[S] Kabinka Protos i Protos Mini + dodatki

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Psychol » 10 sie 2017, o 13:11

To generalnie tego.... sprzedam kabinki i resztę kolorowych rzeczy od Protosów.

Przyczyny sprzedaży są trzy. Po pierwsze na miniaka z Gensami 1600 kabinka nie wchodzi, po drugie za ładne żeby kretować (a takie jest założenie modelu treningowego) - więc tylko jeżdżą, a po trzecie latam bez bo model lżejszy :D Najpierw zdjęcia z pola:
Obrazek
Więc tak, do Miniaka kabinka żółta oryginalna MSH, podwozie gorilla, żółte łopatki ogonowe, statecznik poziomy i pionowy. Pionowy złamany (film z łamania w "co zrobiłeś zr swoją latającą maszyną"), ale można łatwo naprawić cyjankiem i żółtą okleiną. Kabinka delikatnie pęknięta z prawej strony i przy prawym uchu. Cena 150PLN.
Obrazek
A do Protosa 500 kabinka pomarańczowa oryginalna MSH, lekka z pierwszych serii, podwozie, statecznik poziomy i pionowy (złamany w jednym miejscu). Cena 200PLN.
Obrazek
Wysyłka po waszej stronie.

Wszystkie środki z tej sprzedaży idą w komozyty (gdzie dokładnie to się zobaczy :) )
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, o 22:00 przez Psychol, łącznie zmieniany 1 raz.
Lataj nisko i powoli... tak mi mowili.
Awatar użytkownika
Damdodo
Domownik forum...
Podziękował: 183 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Damdodo » 10 sie 2017, o 14:02

Rezerwuję wszystko! Poszło PW. ;)

Też mam taki kontroler Interlinka :piwo:
RF 7.5?
G500 SPORT, Protos mini 6s, Goblin Fireball, V977, DX7, RF7.5
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...

Postautor: Psychol » 10 sie 2017, o 15:57

Tak 7.5. Wszystko już poszło - do usunięcia.
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...

Postautor: Psychol » 12 sie 2017, o 22:00

UP - nowe rzeczy
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...

Postautor: Psychol » 21 sie 2017, o 22:51

UP, nikt nie chce?
Awatar użytkownika
Bi0ly
Stały bywalec...
Podziękowano: 5 razy

Postautor: Bi0ly » wczoraj, o 07:53

PW
XK K120, , TAROT 450 pro v2, DX6i Black.

Pozdrawiam bi0ly :)

Wróć do „Supermarket - sprzedam”