[S] Wyprzedaż u Psychola

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Psychol » 16 mar 2019, o 14:44

Cześć,

Mam trochę gratów na sprzedaż których już nie będę używać, a może ktoś na forum skorzysta. Wszystko jak w opisie, na życzenie mogę dosłać zdjęcia szczegółowe.

1. Torba HeliShow na MSH Protos 500 (tylko krótki, lub stretch bez kabinki).Prawdopodobnie inne modele z łopatami 425 też wejdą. Goblin 380 dla porównania. Torba zrobiona z cordury i oxfordu, usztywniona poliwęglanem komórkowym 6mm.
Dzięki usztywnieniom torba bardzo dobrze chroni model w transporcie. Używana przeze mnie około roku, stan bardzo dobry. Cena: 250PLN

Obrazek
Obrazek
Obrazek

2. Torba HeliShow na SAB Goblin 500. Jedna z pierwszych toreb jakie uszyłem, ma ze cztery lata. Stan dobry. Cena: 200PLN

Obrazek
Obrazek

3. Torba HeliShow na SAB Goblin 500. Ta była druga, nie ma rzepów na pakiety, poza tym taka sama jak pierwsza. Cena: 200PLN

Obrazek

4. KIT SAB Goblin 700 - pierwsza werjs Goblina z głowicą HPS. Model po przejściach, dwa krety (raz pakiet poszedł w łopaty, za drugim belka poszła w jego ślady - 100% moja wina). Nie wygląda, ale mechanicznie sprawny choć trochę
poobijany. Do modelu jest stalowe koło główne, którego zębatka atakująca wymaga wymiany. Poza tym można poskładać bez dodatkowego wkładu. Są wszystkie części wraz z kulkami do orczyków i dodatkowymi płozami Ultra Low Profile (wycinane na frezarce u znajomego). Dorzucam torbę HeliShow z usztywnieniami poliwęglanowymi - niestety Goblin 700 Speed którego składam jest o 3cm za długi i nie posłuży mi dłużej. Cena: 1200PLN

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

5. Ubranko do SAB Goblin 700 Competition Carbon + płozy z supportami i box ogonowy. Kabinka troszkę obita z farby, jedna płoza ma ułamany przód. Dodaję komplet płóz Low Profile i statecznik. Cena: 400PLN

Obrazek

6. Ubranko DO Goblina 500 od HeliWow + płozy + statecznik. Stan idealny. Cena: 400PLN

Obrazek

7. Ubranko do Goblina 500 oryginalne SAB Red/Silver + płozy + statecznik + supporty. Stan idealny (fabryczny - pajączki na lakierze z przodu kabinki, tam gdzie śruby ramy dotykają kabinki). Cena: 400PLN

Obrazek

8. Ubranko do Goblina 500 oryginalne SAB Yellow/Black + płozy + statecznik + supporty. Cena: 400PLN

Obrazek

9. Ubranko do Goblina 380 Blue Eyes od CanoMod + płozy kijanki + węglowe płozy + statecznik. Stan idealny. Cena: 300PLN

Obrazek

10. Ubranko do Goblina 380 oryginalne SAB Greeen/Carbon + płozy kijanki + statecznik + łopatki i łopaty ZEAL Green Energy, stan idealny. Cena: 400PLN

Obrazek

11. Konwersja 420mm do Goblina 380. Kabinka, belka i płozy ALZRC, łopatki 70mm ZEAL, łopaty MS Composit FBL 420mm, pasek ogonowy i koła zębate od SAB (zwiększają przełożenie ogon/wirnik główny z 3.75/1 na 4.0/1). Kupione u Armagedona

razem z 420-tką, ale zmieniłem sobie na 380, więc sprzedaję. Cena 450PLN

Obrazek
Obrazek

12. Ubranko do Goblina 280 Fireball od CanoMod XLC (kabinka węglowa, belka szkło), stan idealny. Cena: 160PLN

Obrazek

13. Ubranko do Goblina 280 Fireball oryginalne plastikowe, stan idealny. Cena: 800PLN

Obrazek

14. Belka ogonowa do Goblina 500 z włókna szklanego, stan idealny. Cena: 800PLN

Obrazek

15. Kabinka do Goblina 700 Speed - stan kiepski. Poobijana, poklejona i krzywa. Ale jest. Może ktoś by chciał żeby się z nią pobawić lub używać jako treningowej? Cena: 50PLN

Obrazek
Obrazek

16. Płozy i statecznik do Goblina 500 - nowe. Do płóz mam żółte naklejki. Cena: 50PLN

Obrazek

17. Łopata EDGE 475mm chyba. Cena:50PLN

Obrazek

18. Łopaty ZEAL 430mm Energy Yellow + łopatki ogonowe 70mm i własnoręcznie zrobione podkładki do okuć ogonowych do Protosa 500. Łopaty lekko obskrobanez łopatki dostały od kamieni. Potem jeszcze latałem na nich, ale przesiadam się na

stretch więc poszły do szafy. Cena 100PLN

Obrazek
Obrazek

19. Łopaty RJX 430mm FLB + łoparki RJX 70mm. Stan dobry jak na foto - lekkie odpryski żelkotu na łopatkach i uszczerbek na spływie łopaty. Nic co be przeszkadzało w użytkowaniu. Cena: 100PLN

Obrazek
Obrazek

20. Łopaty 470mm węglowe bezimienne. Nigdy na nich nie latałem, używane przez poprzedniego właściciela. Łopatki Lynxa 72mm plastikowe żółte. Stan jak na foto. Cena 100PLN

Obrazek
Obrazek

21. Serwo Futaba S9254. Używane, sprawne. Cena: 100PLN

Obrazek

22. Silnik MSH 40118-1300kV do Protosa Mini. Łożyska do wymiany, uzwojenie powinno być ok. Cena: 50PLN

Obrazek

23. Silnik Scorpion HK-3026-880kV do Protosa 500. Wersja z krótkim wałkiem na który nakręca się przedłużkę. Latałem na nim, ale zmieniłem na MSH z długim wałem. Płyta silnika oraz przedłużka z pulleyem nie są na sprzedaż. Cena: 50PLN

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 maja 2019, o 15:20 przez Psychol, łącznie zmieniany 5 razy.
Lataj nisko i powoli... tak mi mowili.
Awatar użytkownika
Bi0ly
Elita forum...
Podziękował: 37 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Bi0ly » 16 mar 2019, o 16:17

Rezerwoje belki z.paskami. wieczorem pw

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
Protos mini 6s\ X360\Oxy 2 \ - DX9

Pozdrawiam bi0ly :)
http://www.page.art.pl
Awatar użytkownika
oki188
Stały bywalec...
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: oki188 » 17 mar 2019, o 00:21

Kupuje:
2. Torba Tarot na 450. Cena: 50PLN
T-rex 600N / T-rex 450L / Spektrum DX6i
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...

Postautor: Psychol » 24 mar 2019, o 20:38

UP
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...

Postautor: Psychol » 26 kwie 2019, o 17:54

UP, wszystko dostępne. Czeka na półce na szczęśliwego nabywcę ;)
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...

Postautor: Psychol » 13 maja 2019, o 05:52

UP
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...