Jak trzymacie paluchy na drągach?

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.

Jak i gdzie trzymasz palce

Na aparaturze - kciuki
27
69%
Na paraturze - kciuki i wskazujące
11
28%
Nie mam palców
1
3%
Nie mam aparatury
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 39
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 19 paź 2016, o 18:04

miruuu pisze:Taki sam jak ten, który stosujesz na nosie, gdy ze względu na warunki nie wypada ci do niego wsadzić palucha.


Miruu masz chłopie talent. Wizja mi się rozjechała, taśma przewinęła się kilkanaście lat wstecz i wypluło ze wspomnień: lazłem chodnikiem gdzieś tam, naprzeciwko zaiwania jegomość w kufajce, obok niego w tym samym kierunku inny pieszy. Warunki właśnie takie że nie wypada dłubać w nosie. Aliści w pewnym momencie gostek w kufajce zapragnął coś z tym zrobić. Wykonał zatem na nosie chwyt boczny motylkowy (zwany tutaj łechtaczkowym) i smarknął se zdrowo, nawet niespecjalnie celując w trawnik prostopadle do kursu. Coś poszło nie tak, bo pieszy obok niego złapał się za czoło i zniesmaczony spojrzał w niebo...
Pozdrawiam,
Jacek

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości