[S] T-rex 600 nitro

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Bolo
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękował: 4 razy

Postautor: Bolo » 13 lip 2019, o 20:24

[S]Sprzedam T-rexa klasy 600 mało latany, w pełni wyposażony, Wystarczy zbindować ze swoją aparaturą spektrum nalać paliwa i latać. Na wyposażeniu tarcza Serwa Hitec 5625 MG na ogonie Align 650, na gazie Align 620, silnik OS Max 55 HZ,tłumik Align, termometr, RCE-B6T 2 w 1 UBEC z żarzeniem świecy, AR7200BX odbiornik z flybarlessem, Regulator obrotów silnika spalinowego Governor RCE-G600, łopaty główne RjX FBL, ogonowe Align, Kabina stan idealny. napęd na ogon pasek.
Fotki na OLX https://www.olx.pl/oferta/helikopter-rc ... qyfs1.html
cena 2400
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, o 22:16 przez Bolo, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam Andrzej
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Podziękował: 298 razy
Podziękowano: 442 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 15 lip 2019, o 09:16

Popraw tytuł, fotki i cenę

dzieki
Helikoptery
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 290 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 15 lip 2019, o 09:27

Bolo pisze:tarcza Serwa Hitec 625 MG

Serio, czy to jakaś literówka?
Bolo
Zaczyna się rozkręcać...

Postautor: Bolo » 15 lip 2019, o 22:15

Z serwami to faktycznie dopiero jak napisałeś to się przyjrzałem dwa są HS-5625 mg a jedno 625 mg, sam je zmieniałem i nie zwróciłem uwagi, były Futaby BLS 451 które przełożyłem do elektryka a kupiłem te hitaci, to bylo parę sezonów temu.

A czy zdięcia mogę dodać bezpośredni ze swojego kompa czy przez jakiś Hosting?
Pozdrawiam Andrzej
Bolo
Zaczyna się rozkręcać...

Postautor: Bolo » 7 sie 2019, o 12:16

Aktualne, cena do dogadania.
Pozdrawiam Andrzej

Wróć do „Supermarket - sprzedam”