[S] Goblin 420, pakiety + części

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
nozone
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 61
Rejestracja: 21-07-2015
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy

Postautor: nozone » 4 sie 2019, o 13:11

Goblin 420 szuka nowego domu. Model w pełni sprawny pod kontrolą Microbeast Plus , zaktualizowanym do najnowszej wersji programowania. Możliwość update do wersji pro.

Na pokładzie:

- ESC talon 90

- Cyklika KST 315MG

- Serwo ogon KST 515MG

- Silnik Tareq 3215 -930

- Pinion T21

Siedem pakietów Gens Ace 6s 1800 mAh z półkami w bardzo dobrej kondycji.Oporności na celach jak na fotkach.

Dodatkowo zapas części widocznych na zdjęciach +zapasowa kabinka biała (nie ma jej na foto). W zestawie brak odbiornika ale do kompletu dołączam oryginalny adapter do podłączenia satelitki spektrum.

Odbiór osobisty lub wysyłka.

Cena za całość 2700 zł.

Zdjęcia tu: https://drive.google.com/open?id=1gsyFlZlK_kYo85R224kPOshrT34VwRw6

Wróć do „Supermarket - sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość