[S] Belka, pasek, popychacz Oxy 4, łopaty 360mm

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Osa
Domownik forum...
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Osa » 8 paź 2019, o 06:15

Sprzedam jak w temacie.
Belka ma dwa lub trzy wgniecenia w okolicy serwa. Pozatym jest prosta.
Bez łopat komplet 50 zł plus przesyłka
Łopaty 360 mm też do sprzedania ale nie wiem za ile, mają jakieś wyszczerbienia na natarciu.
Nie latałem na tym i nie sądzę bym streczowal Oxiaka

ObrazekObrazekObrazek

EDYTA: Zapomniałem położyć do zdjęcia pasek, jest na bank tyle że w woreczku w szufladzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Oxy 4
Pozdrawiam Adam

Wróć do „Supermarket - sprzedam”