Plane gyro - HobbyEagle A3 Super 3

Żyroskopy, governory, bece, flymentory i inne...
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 13 kwie 2018, o 05:58

Przyszło do mnie kolejne z tej serii gyro do samolotu. Poprzednie dwa działały bardzo dobrze a różniły się głównie obsługa (komputer vs guzik).

Ta wersja dostępna jest z boxem do ustawiania. Przez kompa też mozna, ale nic może być wygodny.

Na razie inbox. Jak kiedyś oblatam, dopisze co jest wart.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 14 kwie 2018, o 17:06

miruuu pisze:Przyszło do mnie kolejne z tej serii gyro do samolotu. Poprzednie dwa działały bardzo dobrze a różniły się głównie obsługa (komputer vs guzik).

Kolejne z serii... hmm
Zastanawiam się nie raz, skąd się biorą te kolejne wersje prawie tego samego gadżetu. Czy to efekt jakiegoś tam postępu konstruktorów, którzy robiąc pierwszą wersję dopiero uczyli się tego, co mają urodzić ? Czy może to sprytny plan marketingowy podstępnych ściemniaczy, wspieranych niezłym psychosocjologiem albo innym specem od rozpoznania i wdrożenia metod udoju klientów ?
miruuu pisze:Na razie inbox. Jak kiedyś oblatam, dopisze co jest wart.

Na bank to czytali :mrgreen: i ucieszą się z pozytywnej opinii. Woda na ich młyn. W sumie to nic złego...
Miruuu, czujesz czaczę ? Od razu bym się z nimi skontaktował i podsunął obustronnie korzystną ofertę ;)
I nie tam "kiedyś oblatam", tylko jak najprędz... Aaaa, to ja też już czuję :plask: . Sprytny plan :thumb:
Napisz tym skośnym misiom, że mam duży, elegancki profi szybowiec bez stabilizacji, która by mu się przydała :mrgreen:
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 14 kwie 2018, o 19:04

Wiesz co chyba się trochę różnią opcjami, ale generalnie to różnią się obsługa. Różnica niby blacha, ale dla niektórych może być istotna. Jeden woli pracować drążkiem inny guzikiem a inny jechać z karty.

Poprzednie wersje działały ok więc tutaj wystarczy że nie będzie gorzej.

A, jakby nie dali trzeciej wersji to ja bym nie kupił :D
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 14 kwie 2018, o 19:57

Tak czy inaczej gratuluję zakupu :) . Nie będziesz tęsknił za pracami drążkowymi ;) ? Nawet po manipulacjach guziczkiem :roll:
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...

Wróć do „Elektronika pokładowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości