Ubezpieczenie modelarskie - wybór oferty

Tu nauczymy Cię terminologii, pomożemy Ci wybrać zabawki, a potem je bezpiecznie uruchomić.
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Podziękował: 1406 razy
Podziękowano: 641 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 11 kwie 2018, o 07:54

Ponieważ w wątku dotyczącym ubezpieczeń mamy więcej dyskusji filozoficznych (brać czy nie brać - o to jest pytanie...), proponuje traktować ten wątek, jako etap drugi dyskusji - wyłącznie dla tych, którzy już wiedzą, że chcą, ale nie wiedzą jakie będzie dla nich najlepsze. Tutaj skoncentrujmy się wyłącznie na ofertach i dyskusji o różnicach między nimi. Filozofie Wojtekr będzie przenosił do sąsiedniego, dedykowanego temu, wątku.

@Aikus, ostatnio o to zapytałeś. Odpowiem jako pierwszy. Ja korzystam z ubezpieczenia od kilku lat i do tej pory zawsze brałem w PSP. Dlaczego:
1. Cena - nie wiem czy najniższa, ale wysokość na tyle akceptowalna, że nie chciało mi się tracić czasu na dalsze poszukiwania.
2. Wartość ubezpieczenia - nie wiem czy najwyższa, ale wydaje mi się zasadna, do przyjęcia
3. Jest to ubezpieczenie zorganizowane - skutecznie się okłamuje, że w związku z organizacją tego ubezpieczenia ktoś przeczytał chociaż połowę regulaminów i że w grupie siła jeśli chodzi o egzekwowanie.
Pozdrawiam, Mirek

Trex 500X - trex ratio :) | Trex 470LM - cieszy... | Reaktor 3D FPV - drugie życie pianki... | Lizard95 - że też mi się drona zachciało.... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa

Wróć do „Jak zacząć fascynującą przygodę”