Quickuk.eu

Sklepy znane i polecane, organizacja zakupów zbiorowych. Napotykane problemy i jak sobie z nimi poradzić.
Awatar użytkownika
oki188
Elita forum...
Posty: 656
Rejestracja: 24-02-2010
Lokalizacja: Gliwice/Biłgoraj
Podziękował: 22 razy
Podziękowano: 46 razy

Postautor: oki188 » 1 cze 2018, o 11:24

Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tym sklepem ??
Zamówiłem parę części do Raptora. Co mnie zdziwiło że podczas składania zamówienia nigdzie nie było napisane o sposobie wysyłki jedynie cena podana.
Po wysyłce informacja "Your order# XXXXX has now been shipped via Royal Mail Airmail service, there is no tracking number and no signature will be required upon delivery."
Napisałem do nich i odpisali że przesyłka nierejestrowana ma przyjść w ciągu 5-7 dni dziś mija 8 a przesyłki brak. Płaciłem poprzez Pay-Pal i teraz się zastanawiam czy jest szansa na odzyskanie wpłaty w przypadku niedostarczenia przesyłki.
T-Rex 550X BEASTX-Pro // Align TB40 <-zastanawiam się nad nim // Spektrum DX9 Black
Awatar użytkownika
Sulim
Stały bywalec...
Posty: 191
Rejestracja: 28-07-2015
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Sulim » 1 cze 2018, o 13:50

Oki, spoko. Nie raz zamawiałem. Sklep jak najbardziej sprawdzony.
Ostatnio w ogóle te paczki chodzą jak chcą. Z Helipross szła 3 tygodnie.
Awatar użytkownika
oki188
Elita forum...
Posty: 656
Rejestracja: 24-02-2010
Lokalizacja: Gliwice/Biłgoraj
Podziękował: 22 razy
Podziękowano: 46 razy

Postautor: oki188 » 1 cze 2018, o 16:20

Aha spoko właśnie się o tym przekonałem byłem na lokalnej poczcie nic nie wiedzieli bo listonoszka dała ciała i od 4-rech dni przesyłek nie roznosi i im się nagromadziło.
Skierowali mnie na główną pocztę 5km dalej gdzie po podaniu danych adresowych miła pani przyniosła przesyłkę. Szła 8 dni więc całkiem nieźle :)
T-Rex 550X BEASTX-Pro // Align TB40 <-zastanawiam się nad nim // Spektrum DX9 Black

Wróć do „Zakupy nie tylko za waluty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość