[S] Shining - samolot akrobacyjny

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Podziękował: 835 razy
Podziękowano: 586 razy

Postautor: aikus » 27 sie 2019, o 09:59

Wojtuś miał kupić, ale się rozchorował, potem sprawa się przedawniła a Shining wisi u Artji w hangarze i miejsce zajmuje.
Więc odnawiam ogłoszenie:

FPV polatane, oswojone, akrobat swoją rolę spełnił, zyskał nową dziurę w skrzydle (do przeprowadzenia kableka do zasilania kamery - nic wielkiego)... i nawet jeśli kiedyś wrócę do FPVki w akrobacie to będzie to inny akrobat, bo wady shininga (jego rozmiar) pozostały jego wadami.
Zatem przywracam ogłoszenie w prawie oryginalnej formie:

[...]
Mowa o tym:

viewtopic.php?f=156&t=7123&hilit=shining

Ogólnie to samolot duch. Lata tak samo jak pojawia się narynku - tu znika, gdzieś się pojawia.
Może być i tak, że podobnie jak kilka lat temu Bocian, zniknie na Regułach a pojawi się w Łodzi.
Był w ABC-RC - tam go kupiłem.
Potem widziałem na ali, ale już go tam nie ma.
Teraz widzę, że jest na HK
https://hobbyking.com/en_us/hobbykingtm ... tore=en_us

U mnie zbudowany, przerobiony i wyposażony zgodnie z opisem w wątku.
Cena całości - 150 złotych, czyli w cenie setupu.
Nie pamiętam jaki regiel tam siedzi pod tymi plastrami - jakiś 40A z hamulcem, fajnie działa, nie grzeje się w każdym razie nawet przy ostrym lataniu w upały, nie zrywa synchronizacji - wszystko super tip top.
Aha, plastry na dziobie trzymają tylko i wyłącznie kable w kupie, nic innego ;)
Jakoś tak na szybko zrobiłem i tak zostało.

Za dodatkowe 50 złotych zostawiam odbiornik FlySky.

Odbiór osobisty - free (Reguły, Ursus ew. inne - do ustalenia).
Wysyłka możliwa, ale będzie droga bo samolot jest nierozbieralny.

Ceny oczywiście do negocjacji.

Real foto:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Supermarket - sprzedam”