Filmy i foty naszych (i nie tylko) modeli

Panie Reżyserze, ja Pana we wszystkich filmach widziałam!
Awatar użytkownika
Kowal
Lider forum...
Posty: 2896
Rejestracja: 18-01-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 208 razy
Podziękowano: 254 razy

Postautor: Kowal » 1 wrz 2015, o 16:00

Tutaj się to je z humusem.
Z lotniczymi pozdrowieniami,
Piotrek "Kowal" Kowalski
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 1 wrz 2015, o 19:27

przemek pisze:Widać, że latasz systematycznie i regularnie :)


No nie da się ukryć, gdybyś potrzebował wyregulować sobie kalendarz Majów, albo ustalić epokę geologiczną to wal do mnie jak w dym ;)
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 5 wrz 2015, o 18:01

Siedzialem sobie troche w "domowym psychiatryku" przez kilka ostatnich dni i mi sie wyrwalo cos takiego:

[youtu_be]http://youtu.be/o7_WgjS5AgU[/youtu_be]


O sezonie slow kilka z mojej strony:
Sezon mocno wyczekany, mocno obfity, mocno udany, skąpy w kretobicia, bogaty w nalot, w spotkania i rozne ciekawe wydarzenia.
A mimo to, z jakiegos powodu czuje niedosyt radosci jaka powinien przyniesc.
W poprzednich latach bylo u mnie zawsze tak, ze ktoregos dnia, mniej wiecej o tej porze roku, nagle po przyjsciu z pola stwierdzalem, ze oto nastal koniec sezonu. I mimo, ze pozniej jeszcze oczywiscie latalem to jakby nie bylo z mojej strony zadnych wielkich oczekiwan po tym co bedzie do nastepnego marca, kwietnia czy maja.
A tu... jakby czegos brak. Czegos za malo... a jednoczesnie nie chce sie, najzwyczajniej w swiecie sie nie chce pedzic na pole, mimo, ze pogoda jest, czas by sie znalazl...
...
Niby wszystko jak trzeba, a j38n4l bezpiecznik, jak to powiedzial Bartek Z Kartek.
Ale nie mam zludzen - wszystko to moja wina. A raczej nie tyle wina ile przyczyna tego ... tkwi we mnie.
Bez zbytniego rozpisywania sie w szczegoly, powiem tylko tyle, ze mam co robic przez zime... Ze swoim hangarem i ze soba, zeby przyszlorocznego sezonu nie przepuscic przez palce tak jak tego.
A generalnie wszystko sprowadza sie to "zluzowania wora"....
... czego zycze... sobie i wszystkim:) (bo kazdemu sie przyda, nikomu nie zaszkodzi).
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3709
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 5 wrz 2015, o 18:25

Co to za muza?
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 5 wrz 2015, o 18:32

Zajebista kompilacja :) szkoda ze nie widziałem ze coś tworzysz bo podrzucilbym Ci kilka fajnych kawallkow.

Dla mnie ten sezon był i nadal jest wyjątkowy. Ostatni był dość lipny. Latałem samolotami ale już tak teoche od niechcenia, bardziej żeby wyjść z domu i postać na polu ale ani nie chciało mi się juz zbytnio latać ani czegokolwiek budować.
Wtedy doszedłem do wniosku ze trzeba spróbować czegoś nowego. Pojawił się epizod kopterow, ale totalnie mnie nie wciągnęło. Wtedy postanowiłem spróbować helików, choć nie czułem przekonania... dlatego na początek zrobiłem mocno budżetowa 450tkę - żeby nie pakować kasy jeśli znowu pomysł okaże się lipny jak koptery. I tu nastał przełom. Heliki zakręcily pozytywnie we łbie. Ucząc się podstaw poczułem to samo co 5 lat temu ruszając z samolotami. Takie dziewicze emocje, odczuwalne postępy po każdej wizycie na polu ( jak się nie umie nic, to cokolwiek jest dużym procentowo postępem :) ).

Plany mailem takie zeby zrobić ze 100 pakietów i przygotować się do tego zeby pod koniec sezonu (optymistycznie) luz w następnym choć na chwilę przerzucić helika na plecki...
A poszło znacznie przyjemniej niż myślałem. Na tą chwilę wylatalem helika mi ponad 250 pakietów, nie walnąłem żadnego kreta (nie licząc awarii zyxa...), helikiem choć koslawo robie znacznie więcej niż zakładałem w planach.

Gdybym sezon zamknął choćby dziś, mógłbym z radością powiedzieć ze wykonalem 200% normy :D

Do tego w tym sezonie miała być 450tka, za rok miniak. A zostałem juz teraz z miniakiem i 500tka. Miniak wlatany, dobrze się już znamy i rozumiemy... z 500tka się jeszcze siebie uczymy ;)
Jednym zdaniem - najlepszy lotniczy sezon jaki miałem :)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 5 wrz 2015, o 18:57

Ramotny pisze:Co to za muza?



Two steps from hell - Strenght of thousand man (z plyty Archangel)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Two_Steps_from_Hell

Na YT pod ich tym kawalkiem byl kiedys taki komentarz: "Moj przyjaciel nosil pierscien kiedy puszczałem mu tę piosenke... Teraz jest Sauronem"
:D

@Miruu, ciesze sie ze sie podoba, podpisuje sie krwią pod tym co napisales - dałeś czadu chlopie rowno z helikami. Tylko tak trzymaj!:)
Awatar użytkownika
lenu
Lider forum...
Posty: 2168
Rejestracja: 13-10-2014
Lokalizacja: Janki - niedługo Wolica :D
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 98 razy

Postautor: lenu » 5 wrz 2015, o 20:54

@miruuu zaczynaliśmy w podobnym czasie z helikami a skończyłem tak samo :P miała być 450 i za sezon może dwa coś większego, a że heliki są zarąbiste to wyszło jak zawsze :D i już się boje następnego sezonu :P oczywiście w pozytywnym sensie, chociaż mój sezon pewnie będzie 365dni trwał :P
@Aikus weź jak możesz link popraw bo na TT nie odpala a bym z chęcią obejrzał :D
Pozdrawiam, Artur
Goblin 500 / Gaui X3 / w planie 20letnim dużo dużo więcej / DX8
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 5 wrz 2015, o 21:49

lenu pisze:@Aikus weź jak możesz link popraw bo na TT nie odpala a bym z chęcią obejrzał :D


http://www.youtube.com/watch?v=o7_WgjS5AgU

Ja nie uzywam wiec nie wiem... na kompie dziala...
Niech poprawi ktos kto uzywa i tego i tego...
Awatar użytkownika
lenu
Lider forum...
Posty: 2168
Rejestracja: 13-10-2014
Lokalizacja: Janki - niedługo Wolica :D
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 98 razy

Postautor: lenu » 5 wrz 2015, o 21:50

Działa :D podziękować i idę oglądać :P

Edit: Zabrakło Kenobiego w stroju Vadera :P
Aż się łezka kręci w oku i nawet moja LP po tym filmie stwierdziła, że musi więcej latać i w końcu chce helika :P
Pozdrawiam, Artur
Goblin 500 / Gaui X3 / w planie 20letnim dużo dużo więcej / DX8
Awatar użytkownika
Kowal
Lider forum...
Posty: 2896
Rejestracja: 18-01-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 208 razy
Podziękowano: 254 razy

Postautor: Kowal » 6 wrz 2015, o 06:47

Aikus, nie chcę Cię martwić, ale do końca sezonu jeszcze 3 miechy.....
Z lotniczymi pozdrowieniami,
Piotrek "Kowal" Kowalski
Awatar użytkownika
Kenobi36
Olimp forum
Posty: 5099
Rejestracja: 01-10-2014
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 508 razy

Postautor: Kenobi36 » 6 wrz 2015, o 07:27

Jakiego końca sezonu?
Co najwyżej końca roku :-)
Niech Moc Będzie z Wami,
Ben
DX18 Gasser 700 Goblin 550 Protos Mini
RCmaniak.pl - SAB Goblin, MSH Protos, Spektrum, Fatshark, Cześci Trex, Drony wyścigowe
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 6 wrz 2015, o 07:59

@kowal no i dobrze, znaczy ze jeszcze nie wszystko stracone.
@ben, do konca roku to sa cztery miechy jak dobrze licze.

Kowal ma racje, sezon u niego trwa od marca do grudnia. U mnie troche krocej... Generalnie jam przychodzi zimowy czas to co do zasady koncze z lataniem w tygodniu, bo nawet konczac prace o 15 nie ma szans na zlapanie widnego.
A ze zasadniczo tez latam przez caly rok to inna sprawa.
Awatar użytkownika
Kenobi36
Olimp forum
Posty: 5099
Rejestracja: 01-10-2014
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 508 razy

Postautor: Kenobi36 » 6 wrz 2015, o 08:07

Teraz mamy wrzesień czyli pozostal październik listopad i grudzień.
Niech Moc Będzie z Wami,
Ben
DX18 Gasser 700 Goblin 550 Protos Mini
RCmaniak.pl - SAB Goblin, MSH Protos, Spektrum, Fatshark, Cześci Trex, Drony wyścigowe
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 6 wrz 2015, o 08:21

Poczatek wrzesnia. Jakby byl przykladowo 28 to co innego. :-P
Awatar użytkownika
Kenobi36
Olimp forum
Posty: 5099
Rejestracja: 01-10-2014
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 508 razy

Postautor: Kenobi36 » 6 wrz 2015, o 08:55

4 miesiące to 4 miesiące,
4 miesiące bez 1 dnia to już 3 misiące i trochę dni.
Ale jak wolisz, ja będę musiał ci zapłacic 4 stówki to zapłacę ci 375zł :-)
A czemu 375 a nie 380 skoro dziś jest szósty? Bo 6 dni to prawie tydzień, a 4 tygodnie to prawie miesiąc :-)

:-)
Spoko, rozumiem cię, ale poprzepychać się można :D
Niech Moc Będzie z Wami,
Ben
DX18 Gasser 700 Goblin 550 Protos Mini
RCmaniak.pl - SAB Goblin, MSH Protos, Spektrum, Fatshark, Cześci Trex, Drony wyścigowe
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 6 wrz 2015, o 09:11

:swir: Dobra ja juz nic nie mowie
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 6 wrz 2015, o 10:06

aikus pisze:A tu... jakby czegos brak. Czegos za malo...

Jak dla mnie to trochę brakuje pewnego szaleństwa i trochę tej głupawki, której w ubiegłych latach zawsze trochę było :) Kilka narwanych projektów poszło w odstawkę..., Część z nich skancelowały poboczne okoliczności... to już nawet nie efekt motyla, to megapierdnięcie pterodaktyla, po prostu za blisko i za mocno ;)

aikus pisze:a jednoczesnie nie chce sie, najzwyczajniej w swiecie sie nie chce pedzic na pole, mimo, ze pogoda jest, czas by sie znalazl...

Może przesyt? Nalatałeś się jak dziki, nabrałeś zamachu na najbliższy czas i przyszły sezon ale jeszcze dobrze nie przetrawiłeś bieżącego :)
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 6 wrz 2015, o 10:59

Artja pisze:Jak dla mnie to trochę brakuje pewnego szaleństwa i trochę tej głupawki, której w ubiegłych latach zawsze trochę było :) Kilka narwanych projektów poszło w odstawkę..., Część z nich skancelowały poboczne okoliczności... to już nawet nie efekt motyla, to megapierdnięcie pterodaktyla, po prostu za blisko i za mocno ;)


Tiaa...
No z cala pewnoscia w tym sezonie, mimo, ze bylo blisko mnie duzo mega fajnych ludzi, to nie bylo kilku, ktorych w zeszlym sezonie bylo pelno. I tego na pewno mi brakowalo, bo to te wlasnie osoby byly katalizatorem tego o czym mowisz.

Artja pisze:Może przesyt? Nalatałeś się jak dziki, nabrałeś zamachu na najbliższy czas i przyszły sezon ale jeszcze dobrze nie przetrawiłeś bieżącego :)


... jakos tak pewnie to bylo...
No nic, dzis sobie hangaruje. FAjowska pogoda na hangarowanie, co prawda na latanie tez, ale skoro szukam pretekstu zeby nie latac, to wkoncu go mam - mocno wieje.
:rotfl:

:vhappy:
Hihi.... ja j3bi3... co za czasy... Panie Kolego...

Z reszta jeszcze nie wiem czy jakichs ze dwoch pakietow na "pod koniec dnia" sobie nie naladuje...
sie okaze.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 6 wrz 2015, o 11:09

URRRRWAŁ NAĆ!!! glupi ja!!!
Chcialem napisac PW do Artji, ale wyslalo mi sie na forum...
Nie bylo w tym nic zlego, ale byly tam tresci ktore nie chcialem zeby byly publikowane...
Posta szybciutko skasowalem, ale jesli ktos go zdążył u siebie wyswietlic - gorąca kolezenska prosba o nie publikowanie.
Awatar użytkownika
rawro
Elita forum...
Posty: 563
Rejestracja: 06-10-2014
Lokalizacja: Pruszków
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: rawro » 6 wrz 2015, o 13:03

Zajebiste TO :) nawet ja z synem się załapałem na filmik :) No to teraz muszę częściej się pojawiać :) Reguły zdobyte wiec i na Pałacowej muszę się zacząć pokazywać :)
T-Rex 450 pro
T-rex 450 long 360 świecąca choinka
WL V977
Akrobaty: Redbull edge 540 mini, Multiplex Gemini :)
Combaty: Yak 3
Ciężkie: Twin Star 2
Drony : DJI SPARK ----- odlotowa zabawa

Wróć do „Filmy i Foty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron