Nieaktualne

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Clad
Stały bywalec...
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 5 razy

Postautor: Clad » 6 wrz 2019, o 07:12

Dyskusja raczej powinna prowadzić do porozumienia a w tym wypadku porozumienia nie było, nie ma i nie będzie :swir:
Awatar użytkownika
macem
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękowano: 1 raz
Kontaktowanie:

Postautor: macem » 6 wrz 2019, o 09:01

3gx warto sprzedawać już ustawionego z helikiem, też go mam i ustawiam narazie, helik lata ale jeszcze wymaga poprawek :). Słyszałem też aby do niego mieć dobry mocny BEC.
Devil X360, trex 450L Dominator, kds 450sv, miniTitanV2, trex 450 PRO DFC, tarot 450 FBL, belt cp v2 :)
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Podziękował: 24 razy
Podziękowano: 305 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 6 wrz 2019, o 09:10

Fajny roast się zrobił :mrgreen:

Clad pisze:Ja też, ale wzbudziliście we mnie moja skurłusyńską zawziętość i jako początkujący będę próbował go ustawić żeby sie Wam zrobiło głupio jak mi się uda. A jak się nie uda to Wam o tym nie powiem :obrazony: :vhappy:

Nagraj pierwszy start :) Może być ciekawie :grin2:
Awatar użytkownika
Clad
Stały bywalec...

Postautor: Clad » 6 wrz 2019, o 10:06

macem pisze:3gx warto sprzedawać już ustawionego z helikiem, też go mam i ustawiam narazie, helik lata ale jeszcze wymaga poprawek :). Słyszałem też aby do niego mieć dobry mocny BEC.

W jakim modelu?

Będzie, że znowu krytykuje ale ogłoszenie podbijamy nie wcześniej niż po siedmiu dniach od ostatniego wpisu

w
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2019, o 06:46 przez Clad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
macem
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękowano: 1 raz
Kontaktowanie:

Postautor: macem » 6 wrz 2019, o 10:12

Clad pisze:
macem pisze:3gx warto sprzedawać już ustawionego z helikiem, też go mam i ustawiam narazie, helik lata ale jeszcze wymaga poprawek :). Słyszałem też aby do niego mieć dobry mocny BEC.

W jakim modelu?

w przerobionym kds 450 sv na FBL
Devil X360, trex 450L Dominator, kds 450sv, miniTitanV2, trex 450 PRO DFC, tarot 450 FBL, belt cp v2 :)
Awatar użytkownika
Clad
Stały bywalec...

Postautor: Clad » 14 wrz 2019, o 06:46

UP nowa cena ;)
Awatar użytkownika
Clad
Stały bywalec...