Kciuk-problemy ze sterowaniem

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
windcatcher
Dr Glut
Posty: 2300
Rejestracja: 10-08-2013
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 155 razy

Postautor: windcatcher » 7 maja 2017, o 08:44

pkali pisze:Jest jeszcze parodia filmiku :D


@Pkali

Przednia ta parodia!! Czemu tego wcześniej nie podeslales? :) :)
iX12, O210,W360,T470,GX380,D420,P425,... --> Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Bi0ly
czyt. Bajlandżaj
Posty: 1141
Rejestracja: 09-12-2014
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 38 razy

Postautor: Bi0ly » 7 maja 2017, o 10:05

Proponuję część tematu przenieść do nowego : Promieniowanie i radiacja - wpływ na ludzki organizm. :) :)

Z bolącego kciuka niezłe teorie powstały :approve: . Co do mnie wtrącę wątek dietetyczny i kulinarny ;) proponuje kupić kolagen w aptece, który jest podstawą mazi między stawami, a najlepiej to gotować sobie wywar z świńskich nóżek. Gotuję się jak rosół czy wywar na galaretkę i pije szklankę dziennie. Po miesiącu nazwijmy to kuracji bolące i strzelające stawy idą w niepamięć. Do tego poprawia się cera, rzadkość i elastyczność włosów które są praktycznie zbudowane w całości z kolagenu. Ludzie potrafią tym wyleczyć reumatyczne zapalenie stawów. Po za tym odpowiednia dieta wyleczy wszystko :)
XL 380\Oxy4 Max\Goblin 550\XL 550\Goblin 700 Black Thunder\Protos 700X- iX12

Pozdrawiam bi0ly :}
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 7 maja 2017, o 10:17

Bi0ly pisze:Proponuję część tematu przenieść do nowego : Promieniowanie i radiacja - wpływ na ludzki organizm. :) :)



No i OK. Popieram.
MIRUUUU!!!! Zrobisz??
Pliss??

Bi0ly pisze:Z bolącego kciuka niezłe teorie powstały :approve: . Co do mnie wtrącę wątek dietetyczny i kulinarny ;) proponuje kupić kolagen w aptece, który jest podstawą mazi między stawami, a najlepiej to gotować sobie wywar z świńskich nóżek. Gotuję się jak rosół czy wywar na galaretkę i pije szklankę dziennie. Po miesiącu nazwijmy to kuracji bolące i strzelające stawy idą w niepamięć. Do tego poprawia się cera, rzadkość i elastyczność włosów które są praktycznie zbudowane w całości z kolagenu. Ludzie potrafią tym wyleczyć reumatyczne zapalenie stawów. Po za tym odpowiednia dieta wyleczy wszystko :)


Oczywiscie!!
Parowki jesc!!
Tak jest, "ten syf"!
Paradoksalnie one sa bardzo zdrowe, bo wlasnie zawieraja w sobie duzo zelantyny:)
Sa robione z czegos co generalnie nie za bardzo by sie chcialo jesc (sciegna, zyly, stawy), ale po przecisnieciu tego przez prase robi sie to calkiem strawialne.
Oczywiscie mowimy o parowkach a nie o wyrobie parowkopodobnym, gdzie 90% skladu to kazaina, albo jakas inna mąka. Plus substancje smakowe i zapachowe i o - parowka.
NIE!
Parowka to parowka. A wyrob parowkopodobny to wyrob parowkopodobny.
Morliny, Sokolow... takie ktore zawieraja w sobie mieso (w sensie bialko zwierzece) a nie jakies lipne wypelniacze.
...
No i - OK - trzeba to jeszcze lubic.
Ja tam lubie;)

Do tego rosol... ale nie caly gar z jednego skrzydelka tylko z co najmniej dwoch udek.
Mozna tez dorzucic zelantyny (takiej kupionej) i zrobic galaretki.
Awatar użytkownika
Bi0ly
czyt. Bajlandżaj
Posty: 1141
Rejestracja: 09-12-2014
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 38 razy

Postautor: Bi0ly » 7 maja 2017, o 10:23

Co do parówek, Popieram - o ile są dobrej jakości to zawierają same dobro dla organizmu. Polecam sokoliki lub piratki z lidla. Najmniejsza ilość konserwantów na rynku. BTW co za uniwersalne forum, nie dość że można pogadać o helikach to i dietetyka którą ubóstwiam :piwo:
XL 380\Oxy4 Max\Goblin 550\XL 550\Goblin 700 Black Thunder\Protos 700X- iX12

Pozdrawiam bi0ly :}
Awatar użytkownika
windcatcher
Dr Glut
Posty: 2300
Rejestracja: 10-08-2013
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 155 razy

Postautor: windcatcher » 7 maja 2017, o 10:29

Jeśli magnez to MagneB6 bo jedyny jest lekiem i to bez recepty a nie suplementem i ma sprawdzony skład i dobre przyswajanie. Do tego witaminę D już najlepiej na receptę Vigantol(letten) bo lepiej przyswajalna niż suplementy. To powinno usunąć cierpnięcia i drętwienia a jak jeszcze dorzucić jakiś potas i wapń to już bankowo będzie dobrze :)
iX12, O210,W360,T470,GX380,D420,P425,... --> Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 7 maja 2017, o 10:33

Bi0ly pisze:BTW co za uniwersalne forum, :piwo:


Wiadomo! Najlepsze na swiecie!!
:thumb:
Awatar użytkownika
TomRar
Elita forum...
Posty: 681
Rejestracja: 17-07-2015
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 12 razy

Postautor: TomRar » 7 maja 2017, o 10:42

Powiem szczerze, że nie dałem rady przeczytać tych wszystkich odpowiedzi przy porannej herbatce (chodzi mi tutaj o posty z tym promieniowaniem) :D
Może faktycznie lepiej napisać nowy temat odnośnie samego promieniowania, bo jak ktoś będzie miał podobny problem, znajdzie temat kciuka, wejdzie, wyświetlą mu się "eseje promieniotwórcze" i taki delikwent pójdzie sobie odrąbać kciuka, żeby nie złapać choroby popromiennej :D A tak na poważnie, temat może ciekawy, ale już zabrnął za daleko :)

Czyli już coś wiem. Na początku witaminki, kolagen, magnez, potas, wapń, paróweczki, po prostu zrobić liste zakupów i do apteki zajechać.
Do lekarza nie będę szedł z "chorobą", w której nawet nie umiem dokładnie wyjaśnić objawów :) Od chyba 3 lat nie mogę się wybrać w poważniejszej kwestii do lekarza :D
Jeszcze można by pomyśleć o jakiś ćwiczeniach rozciągających mięśnie dłoni. Oczywiście nie takich ciężkich i intensywnych, żeby potem nie mieć siły złapać apki, tylko po prostu delikatne rozciągania, żeby paluchy się nie zastały jak olej w golfie na Syberii :D

No i fajnie, dostałem zastrzyk informacji i teraz tylko latać i patrzeć co się będzie działo :)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 7 maja 2017, o 10:47

Latac jebac i sie nie bac, jak mawia Kowal:)
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 8 maja 2017, o 00:19

aikus pisze:
Bi0ly pisze:BTW co za uniwersalne forum, :piwo:


Wiadomo! Najlepsze na swiecie!!
:thumb:

Potwierdzam :thumb: :piwo:

@Aikusie, podreguluj może tyćkę filtr łaciny, bo psujesz sobie karmę, zanieczyszczasz aurę osobistą i podwyższasz agresję astralną ;) . Może to sprawka voodoo lub w.cz. hmm ...
Mam znajomego szamana. Ma na imię Wołodia, waży 125 kg , mierzy 198 cm i mimo braku wydatnego brzucha przypomina niedżwiedzia.
Jak dalej będziesz tak dużo brzydkich słówek pisał, to Ci Go przyślę. Nie licz, że Cię jakieś drzwi ochronią ...
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 8 maja 2017, o 09:07

Wolodia...?
Siergieeeej! Wstawiaj gorzale do lodowki! Wolodia przyjdzie.

A tak powaznie, masz racje Krecik, wiem o tym i jestes juz druga osoba która w ostatnim czasie zwraca mi na to uwage. Obiecuje "cos" z tym zrobic.

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości