JST-ZHR3

Pakiety, lipo guardy i inne akcesoria dla naszych baterii...
Awatar użytkownika
lethe
Elita forum...
Posty: 551
Rejestracja: 05-10-2012
Lokalizacja: lubuskie
Podziękował: 91 razy
Podziękowano: 47 razy

Postautor: lethe » 29 lip 2013, o 18:59

Chciałbym odpalić governor w Ikonie, zamówiłem już sensor Hobbywing:
Obrazek

Problem polega na tym że ma standardową wtyczkę do serv podczas gdy w Ikonie znajduje się gniazdo na konektor JST-ZH:
Obrazek

Z tego co zdążyłem się zorientować takich samych używają satelity Spektrum.

Wiecie może gdzie można zdobyć coś takiego w sensownej cenie? Raczej zależy mi żeby było już na kablu bo nie mam kombinerek do zaciskania wtyczek. Bardzo mi się spodobała propozycja jednego z polskich sklepów - kilkunastocentymetrowy przedłużacz za jedyne 72 PLN :wall: . Dwa takie same z chin mogę sprowadzić za 4,5 USD co i tak jest większą ceną niż kosztował sam sensor.

Wiem że kłócę się o grosze ale wg mnie to paranoja żeby płacić tyle za wtyczkę którą w hurcie sprzedają poniżej centa za sztukę. Kupując coś takiego po prostu czuję się jak frajer. Macie może jakieś propozycje czy nie ma rady i trzeba tak strasznie przepłacać?
Experience is something you obtain only after you need it.
This isn't 3D, I am just trying to land.
Awatar użytkownika
Neomutant
Elita forum...
Posty: 670
Rejestracja: 12-01-2013
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Neomutant » 29 lip 2013, o 19:49

Ja miałem podobny problem, jak przez częste przekładanie satelitki z jednego odbiornika do drugiego urwał się kabel i trzeba było kupić nowy. Udało mi się znaleźć taki sklep rcmaniak, kabelek jest tam za bagatela 27zł (10cm kabla z kawałkami plastiku na końcach ech..)
Awatar użytkownika
lethe
Elita forum...
Posty: 551
Rejestracja: 05-10-2012
Lokalizacja: lubuskie
Podziękował: 91 razy
Podziękowano: 47 razy

Postautor: lethe » 29 lip 2013, o 21:11

No nic, poszukam jeszcze dzień czy dwa i najwyżej wezmę od Chińczyków. I tak czekam na części to mi różnicy nie zrobi. Tylko niesmak taki sam jak przy programatorach do ESC, FBL, lipoGUARD-ów itd gdzie każdy ma swój mimo że wszystkie z powodzeniem mogły by używać otwartego i popularnego standardu.
Experience is something you obtain only after you need it.
This isn't 3D, I am just trying to land.
Awatar użytkownika
crash
Domownik forum...
Posty: 381
Rejestracja: 19-07-2012
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: crash » 29 lip 2013, o 23:43

nie zapomnij podzielic sie wrazeniami z oblotu! tez mam ikona i ostatnio myslalem o stablizacji obrotow... hmm
Awatar użytkownika
lethe
Elita forum...
Posty: 551
Rejestracja: 05-10-2012
Lokalizacja: lubuskie
Podziękował: 91 razy
Podziękowano: 47 razy

Postautor: lethe » 30 lip 2013, o 06:51

Jasna sprawa z tym że trochę to zajmie bo Ikona mam, ale silnika jeszcze nie ;)

Wg mnie bardzo ciekawa opcja, tym bardziej że sensor można zdobyć np tutaj za całe 3,65 USD a z tego co widziałem jest sporo opcji konfiguracji.
Experience is something you obtain only after you need it.
This isn't 3D, I am just trying to land.

Wróć do „Pakiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości