[S] Kilka niepotrzebnych gratów

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Osa
Domownik forum...
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Osa » 16 sie 2019, o 12:20

1. GeeBee Z
Leży jakiś czas bez dotykania go więc na pewno nie skończę. Opisany w wątku https://pfmrc.eu/ind...e-bee-wersja-z/
Jeśli ktoś czuje się na siłach poprawić co spartoliłem i dokończyć to proszę bardzo oddam za 80 zł plus przesyłka lub odbiór osobisty, w każdym razie jestem chętny na dogadanie się.
W skład wchodzi:
-kadłub ze zdjęć częściowo oklepkowany i oszlifowany
- usterzenie
- owiewki kół wytłoczone z czarnego ABS (mam jeszcze kilka dodatkowo)
- golenie trzeba wykonać od początku i ich mocowanie w skrzydle
- osłona silnika z laminatu chyba trochę za ciężka ale może pomóc w wyważeniu
- skrzydło próbowałem je zaadaptować do innego projektu i odciąłem zaokrąglone końcówki jest pokryte tą samą żółtą folią co ster wysokości.
-powinienem mieć kopytko do wytłoczenia kabinki ale to nic pewnego.
Dla przypomnienia zdjęcie co to za model by nie musieć klikać w link
post-54-0-82211500-1564994810.jpg

post-54-0-60880300-1564994821.jpg

2.P-51 Mustang "The Galloping Ghost"
Sprzedam zaczętą przeróbkę modelu P-51 o rozpiętości około 1,4m na P-51 Mustang "The Galloping Ghost"
Trzeba poprawić folię, i popracować nad dołem skrzydła bo zrobiłem radosną rozpierduchę w celu zmiany podwozia na większe (mogę zrobić dokładniejsze fotki na życzenie).
Model z zestawu nie znanej mi firmy z nazwy, brak planów, otrzymałem go do dokończenia.
Balsowe końcówki skrzydeł mam wydrukowane z szarego Pet-G wystarczy dokleić, kabinka czarna też jest i wytłoczona owiewka silnika z ABS
Cena 150 zł do ewentualnej negocjacji plus przesyłka

20160621_170043.jpg

20160621_170124.jpg

DSC_0145.JPG

3. Hawker Hurricane po małej kraksie.
Sprzedam bo nie będę odbudowywał, budowałem sam. Kret zaliczony przy starcie z ręki, model wyrzucony zrobił półbeczkę i uderzył w ziemię plecami, silnik wyłamał połowę domku. Przy okazji ułamał się statecznik pionowy, obecnie trzyma go folia ale lata.
Prawdę mówiąc to trzeba zrobić nowy domek i dokleić statecznik pionowy ze sterem kierunku, włożyć resztę rc i można próbować oblotów. Mnie opuściły chęci, a model stoi tak na półce z rok albo i dłużej.
Model ma kadłub balsowy, a skrzydło ze styroduru, całość oklejona folią czarną i jakies tam zdobienia jako naklejki. Wyposażony 4 serwa 9g. Brak owiewki kabiny, i owiewki silnika choć to chyba jest do znalezienia jeśli komuś bardzo będzie zależało.

Fotki z końca budowy

DSC_0120.JPG

DSC_0121.JPG

DSC_0806.JPG

DSC_0342_m.jpg

DSC_0343_m.jpg

Model oddam za 120 zł z przesyłką (do negocjacji)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Oxy 4
Pozdrawiam Adam

Wróć do „Supermarket - sprzedam”