[S] Trex 450L Dominator - promocja zakończona

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
angry trex
Domownik forum...
Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 18 razy

Postautor: angry trex » 18 cze 2018, o 22:46

Na sprzedaż kolejna ciekawa oferta z mojej stajni.

Przedstawiam Trex'a 450L Dominator w wersji super - ultra - mega - max - forte - combo :D

Model kupiony 25.01.2018 w FastLad jako Top, czyli upodobniony do Goblinów.

Tylko na moich sprzedażach cała prawda o modelu

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po pierwszym krecie zdjąłem z niego to ciężkie i potliwe ubranko.
Rexik dostał wszystkie nowe podzespoły co kosztowało 5 stówek i latał dalej.

Drugi raz pacnął w bocznym tic-taku co pokazywałem na forum.
To był drugi i ostatni jego kret w mojej odsłonie.
Po drugim krecisku wymianie podległa cała mechanika na nową razem z całym nowym ogonem.
Czyli nowa głowica, tarcza, wał gł., popychacze i ramiona DFC, snapy wszystkie, szpindel, łożyska wszystkie absolutnie, nowa belka i wałek ogonowy cała nowa mechanika ogona, nowe łopaty i łopatki.
Serwa wymienione na metalowe - używane z nowymi przekładniami i elektroniką po 36 lotach, nowe zębatki - główna i autorotacyjna, nowa kabinka.

Praktycznie po za ramą, podwoziem, silnikiem, FBLem i ESC, które nie ucierpiały zostało wymienione wszystko co kosztowało mnie około tysiaka.
Dzięki temu model jest doprowadzony do stanu fabrycznego bez wad.

Po tej ostatniej naprawie zrobiłem jeden zawis i dwa kółka celem sprawdzenia poprawności montażu.

Nie umiem latać małymi modelami to go nie będę męczył już więcej i w stanie perfekcyjnym sprzedaję z:

- pozostałościami po poprzednich naprawach co da się wykorzystać
- trochę części nowych jak na załączonych zdjęciach
- stare ubranko z wersji TOP, trochę pokiereszowane
- trzy pakiety GENS 6S/1450 z półkami, każdy po 12 lotach - mam udokumentowany przebieg tych pakietów na swoich tabelkach które prowadzę
- FBL Kbar

Także model jest po 36 lotach stricte i ani jednego więcej - w zasadzie to się tyczy silnika i esc z fbl-em oraz ramą i serwami bo reszta jest nowa bez przebiegu.

EDIT: Był bym zapomniał, wśród części jest tam trochę po poprzednim Dominatorku kupionym na forum jako używka, czyli druga rama ze skrzynia ogonową serwo ogon DS525 i tam parę drobiazgów.

Za całość 1650

Kontakt:
- PW
- trexmania@gmail.com

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2 lip 2018, o 07:55 przez angry trex, łącznie zmieniany 23 razy.
Pozdrawiam, Sławol

Urodzony by latać...
zmuszony do pracy.

.................................
Goblin 700 C, Devil/Goblin 380 - Hybryda
Kolejny TX - Vbar Control
Tymczasem - Taranis X9D Plus Special Edition
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 131 razy