Bocznica

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 6 cze 2017, o 22:52

Kiedyś w analogicznej sytuacji dostałem coś 10x więcej warte niż to, co powinienem dostać. Oczywiście Ktoś otrzymał odwrotnie, 1/10 wartości tego oczekiwanego...
I co ?
I w ogóle nie było żadnej sprawy, tylko jeden telefon i sympatyczne spotkanie :) .
A kolega Kubacki to zdaje się ma w plecy koszty dwóch wysyłek - niezawinione... :glaszcz:
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 6 cze 2017, o 22:56

Kubacki ostatnie czego chcialem to wywolywac w Tobie poczucie winy czy powodowac zebys sie tlumaczyl czy cos.
Znam Cie krotko, zrobilem z Toba jeden deal i wszystko bylo NA MEDAL, wiec wierze w to co napisales. Proste.
Z mirem znam sie dluzej i jesli ktos tu kogos robil w wala to ja jego, wiec w mojej ocenie tez bylo na medal :) (oczywiscie zart).
A kolega Jano - no coz... Na forum za duzo sie nie pokazal, ja osobiscie nie znam... Ma wlasnie szanse pokazac kim jest.
Raz.
Na zawsze.
Z tego co piszesz to zaczal troche slabo, ale przerwana rozmowa telefoniczna jeszcze o niczym nie swiadczy.
I wlasnie to mialem na mysli - bedzie dobrze dla wszystkich przekonac sie, nawet za cene tych paru stowek roznicy w wartosci obydwu przedmiotow kim ow czlowiek jest i zapamietac te wiedze na przyszlosc.
Na "pare stowek" mozemy w razie czego zrobic zrzute, zeby Miru dostal swojego Braina i ja jestem pierwszy ktory deklaruje ze sie zrzuci ;)
Lasiek
Domownik forum...
Posty: 295
Rejestracja: 07-04-2015
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Lasiek » 7 cze 2017, o 00:04

Ja Go znam. Chlop spoko jest tylko jak mu cos z przed nosa nie kupia to sie ktos rozmysli. I mowi mi ostatnio ze ma pecha do kupowania. Ja tam mowie nie masz pecha to zbieg okoliczosci i masz znowu sie przydarzylo. hahahhaha Normalnie jak osiolek z kubusia puchatka czarna chmura nad nim chodzi

A chlop 60 miał teraz moze niedysponowany byl i sie rozlaczyl
pozdrawiam Bartek

heliki : G 380 k bar, G 570 k bar, G 500 k bar, G 700 kbar, G 700 brajan;
GauiX3 x2 k bar; Gaui x3 brajan, ALZRC 380 k bar, Agile 5.5 k bar
samoloty: Edge540 1,9m 35cm Edge 540 2,2m 55cm, yak 55, quantum observer FPV
dron: 250
radia: spektrum dx8 i dx6
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 7 cze 2017, o 00:29

aikus pisze: ja jestem pierwszy ktory deklaruje ze sie zrzuci

Ja zaraz po Tobie, albo nawet przed ;) .
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 7 cze 2017, o 03:59

Oj tam.

Kubacki, weź zazdwon do Jano z rana. Moze miał zły dzień. Czasem jak baba obtłucze albo co to człowiek nie ma ochoty na rozmowy z innymi ;)

Jestem przekonany, że się dogadacie i generalnie nie widzę powodu żeby miał być z tego jakos problem. Normalna sprawa - zdarza się.

Używany brain jest mniej więcej tyle samo wart co te serwa. Nikt tu interesu życia nie zrobi.

Serwa dzisiaj przyjdą i mogę puścić je dalej od razu. Dobrze jednak żeby Jano wyraził jakieś swoje stanowisko w tej sprawie, np. czy prześle tez braina ;)

Koszty mojej przesyłki olej.
Awatar użytkownika
zborecque
Elita forum...
Posty: 1496
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 100 razy
Podziękowano: 111 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 7 cze 2017, o 06:13

Ciekawe jak się skończy :)Obrazek

Sent from my D6633 using Tapatalk
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC
Awatar użytkownika
Kowal
Lider forum...
Posty: 2896
Rejestracja: 18-01-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 208 razy
Podziękowano: 254 razy

Postautor: Kowal » 7 cze 2017, o 06:28

Czy Mirek pocałuje swojego kochanka? A może Dżordż wróci jednak do żony i zostawi Mirka? Czy Kubacki skoczy z mostu? I najważniejsze - czy Mirek zdecyduje się na leczenie, sprzedaż piwniczki i przyznanie sie żonie ile kosztowały wszystkie modele, czemu nie mają na chleb i dlaczego czynsz nie jest oplacony od dwóch lat?
Z lotniczymi pozdrowieniami,
Piotrek "Kowal" Kowalski
Awatar użytkownika
Artu
Fochmen
Posty: 3469
Rejestracja: 09-01-2011
Lokalizacja: 52°38'25''N, 20°56'31''E
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 414 razy

Postautor: Artu » 7 cze 2017, o 07:09

Też miałem taką "wpadkę" przez rozgarniętego sssskuriera, i wszystko zostało załatwione "po dżentelmeńsku" :thumb:
Pozdrawiam, Artur
"...rzeczy niemożliwe do zrobienia robią ci, którzy o tym nie wiedzą"
jano
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 40
Rejestracja: 01-02-2015
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 4 razy

Postautor: jano » 7 cze 2017, o 09:17

Odnośnie rozmowy telefonicznej to poinformowałem rozmówcę, że aktualnie jestem w pracy i muszę się rozłączyć. Miałem w pracy poważną awarię a na oczekiwaniu były ważne połączenia, do domu wróciłęm o 3 nad ranem i ponownie jestem w pracy.
Braina oczywiście odeślę właśiwemu adresatowi.
Jeśli chodzi o serwa to szkoda mi straconego czasu, miałem nadzieję,że otrzymam je na poprzedni weekend ale nic ztego nie wyszło. W wyniku zaistniałej sytuacji zanosi się na to, że ten kolejny też będzie w plecy.
Mam jeszcze inną sprawę. Chciałbym forumowiczów ostrzec przed użytkownikiem "msheli, Który odlędnie mówiąc jest mało wiarygodny.
Ostatnio miałem bardzo niemiłą sytuację jeszcze przed transakcją z serwami. Zadzwonił do mnie "Lasiek" z informacją, że "msheli" zaoferował mu sprzedaż swojej gałki, całego zestawu. Pomyślałem, że to pewnie jakiś żart ale do niego napisałem z zapytaniem czy to prawda, odpowiedział że tak. Telefonicznie ustaliliśmy cenę i zawartość zestawu czyli zawarliśmy umowę słowną. Zapewniał,że model jest w świetnym stanie i chodzi jak szwajcarski zegarek. Po wcześniejszej lekturze forum odniosłem wrażenie, że decyzje tego użytkownika forum zależne są chyba od aktualnego kierunku wiatru, więc zaproponowałem wysyłkę za pobraniem ale jemu zależało na szybkim otrzymaniu pieniędzy. Ostatecznie zrobiłem przelew i wysłałem potwierdzenie. Po jednej dobie dzwoni do mnie i ściemnia, że ten cudowny model ma jednak uszkodzenia i mi go nie sprzeda bo obniżenie ceny jemu się nie opłaca. Kasę zwrócił ale ja zostałem wyrolowany przez dziecko i zostałem z ręką w nocniku.
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2049
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 7 cze 2017, o 09:25

Najmocniej przepraszam kolegę "jano" ale chyba w całym tym zamieszaniu nie usłyszałem tego zdania że kolega musi kończyć bo jest w pracy.
Poproszę również o przesłanie nr konta w celu zwrotu pieniędzy za wysyłkę.
Pozdrawiam
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
jano
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 40
Rejestracja: 01-02-2015
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 4 razy

Postautor: jano » 7 cze 2017, o 09:33

Koszty mojej wysyłki również olej.
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 7 cze 2017, o 09:34

Jano właśnie mi podał na PW adres do wysyłki, więc puszczę serwa jak tylko pojawią się u mnie w biurze (powinny dzisiaj, ale na razie czekam na kuriera).

Za chwilę do Jano napiszę mój adres, o który również poprosił.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 7 cze 2017, o 09:37

jano pisze:[...]
Mam jeszcze inną sprawę. Chciałbym forumowiczów ostrzec przed użytkownikiem "msheli, [...]
Kasę zwrócił
[...] zostałem wyrolowany


Jano... Luzuj wora, co?
Rozpisales sie odnosnie sprawy w ktorej zostales wywolany do tablicy - fajnie, szacun za to, odkupiles swoje dobre imie ktore wisialo pod znakiem zapytania, natomiast sytuacja z msheli po pierwsze to zupelnie inny temat, a po drugie nawet z tego co piszesz na pewno nie jest warta tego, zeby teraz obsmarowywac go publicznie.
Rozmyslil sie? No trudno! Zdarza sie nawet doroslym, a co dopiero dzieciom.
Zdarzylo sie - no trudno.
Kase oddal, wiec w czym problem?
Moze nie jest to najfajniejsza sytuacja,bo liczyles ze bedziesz mial model, a go nie masz, ale na pewno nie mozesz w tej sytuacji powiedziec, ze zostales wyrolowany!

Forum publiczne to nie jest miejsce na upuszczanie swoich frustracji kosztem dobrego imienia kolegow, ZWLASZCZA NIEWINNYCH!!!
Awatar użytkownika
Kowal
Lider forum...
Posty: 2896
Rejestracja: 18-01-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 208 razy
Podziękowano: 254 razy

Postautor: Kowal » 7 cze 2017, o 09:38

Nie no, nie możecie na tym skończyć. Z Artją liczyliśmy na co najmniej 1000 odcinków tej pięknej, romantycznej telenoweli.
Z lotniczymi pozdrowieniami,
Piotrek "Kowal" Kowalski
Awatar użytkownika
AdamP
Elita forum...
Posty: 792
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Podziękował: 84 razy
Podziękowano: 120 razy

Postautor: AdamP » 7 cze 2017, o 09:40

msheli gauki nie sprzedał bo Mirek powiedział, że jak sprzeda to pojedzie i mu wpier...
Doliczyć się nie idzie ile razy Wojtek podchodził do sprzedaży tej Gauki
Kto grubo lata, jebnąć musi.
T-Rexy i Gobliny Futaba T14SG
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2049
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 7 cze 2017, o 09:55

No i mamy happy end. Dziękuję za pozytywne podejście do zaistniałej sytuacji. Następnym razem będę wysyłał pojedyńczo. Pozdrawiam wszystkich
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
Pan Byku
Elita forum...
Posty: 1159
Rejestracja: 06-07-2015
Lokalizacja: Głosków Letnisko
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 48 razy

Postautor: Pan Byku » 7 cze 2017, o 09:55

Tak czytam i dochodzę do niefajnego wniosku. Mianowicie, jedni mogą zostać wywołani do tablicy, a inni już nie bardzo. Zaś obrońcy uciśnionych mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Może i temat nie ma bezpośredniego związku z sytuacją, ale na moje - w ogóle nie powinien powstać. Co to k..a jest? Przedszkole? Czemu to ma służyć?
Nie wiem po kiego grzyba to całe wylewanie brudów, ale i ja chętnie wystąpię w tym serialu i będę postacią najbardziej tragiczną. Jakiś taki wisielczy humor mam...
Sie lata.
Pan Buhaj
RC addicted
Awatar użytkownika
PiotrS
Olimp forum
Posty: 3786
Rejestracja: 19-06-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 161 razy
Podziękowano: 238 razy
Kontaktowanie:

Postautor: PiotrS » 7 cze 2017, o 10:03

kubacki pisze: Następnym razem będę wysyłał pojedyńczo.


Albo samodzielnie naklejał etykiety ;)
XLPower i Protos rc-heli.pl
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2911
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 7 cze 2017, o 10:14

Tak sobie czytam i cała sutuacja z naszymi helikami przypomina mi rodzinną mieścinę i kumpli. Co jakiś czas któryś wprowadzał w towarzystwo nową laskę, rozdziewiczał, nudził się nią, odstępował dalej. Czasami ktoś się pokłócił, dał sobie po mordzie... życie :)

tapatalk
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 7 cze 2017, o 10:17

ZAjebiste porownanie.

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron