ULC - seminarium informacyjne - specjalnie dla modelarzy

Kwestie formalne i prawne czyli co trzeba wiedzieć żeby nie wylądować na "dołku" i nie mieć doła...
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 7 mar 2020, o 22:24

Słuchajcie Kochani, dzięki Kleniowi mamy możliwość mieć seminarium informacyjne w ULC, dla nas, modelarzy, nie dronowców - zawodowców.
Warunek: musi się zebrać minimum 20 osób.
Jak będzie więcej - to lepiej.

Termin: mamy do wyboru dni od 30 marca do 3 kwietnia.
Godzina 17:00, czyli idealnie żeby wpaść po pracy.
Przewidywany czas: dwie godziny.
Dwie części, część szkoleniowa i część dyskusyjna pytania i odpowiedzi.

Klenio założył doodla:

https://doodle.com/poll/3dfmxwdsyr2vnttv

Wklikujcie terminy kiedy kto może.
Tam gdzie będzie najwięcej osób - taki termin podamy do akceptacji z ULC.

Bardzo proszę się zapisywać!!!! Lepszej okazji nie będzie!!

Wiem, że to oznacza głownie Warszawę, ale może ktoś by podjechał z jakieś w miarę nie dalekiej okolicy??
Kurde, no zbierzmy te 20 osób... Chyba damy radę, co?
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 7 mar 2020, o 23:45

Ja już podałem. Jest małe ryzyko, że nie będą miały możliwości, ale śledzę temat. Postaram się być, a jeśli zgłosi się 19 to po prostu na pewno będą 20sty ;)
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 7 mar 2020, o 23:46

No i super że mamy taką możliwość.mysle w jeśli chcemy coś ugrać w temacie to niewykorzystanie takiej możliwości byłoby po prostu slabe
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 8 mar 2020, o 00:42

.... by oznaczało, że gówno a nie nam sie należą jakiekolwiek ułatwienia ze strony ULC.
A to jest wielki gest i ja go bardzo doceniam.
I powinniśmy wszyscy.
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7198
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 9 mar 2020, o 00:26

Mirek może wrzuć link do tematu na RyjoKsiążkę, albo jakąś Waszą lokalną grupę?
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 9 mar 2020, o 12:47

jutro
Awatar użytkownika
Grabcio
Stały bywalec...
Posty: 160
Rejestracja: 12-02-2018
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: Grabcio » 11 mar 2020, o 09:58

Dopisałem się do listy chętnych, ale obawiam się, że do spotkania teraz nie dojdzie. Poniżej (trochę długi) cytat z profilu ULC na Facebooku:
"Szanowni Państwo,
ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze ograniczanie potencjalnego ryzyka zakażenia wirusem, wszystkie warsztaty, seminaria i konferencje zaplanowane do końca kwietnia 2020 roku przez Urząd Lotnictwa Cywilnego zostają odwołane lub przełożone.

! Jednocześnie informujemy, że zaplanowane wydarzenia zostaną nagrane bez udziału publiczności i opublikowane w postaci materiałów filmowych na stronie internetowej Urzędu oraz w mediach społecznościowych ULC. Zależy nam, aby materiały filmowe były jak najbardziej efektywne, dlatego zachęcamy do przesyłania ewentualnych pytań na wskazane poniżej adresy e-mail. Postaramy się odpowiedzieć na nie podczas realizacji nagrań.

- cykl seminariów na temat nowych przepisów dotyczących dronów (17 marca, Warszawa; 19 marca, Katowice; 27 marca, Poznań; 7 kwietnia, Gdynia) – prosimy o przesyłanie pytań dotyczących nowych przepisów na adres e-mail: lbsp@ulc.gov.pl do 16 marca 2020 roku.
- 19 marca 2020 - warsztaty dla organizatorów pokazów lotniczych - prosimy o przesyłanie ewentualnych pytań w zakresie organizacji i prowadzenia pokazów lotniczych na adres e-mail lbb@ulc.gov.pl do 23 marca 2020 roku.
- 16-17 kwietnia 2020 - Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym - konferencja zostaje przesunięta na październik 2020 roku. O dalszych szczegółach związanych z organizacją Konferencji Bezpieczeństwa w październiku br., zostaną Państwo poinformowani odpowiednio wcześniej, po ustaleniu nowego szczegółowego terminu."
Pozdrawiam,
Robert

Wróć do „Prawo i legislacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość