo utworzyć osobny wątek w brudnopisie "rozterki pajaców" i tam przenosić ich wypociny. :)
Pozdrawiam...
Piotr
--------------
nie potrafię ale spróbuję się nauczyć...
XL power 380 / XL power 550 / DX9 / Traxxas e-revo 1:16
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19689
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 10 lip 2018, o 10:49

Dobra, przeniosłem na bocznice... Tu pasuje jak ulał :)
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 10 lip 2018, o 11:18

Jest na sali jakiś wędkarz żeby przetłumaczył ten slang? Google podpowiada, że górny wymiar szczupaka to 85cm. Czyli wygrał chłop zawody w pokazywaniu, bo to jednak więcej niż taki wał :)
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15947
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1684 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 10 lip 2018, o 11:35

ŁOOOOO!!! Żeby nie bocznica, czyli najzabawniejszy dział naszego forum, to bym nawet nie wiedział, że odpierdala się coś czego nie wolno ominąć!!
Bo jak się ominie, to potem ... na polu... wszyscy się z czegoś śmieją, a ja myślę, że znowu ze mnie.
I się zastanawiam co tym razem zjebałem <hahaha>
Witaj Tomday!!!
Fajowo, że wpadłeś!
To co, powiesz jeszcze coś wartościowego?
Nie, żebym sugerował, czy też mówił prawie, że wprost, że do tej pory duby smalone bredzisz - skądże znowu!! Tak jak Miru uważam, że stagnacja, rutyna i monotonia wkradła sie już ostatnio na nasze forum.
A Ty... Tyyy jesteś jak powiew świeżości... orzeźwiający jak poranna bryza...
I gęsta, gęsta czekolada... Puszyste i lśniące aż po same koń .. ..... a nie, to już inna reklama była.
NVM.
Do tego sezon ogórkowy właśnie się rozkręca... Aż się prosi, żeby atmosferę odświeżyć bo wszyscy już toną w gównie.
I wtedy wchodzisz TY - cały na biało.

JEST PIERDOLNIĘCIE!!
Awatar użytkownika
marek_c4
Lider forum...
Posty: 1956
Rejestracja: 23-10-2014
Lokalizacja: Swarzędz
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 57 razy
Kontaktowanie:

Postautor: marek_c4 » 10 lip 2018, o 18:25

:masakra: :rotfl2:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bielak
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 39
Rejestracja: 14-06-2018
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bielak » 3 kwie 2020, o 07:36

Hej,

Jestem zainteresowany, możemy się dogadać, teraz może być ciężko ze spotkaniem live, mogę zaryzykować i kupić w "ciemno" chodzi szkoda, bo oboje jesteśmy z Warszawy, jaką gwarancję mi dasz, że sprzęt jest sprawny ?
Awatar użytkownika
Stoliktomek
Domownik forum...
Posty: 254
Rejestracja: 20-10-2019
Lokalizacja: Imielin
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: Stoliktomek » 3 kwie 2020, o 17:04

Może to nie do końca miejsce na to, ale wydaje mi się, ze powinieneś dostać taką sama gwarancje jak ja na twoje „nigdy nie otwierane oryginalne” zestawy naprawcze serwa.
Tak tylko napisałem, by ostrzec innych przed interesami z tym Panem o nicku Bielak ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Vcontrol EVO
// M2 V2 // Goblin Raw 700 // Goblin Raw 580 // Goblin Raw 420 // Protos 700 Evoluzione // Goblin Fireball //
Awatar użytkownika
Crazy_fly
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 95
Rejestracja: 09-11-2012
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 4 razy

Postautor: Crazy_fly » 3 kwie 2020, o 19:14

buahahahahahaha
nielot
Awatar użytkownika
Bielak
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 39
Rejestracja: 14-06-2018
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bielak » 4 kwie 2020, o 08:02

Nie wiń mnie za Swoje nieudane loty i kret Moją 550e, którą ci sprzedałem, to tak na marginesie. Pokaże sms, który pisałem, że jak czujesz się oszukany to odsyłaj towar to oddam ci kasę. Nie uczyniłeś tego więc miej pretensje do Siebie.

Obrazek

Obrazek






Stoliktomek pisze:Może to nie do końca miejsce na to, ale wydaje mi się, ze powinieneś dostać taką sama gwarancje jak ja na twoje „nigdy nie otwierane oryginalne” zestawy naprawcze serwa.
Tak tylko napisałem, by ostrzec innych przed interesami z tym Panem o nicku Bielak ;)
Awatar użytkownika
Stoliktomek
Domownik forum...
Posty: 254
Rejestracja: 20-10-2019
Lokalizacja: Imielin
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: Stoliktomek » 4 kwie 2020, o 13:07

Nikt nikogo nie wini za nieudane loty i potrzaskane modele. Sam sobie go rozbiłem z własnej winy, nie wiem po co to tu mieszasz ;)
Pisze tylko, ze kłamiesz ludzi i sprzedajesz złom. Wysyłka za pobraniem odpada, paczkomat odpada, za wysyłkę listu kasujesz 15zl, przychodzi potargany z pozdzieranymi zębatkami. Sorry.

Do samego modelu który kupiłem wcześniej z odbiorem osobistym nie mam zastrzeżeń, poza faktem, ze nawet łopatek ogonowych nie umiałeś dobrze założyć.

Natomiast zębatki wysłałeś mi złom, kazałeś odsyłać na moj koszt i prosić się o zwrot.
Ciężko zajrzeć co jest w środku? Widziałem, ze są zdarte zanim je wyciągnąłem z folii, mam tu wrzucać wszystkie te zdjęcia, serio? Wysyłanie śmieci jest bez sensu. Bo tego, ze odpisałeś mi na moja wiadomość z informacja co do mnie doszło łaskawie dopiero po 2 dniach olewania tematu, jak wysłałem kolejna z informacja, ze opisze na forum i czekam na kasę napisać nie potrafisz.

Oczywiście kolega nie oddał pieniędzy, czeka aż mu wysle śmieci na swój koszt i nie odda nic albo odliczone bez wysyłek.
Oczywiście chciałem wysłać, ale chciałem napierw mieć na koncie przelew zwrotny za te śmieci. Honoru brak.

Kilka osób poza tobą na forum robiło już ze mną interesy, w jedna jak i w druga stronę raczej nikt nie powie, ze coś było nie tak ;)

Proszę bardzo, to są zdjęcia zrobione bezpośrednio po wyciagnieciu zębatek z koperty w której przyszły. Ma ktoś wątpliwości, lub twierdzi, ze są to dobre zębatki i można było tego nie widzieć sprzedając komuś, i zadając od niego przedpłaty?

Co innego gdybys mi napisał, ze używane, ze mogą być zajechane, ze się nie znasz. Napisałeś jak widać w poprzednim moim poście, oryginalne, nie odpakowywane ;)

Cała sytuacja jest z listopada albo grudnia, ja temat olalem, wiszą mi te twoje pieniądze które świadomie mi ukradłes.

Pozdrawiam, niech cię ktoś tez w ... zrobi, jak ty zrobiłeś mnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Vcontrol EVO
// M2 V2 // Goblin Raw 700 // Goblin Raw 580 // Goblin Raw 420 // Protos 700 Evoluzione // Goblin Fireball //
Awatar użytkownika
Bielak
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 39
Rejestracja: 14-06-2018
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bielak » 4 kwie 2020, o 16:24

Widzę, że ta rozmowa zmierza do nikąd. Nie będe się z Tobą przepychał na słowa. Dałem Ci szanse zwrócenia przedmiotu, nie skorzystałeś. Twoja sprawa. Rozmowę uważam za zamkniętą.

PS., UMYJ ŁAPY BO RZYGAĆ SIĘ CHCE JAK PATRZE NA ZDJĘCIA KTÓRE WSTAWIASZ


Stoliktomek pisze:Nikt nikogo nie wini za nieudane loty i potrzaskane modele. Sam sobie go rozbiłem z własnej winy, nie wiem po co to tu mieszasz ;)
Pisze tylko, ze kłamiesz ludzi i sprzedajesz złom. Wysyłka za pobraniem odpada, paczkomat odpada, za wysyłkę listu kasujesz 15zl, przychodzi potargany z pozdzieranymi zębatkami. Sorry.

Do samego modelu który kupiłem wcześniej z odbiorem osobistym nie mam zastrzeżeń, poza faktem, ze nawet łopatek ogonowych nie umiałeś dobrze założyć.

Natomiast zębatki wysłałeś mi złom, kazałeś odsyłać na moj koszt i prosić się o zwrot.
Ciężko zajrzeć co jest w środku? Widziałem, ze są zdarte zanim je wyciągnąłem z folii, mam tu wrzucać wszystkie te zdjęcia, serio? Wysyłanie śmieci jest bez sensu. Bo tego, ze odpisałeś mi na moja wiadomość z informacja co do mnie doszło łaskawie dopiero po 2 dniach olewania tematu, jak wysłałem kolejna z informacja, ze opisze na forum i czekam na kasę napisać nie potrafisz.

Oczywiście kolega nie oddał pieniędzy, czeka aż mu wysle śmieci na swój koszt i nie odda nic albo odliczone bez wysyłek.
Oczywiście chciałem wysłać, ale chciałem napierw mieć na koncie przelew zwrotny za te śmieci. Honoru brak.

Kilka osób poza tobą na forum robiło już ze mną interesy, w jedna jak i w druga stronę raczej nikt nie powie, ze coś było nie tak ;)

Proszę bardzo, to są zdjęcia zrobione bezpośrednio po wyciagnieciu zębatek z koperty w której przyszły. Ma ktoś wątpliwości, lub twierdzi, ze są to dobre zębatki i można było tego nie widzieć sprzedając komuś, i zadając od niego przedpłaty?

Co innego gdybys mi napisał, ze używane, ze mogą być zajechane, ze się nie znasz. Napisałeś jak widać w poprzednim moim poście, oryginalne, nie odpakowywane ;)

Cała sytuacja jest z listopada albo grudnia, ja temat olalem, wiszą mi te twoje pieniądze które świadomie mi ukradłes.

Pozdrawiam, niech cię ktoś tez w ... zrobi, jak ty zrobiłeś mnie.
Awatar użytkownika
Stoliktomek
Domownik forum...
Posty: 254
Rejestracja: 20-10-2019
Lokalizacja: Imielin
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: Stoliktomek » 4 kwie 2020, o 18:29

Rzygaj do woli skoro masz ochotę, ręce wyglądają tak, bo 3 minuty przed zrobieniem zdjęć wróciłem z pracy w której zarabiam tymi rękami pieniądze które mi ukradłeś sprzedając ten „złom” ;) chwile później były czyściutkie po prysznicu.
Z reszta, nie będę rozmawiał z człowiekiem, dla którego odruch wymiotny wywołują ręce które tak samo wyglądają przy serwisowaniu modeli, mija się to z celem...

Faktycznie, stan moich rąk jest istotniejszy od wałka który mi odstawiłeś!!
Vcontrol EVO
// M2 V2 // Goblin Raw 700 // Goblin Raw 580 // Goblin Raw 420 // Protos 700 Evoluzione // Goblin Fireball //
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2055
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 4 kwie 2020, o 22:37

Prośba do Admina ,przenieś korespondencję kolegów na bocznice bo nic nie wnoszą do tego wątku. Koledzy niech opluwają się na bocznicy .
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
Crazy_fly
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 95
Rejestracja: 09-11-2012
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 4 razy

Postautor: Crazy_fly » 20 kwie 2020, o 16:36

up
nielot
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2055
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 20 kwie 2020, o 16:42

No to ja też up ,jakby jednak kolega chciał rozczłonkować
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości