[S] Bazarek dla Artura na pomoc w walce z rakiem. Gaui X7 oraz kilka drobiazgów

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Podziękował: 823 razy
Podziękowano: 582 razy

Postautor: aikus » 2 lip 2019, o 15:56

Postanowiłem dorzucić kilka rzeczy do mojego ogłoszenia o Gauce X7.
Kasa ze wszystkich sprzedanych w tym wątku rzeczy idzie dla Artura na walke z rakiem.
Morałów prawić nie będę - wszyscy wiemy jak jest. Pieniądze szczęścia nie dają, ale życie mogą dać.

Więc - nie zastanawiać się proszę, tylko kupować!!
;)

No to po kolei.

1. Słynne i zajebiste Gaui X7 - nieaktualne, Clad - gratulacje!!

2 / 3 - BEC Western-Robotics Hercules 5A. Temu kto zna regle Western-Robotics nie trzeba tego mówić, ale ... proszę sie nie sugerować tym, że on ma "tylko 5A", bo to jest PRAWDZIWE 5A ciągłego obciążenia!! Inne BECE podejrzewam, że są w stanie pracować pod takim obciążęniem jak mają napisane 10A. ;) Wiadomo - marketing rządzi światem.

2 / 3 Regiel HobbyWing Platinun 100A. Wygląda trochę jak gówno bo ma ucięte kable (poprzedni właściciel pewnie potrzebował wtyczki z kawałkiem kabla ;) ) ale jest sprawny - przed chwilą go sprawdziłem. na życzenie - kable mogę wymienić na dłuższe i od razu zamontować wtyczke XT60 albo XT90 (takie mam).

Regiel i BEC są połączone razem, bo razem latały w modelu LOGO 550SX.
Oczywiście można je rozdzielić.
Cena za tę piękną parę - [strike]130 120 złotych.
Cena za BEC 50
Cena za regiel 100 złotych.

punkt 2 i 3 nieaktualne - Dawo - gratulacje!!
:piwo2:

4. Silnik Stirlinga - wysokosprawny, niskotemperaturowy.
Działa na kubku herbaty albo nawet na dłoni.
To był swego czasu mój kaprys - koniecznie chciałem mieć takie coś, kupiłem sobie, pocieszyłem się, wylądowało na półce i zbiera kurz... więc ... obecnie nie działa ;) - trzeba go dokładnie wyczyścić i nawet wiem jak to zrobić (wraz z silnikiem dostałem dokładne wytyczne od jego twórcy i konstruktora).
NIE JEST ZATARTY, NIE JEST USZKODZONY - trzeba go tylko bardzo dokładnie wyczyścić.
Jeśli to zrobię i uruchomię - zaktualizuję post i wkleję filmik z działania silnika.

Update: Uruchomiłem!
Wystarczyło kilka wacików, denaturat i szmatka bawełniana :dance:

YouTube

Cena - 70 65

Obrazek

Obrazek

5. kamerka od Przemka
przemek pisze:Ok, zatem do bazarku dla Artura dorzucam kamerkę nano Caddx Turbo Eos1. Jest praktycznie nowa, podłączyłem ją tylko raz sprawdzić jakość obrazu. Okazało się, że jest porównywalny z Runcam Nano zamontowanym w moim Lizardzie, więc nie było sensu wszystkiego pruć i montować na nowo. Caddx leży i czeka na nowego właściciela. Szczegóły włącznie z wymiarami w linku z banggood wklejonym wyżej, generalnie będzie pasowała bez żadnej rzeźby do lizarda95 i pewnie do wszystkich mikro quadzików.
Niestety w VTX-ie nie miałem takiej wtyczki i dlatego tą z kamerki musiałem odciąć. Gwarantuję, że kamerka jest w 100% sprawna.
Cena 50 zł, koszty przesyłki PP pokryję ja, tak żeby ta cegiełka jakoś wyglądała.

Obrazek

Wszystkie ceny podlegają negocjacji!

Jeśli ktoś się decyduje na zakup - wpłata wyłącznie prosto na konto fundacji - ja będę prosił tylko o potwierdzenie.
Wszelkie inne wpłaty oczywiście również bardzo mile widziane! Liczy się każdy grosz!

Poniżej informacja o możliwościach wpłat - prosto od Ani - Żony Artura:

1) nr konta Avalon: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 koniecznie w tytule przelewu Barcikowski 8518

Jest też jeszcze dostępna zbiórka, gdzie można przelewać szybko przez PayU: https://helpuj.pl/cele/403-wciaz-zbiera ... agraniczna

2) adres Bazarku to: https://www.facebook.com/groups/452168345307194/
Obecnie jest przerwa wakacyjna i nie ma niczego wystawionego, ale zapraszamy nowych członków, im więcej nas tym będzie to lepiej działało po wakacjach.

a tu link do posta: https://www.facebook.com/groups/4521683 ... group_post
Napisałam bardzo ogólnie że jest gratka dla miłośników modelarstwa + link to twojego forum.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2019, o 19:24 przez aikus, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
Carson
Elita forum...
Podziękował: 59 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: Carson » 3 lip 2019, o 07:23

wow szczytny cel! :piwo2: :nw:
Kawal pieknej maszyny - sam widzialem. Brac i sie nie zastanawiac!
X360 / 450 FBL / FS-i6
Awatar użytkownika
Artu
Fochmen
Podziękował: 97 razy
Podziękowano: 350 razy

Postautor: Artu » 3 lip 2019, o 07:58

Gdybym miał, to bym dał... chociaż po to, aby powiesić w pokoju, bo latać tym nie umiem :vhappy:
Pozdrawiam, Artur
"...rzeczy niemożliwe do zrobienia robią ci, którzy o tym nie wiedzą"
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 3 lip 2019, o 12:55

Update: tu jest historia Artura:

https://www.siepomaga.pl/walka-artura

Nie sugerujcie się tym, że zbiórka jest zakończona - kasa dalej jest potrzebna i np. w firmie cały czas jest zbierana.
Ogłoszenie - aktualne!!

Wczoraj miruu, człowiek o wielkim sercu, dobrowolnie i bez pytania puscił mi cegiełke na paypala.
Aktualnie - trochę głupia sprawa, ;) ale szukam sposobu, żeby cegiełkę przekazać Arturowi (logistyka - zwykła rzecz -spoko, wszystko będzie dobrze, nic się nie dzieje złego, słowo harcerza, że żaden grosz nigdzie nie utknie ani się nie sprzeniewierzy).
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 3 lip 2019, o 14:45

I kolejna aktualizacja - przepraszam, za nieregulaminowe podbicia ;)

Informacja wprost od Ani - Żony Artura:

1) nr konta Avalon: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 koniecznie w tytule przelewu Barcikowski 8518

Jest też jeszcze dostępna zbiórka, gdzie można przelewać szybko przez PayU: https://helpuj.pl/cele/403-wciaz-zbiera ... agraniczna

2) adres Bazarku to: https://www.facebook.com/groups/452168345307194/
Obecnie jest przerwa wakacyjna i nie ma niczego wystawionego, ale zapraszamy nowych członków, im więcej nas tym będzie to lepiej działało po wakacjach.

a tu link do posta: https://www.facebook.com/groups/4521683 ... group_post
Napisałam bardzo ogólnie że jest gratka dla miłośników modelarstwa + link to twojego forum.

Cegiełka od Mirka poleciała juz na konto fundacji.
Od tej pory jeśli ktoś ma jakiekolwiek luźne środki - proszę już bezpośrednio na konto fundacji.
Opłata za model - jak się ktoś zdecyduje - również na konto fundacji, a ja będę prosił tylko potwierdzenie.

I już się zamykam, obiecuję, od tej pory, podbicia tylko regulaminowe;)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 4 lip 2019, o 20:47

UPDATE - przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
Zrobiłem z tego tak naprawdę nowe ogłoszenie (zależy mi żeby stary link działał, bo jest powstawiany gdzieś tam w jakichś fejsbukach czy gdzieś).
No!
Awatar użytkownika
Carson
Elita forum...
Podziękował: 59 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: Carson » 8 lip 2019, o 12:51

w necie pojawil sie jakis projekt konwersji x7 na pasek ;)

https://grabcad.com/library/gaui-x7-bel ... f5XKRidFuA
X360 / 450 FBL / FS-i6
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 16 lip 2019, o 13:45

UP - nowe ceny!
Awatar użytkownika
przemek
Elita forum...
Podziękował: 94 razy
Podziękowano: 88 razy

Postautor: przemek » 20 lip 2019, o 10:33

Aikus, jesli nie masz nic przeciwko to do tego ogłoszenia i bazarku chciałbym dorzucić cegiełkę od siebie - na sprzedaż mam świetną nano kamerkę Caddx z linku poniżej:
https://banggood.app.link/9AxkpDVotY
Swój opis i zdjęcia wkleję później, teraz niezbyt czesto zagladam na forum i nie zauwazylem wczesniej tej szczytnej akcji.
Protos Mini i dlugo nic :)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 20 lip 2019, o 11:04

Jasne Przemuś!!! Wielkie dzięki, mozesz też wrzucić na ten bazarek fejsbukowy....
Awatar użytkownika
przemek
Elita forum...

Postautor: przemek » 20 lip 2019, o 15:20

Ok, zatem do bazarku dla Artura dorzucam kamerkę nano Caddx Turbo Eos1. Jest praktycznie nowa, podłączyłem ją tylko raz sprawdzić jakość obrazu. Okazało się, że jest porównywalny z Runcam Nano zamontowanym w moim Lizardzie, więc nie było sensu wszystkiego pruć i montować na nowo. Caddx leży i czeka na nowego właściciela. Szczegóły włącznie z wymiarami w linku z banggood wklejonym wyżej, generalnie będzie pasowała bez żadnej rzeźby do lizarda95 i pewnie do wszystkich mikro quadzików.
Niestety w VTX-ie nie miałem takiej wtyczki i dlatego tą z kamerki musiałem odciąć. Gwarantuję, że kamerka jest w 100% sprawna.
Cena 50 zł, koszty przesyłki PP pokryję ja, tak żeby ta cegiełka jakoś wyglądała.

Obrazek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 20 lip 2019, o 19:49

Update: DAWOWI gratuluję zakupu dobrego regla i dobrego BECa w dobrej cenie!!
:)
Dawo dał mi część kasy w gotówce na lotnisku, zatem punkt 2 i 3 - nieaktualne - ja zaraz robię przelew całości na fundację.
Awatar użytkownika
dawo
Elita forum...
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 37 razy

Postautor: dawo » 20 lip 2019, o 20:08

:)
1x450,V922, Protos mini, Protos 380, Protos 500,Trex 600, 2xCombat, FunCub, EFX racer, Extra 300, Katana mini, Skrzydło, 2xF16, quad 250 i QX 90, Hyper Bipe, Hawk EDF, Rad Jet, Akrobat Halowy,Bolt z Mavimodels, Himoto on Road, DX7S :)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 2 sie 2019, o 14:41

Up - nowa cena na piękną wielką Gauę!!
Nikt takiej nie chce??
;)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 11 sie 2019, o 10:40

1. Słynne i zajebiste Gaui X7 - rezerwacja by @Clad - do końca listopada (lub do odwołania, w zależności co pierwsze nastąpi)
Awatar użytkownika
Clad
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 3 razy

Postautor: Clad » 12 sie 2019, o 20:47

aikus pisze:1. Słynne i zajebiste Gaui X7 - nieaktualne, Clad - gratulacje!!

Bardzo się cieszę i dzieki za super ofertę, a gratulować to Tobie hojności na tak szczytny cel :nw:
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 12 sie 2019, o 22:00

gratulować można tu wiele, wielu różnym osobom... Arturowi- siły woli i hartu ducha oraz upartej i silnej żony, Ani - jego Żonie, siły, wiary, energii, pozytywnego nastawienia na opak złośliwości losu ( o ile tak można nazwać takie skurwysyństwo jakim los potraktował Artura) ....
... mój model miał stać na półce jako ozdoba...
W ten sposób będzie z niego większy pożytek.
Awatar użytkownika
Clad
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 3 razy

Postautor: Clad » 23 sie 2019, o 16:56

"kamerka od Przemka"

Moze mi ktos wyjaśnić jak ta kamerkę sie podpina? Gdzie? Do czego? Gdzie jest odbierany obraz? Kompletnie sie na tym nie znam a mysle o podpięciu jej do helika.
Awatar użytkownika
gcze
Elita forum...
Podziękował: 142 razy
Podziękowano: 27 razy

Postautor: gcze » 23 sie 2019, o 17:13

Potrzebujesz vtx
czyli nadajnik w heliku i odbiornik, gogle/monitor na ziemi

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
XK K110 | T-REX 250 | Mini Titan | X360 | Trex 600n nadciąga| jumper T12
Awatar użytkownika
przemek
Elita forum...

Postautor: przemek » wczoraj, o 20:10

VTX-a, a w zasadzie ATX-a tez mam jakby co i tez moge sie pozbyc.

Wróć do „Supermarket - sprzedam”