[S] używana torba ALZRC: 2x450

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 9677
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 835 razy
Podziękowano: 586 razy

Postautor: aikus » 2 wrz 2019, o 23:40

1. Torba nr 1 - na dwa heliki w tak zwanej klasie 450. Gaui X3 w wersji z łopatami 380mm wchodzi bez problemu.
Torba używana, stan dobry, normalne otarcia, itp, jeden suwak w zamku nie działał, więc zdjąłem z niego uchwyt, żeby się nie mylić i nie psuć zamka. Drugi suwak działa bez zarzutu.
Doszyte DIY uchwyty z zatrzaskami męskimi. Mogę dorzucić do zestawi pasujące żeńskie, albo odpruć tak żeby nie było sladu (prawie).
Cena 50 złotych.
Wysyłka paczkomatem 10 złotych.

Obrazek

Na życzenie doślę lepsze fotki.Wszystkie ceny podlegają negocjacjom!


EDIT: Torba na 700 nieaktualna.

Wróć do „Supermarket - sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości