Silnik albo zębatka do klasy 450 +- trex :-)

Jak nie podepniesz to nie zaiskrzy.
Awatar użytkownika
mwx
Domownik forum...
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 42 razy

Postautor: mwx » 3 cze 2017, o 17:54

Myszor pisze:Troszkę się skomplikowało otuż wersja rygla wcześniej wybrana jest po niejszona i weszłaby w ramę ale okazuje się że nie mam jednak wyprowadzenia do odbiornika i opcja nr 2 z obrazka nie będzie możliwa

Zewnętrzny czujnik fazy hobbywinga to 20PLN i jakieś 8g, nie ma sensu kierować się tym kryterium.
Używam takiego z GOVem FBLa - jest bardzo przyjemnie.
Maciej
Latające muzeum: Trex 600NSP FBL Brain2, Gównolot FrankenBelt CPX k-bar Gold, HS Emax X-450 (exponat)
T8FG, 9CAP
Awatar użytkownika
Myszor
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękował: 19 razy

Postautor: Myszor » 4 cze 2017, o 09:26

mwx pisze:
Myszor pisze:Troszkę się skomplikowało otuż wersja rygla wcześniej wybrana jest po niejszona i weszłaby w ramę ale okazuje się że nie mam jednak wyprowadzenia do odbiornika i opcja nr 2 z obrazka nie będzie możliwa

Zewnętrzny czujnik fazy hobbywinga to 20PLN i jakieś 8g, nie ma sensu kierować się tym kryterium.
Używam takiego z GOVem FBLa - jest bardzo przyjemnie.

Wiem że, są takie czujniki oryginał który napewno współpracuje mogłem kupic za 100zł, przedewszystkim chialem mocniejszego ESC i deko mocniejszy silnik, kiedyś tam może za rok może wcześniej jakąś 420 pewnie będę chciał mieć to elektronika oprócz silnika tam się nada, a do tej mojej 450 założę głowice fb i tak zostanie for ever już. :-)

Wróć do „Silniki elektryczne i akcesoria”